مقالات

تخته وایت برد، تابلو اعلانات

تخته-وایت-برد-شیدکو

تخته وایت برد، تابلو اعلانات

تخته وایت برد، تابلو اعلانات یکی از پر کاربرد ترین وسائل چه منزا برای کودکان گرفته تا اپارتمانها و اداره ها و همچنین مدارس و اموزشگاهها و بسیاری از مکانهای دیگر می باشد. حتی بعضی مواقع شاهد یک تخته وایت برد در مطب یک دکتر یا دفتر کار شخصی یک فرد برای نوشتن کارهای روزمره و جلسات و بسیاری از چیز های مهم هستیم.

در گذشته برای نمایش بعضی ار نوشته ها یا اطلاعیه ها از پونز یا منگنه کردن نوشته بر روی دیوار استفاده میشد، خوب به طبع ان تعوض ان و زدن چند متن یا مقاله بر روی دیوار هم به دیوار اسیب می زد و هم کار دشواری بود . در مقاله زیر سعی داریم برای اشنایی بیشتر با این تخته وایت برد و تابلو اعلانات که جای زیادی در زندگی ما باز کرده اند توضیحات کاملی را ارائه کنیم تا در خرید و اگاهی شما عزیزان بتوانیم تاثیر مثبتی داشته باشیم .در ادامه با ما همراه باشید :

تخته وایت برد:

تخته وایت برد مغناطیسی در ابعاد مختلف جهت مصارف مختلف تولید و به بازار عرضه می شود.

وایت بردهای مغناطیسی با دارا بودن خاصیت مغناطیسی ( آهنربایی ) بهترین و پر مصرف ترین تخته وایت بردها می باشند که با دارا بودن چنین خاصیتی امکان چسباندن برگه جهت نمایش یا اطلاع رسانی بر روی تخته وایت برد را امکان پذیر کرده است. وایت برد مغناطیسی دارای ابعاد مختلف می باشد. ابعا مختلف این نوع تخته وایت بردها امکان استفاده در مصارف مختلف را به کاربر می دهد.

انتخاب سایز مورد نیاز در تخته وایت بردها یکی از موارد مهم انتخاب تخته وایت برد مغناطیسی می باشد که باعث می گردد کاربر از فضای موجود و اختصاص داده شده به این کار استفاده بهتری بکند..مثلا سایزهای کوچک در منزل برای کودکان و یا محیط اشپزخانه، یا در مطب دکترها جهت نمایش نوشته های خاص و سایزهای بزرگ در مصارف آموزشی مانند دانشگاها و مدارس، جهت یاداوری مطالب در شرکت ها و شاید در بیمارستانها و ادارت به جهت نوشتن یاداوری های خاص و همینطور در رستورانها قابل استفاده می باشد..

معمولا قاب دور آلومینیوم آنادایز شده نقره ای 2 سانتی‌مترمی باشد که باعث سبک تر شدن آن می شود و همچنین  دارای صفحه‌ی مغناطیسی با قابلیت جذب مگنت می باشد.معمولا محل نوشتن روی تخته وایت بردها هر چند وقت یک بار بعد از اشباع شدن احتیاج به پاک کردن دارند که بدین منظور یا از اسپری مخصوص این کار باید استفاده کرد یا می توان از الکل صنعتی بدین منظور استفاده کرد. ولی پیشنهاد ما همان اسپری مخصوص این کار می باشد..

تخته-وایت-برد-آلفا-شیدکوطریقه  نصب تخته وایت برد مغناطیسی بدین صورت می باشد که یا در گوشه های آن جاهای مخفی برای نصب بر روی دیوار طراحی شده است و یا با قلابهای خاص از پشت بر روی دیوار نصب می گردد که بدین منظورمعمولا وسایل مورد نیاز به همراه تخته وایت بردها ارائه می گردد.

در ضمن تخته وایت بردهای قابلیت نصب بر روی پایه های چرخداری که به همین منظور طراحی شده اند را دارند. نصب روی پایه های متحرک امکان جابجایی را به کاربر می دهد و در صورت عدم نیاز می توان تخته وایت برد را به جای دیگر انتقال داد که این کار باعث استفاده بهینه از فضا میگردد.

تخته وایت برد مغناطیسی شیدکو یک تخته وایت برد ظریف، زیبا و کاملا یک دست است که قیمت بسیار مناسبی نیز در بازار دارد. یکی از مهم ترین ویژگی های این تخته وزن بسیار مناسب آن است که باعث می شود به راحتی آن را با خود جابجا کنید.

اگر برای تمرین های درسی روزانه برای فرزندانتان دنبال یک تخته وایت برد با ابعاد مناسب می گردید تا کودکان نیز بتوانند به راحتی آن را با خود جابجا کنند، این تخته یک انتخاب مناسب برای شما است. همچنین معلم هایی که تدریس خصوصی انجام می دهند به راحتی می توانند تخته را با خود جابجا کرده و در اتاق های بسیار کوچک نیز از آن استفاده کنند.

روکش پلاستیکی و کیفیت بالای تخته وایت برد:

ورق روی تخته وایت برد مغناطیسی شیدکو فلزی بوده اما روکش پلاستیکی محافظی روی آن را پوشانده است. روکش فلزی در کنار محافظ پلاستیکی طول عمر و کیفیت آن را بسیار بالا برده است. در واقع برخلاف بسیاری از تخته های وایت برد دیگر که بعد از مدتی دچار خش و خط خوردگی می شوند، روکش پلاستیکی آن سطح تابلو را از هر گونه خط و خش محافظت می کند. خط و خش های ایجاد شده روی تخته وایت برد از طرفی کیفیت آن را پایین آورده از طرف دیگر باعث می شود جوهر ماژیک های رنگی داخل خط ها رفته و به راحتی پاک نشوند.

رنگ های باقی مانده در این خط و خش ها بعد از مدت ها برای همیشه روی تخته باقی مانده و کیفیت و کارایی آن را بسیار کاهش می دهد. برای آویزان کردن تخته وایت برد مغناطیسی می توانید از گیره آویزی که هنگام خرید به شما داده می شود استفاده کرده و مطمئن باشید تخته محکم روی دیوار باقی خواهد ماند و نگرانی بابت افتادن آن نخواهید داشت.

تخته-وایت-برد-آلفا-شیدکو

تخته وایت برد مغناطیسی یکی از استانداردترین تخته های وایت برد موجود در بازار است. تخته های وایت برد در اندازه ها و مدل های مختلفی طراحی و ساخته می شوند.

تخته وایت برد در مکان های مختلفی از جمله محیط های آموزشی، اداری، آموزشگاه های مختلف و حتی منازل مختلف استفاده می شود. تخته وایت برد مغناطیسی از تخته وایت بردهای جدید است که با وبژگی ها و مزایایی که دارد کم کم جای تخته وایت بردهای معمولی را گرفته است.

اطراف تخته وایت برد مغناطیسی یک قاب دور آلمینیوم نقره ای 2 سانتی متری نصب شده است. این قاب به استحکام تخته کمک بسیار زیادی می کند و آن را در مقابل ضربه و زمین خوردن تا حد زیادی مقاوم کرده است.

سطح تخته وایت برد به شکلی طراحی شده است که رنگ های مختلف به راحتی روی تخته نمایان باشد و حتی از فاصله های دور نیز خوانا باشد.

پاک کردن مطالب نوشته شده از تخته نیز بسیار راحت است و بعد از پاک شدن مطالب اثری از سیاهی یا رنگ روی تخته نمی ماند. جنس ورق رویی تخته وایت برد مغناطیسی فلزی با یک روکش پلاستیکی است.

سطح رویی تخته بسیار صاف و یکدست است و مانند بسیاری از سایر تخته وایت بردها تو رفتگی یا فرورفتگی ندارد. قطر این تخته وایت برد مغناطیسی تنها 2 سانتی متر است که باعث می شود هنگامی که تخته وایت برد را در اتاق خاصی نصب می کنید بیرون زدگی زیادی نداشته باشد.

از دیگر ویژگی های این نوع تخته وایت برد مغناطیسی آن است که به شما این امکان را می دهد که به شکل های مختلف از آن استفاده کنید. این تخته وایت برد مغناطیسی دارای ملزومات نصب به دیوار است.

پایه تخته وایت برد:

 

پایه تخته وایت برد پایه تخته وایت برد  یکی از پرکاربردترین وسایل در مراکز آموزشی، مدارس، دانشگاه‌ها به شمار می رود. این نوع پایه تخته وایت برد دارای چرخ جهت تغییر مکان آسان می‌باشد. همچنین در تولید این پایه تخته وایت برد از مرغوب‌ترین رنگ استاتیک و پروفیل استفاده شده است.

یکی دیگر از ویژگی‌های قابل توجه این نوع پایه تخت وایت برد این است که در مکان‌های اداری و آموزشی بخاطر داشتن قابلیت مونتاژ آسان و سریع بسیار پرکاربرد و قابل استفاده می‌باشد. همچنین این نوع از محصول به یک صورت خاص و صادراتی بسته بندی می‌شوند به طوری که این نوع بسته بندی مقاوم و بسیار کم جا بوده، و این نوع بسته بندی حمل و نقل آن را بسیار آسان و راحت کرده است.

از دیگر مزیت‌های این نوع پایه تخته وایت برد می‌توان به قابلیت جمع آوری آسان و نگهداری در مکان‌های کم حجم اشاره کرد. بهتر است بدانید که در داخل بسته بندی این محصول تمامی وسایل مونتاژ مانند پیچ، آچار، چرخ و … موجود هستند.

همچنین این محصول به دلیل داشتن وزن بالا به راحتی می‌تواند تعادل تخته را حفظ کند و از افتادن و آسیب رسیدن به آن جلوگیری می‌نماید. این نوع پایه از جنس آهن و در رنگ‌های متنوعی مانند سفید – نقره ای و سفید شیری تولید و به بازار عرضه می‌شوند و در دست مشتریان قرار می‌گیرند.

چرخ‌های این پایه تخته دارای یک قفل مخصوص می‌باشند، که به راحتی و بدون تکان خوردن می‌تواند در یک جا به صورت ثابت بماند.

از دیگر ویژگی‌های بارز و قابل توجه این نوع پایه‌ها این است که قابل تنظیم بوده و متحرک می‌باشند. جالب است بدانید که پایه تخته وایت برد بسیار زیبا و شکیل هستند و برای شرکت‌ها، ادارات، مدارس، مراکز آموزشی، مساجد، کلاس‌های کنفرانس و همایش‌ها بسیار مناسب و پرکاربرد هستند.

به علاوه این نوع پایه تخته وایت برد در اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند، که کاربر‌ دهای مختلف دارند. حتی به عنوان پایه بوم کوچک هم قابل استفاده هستند. این محصول به دلیل کاربرد فراوانی که دارد، بسیار مقرون به صرفه به شمار می رود.

تابلو اعلانات و انواع آن

تابلو اعلانات ساده

تابلو اعلانات از متریال درجه یک ساخته شده‌اند. این نوع تابلو اعلانات دارای یک فریم آلومینومی می‌باشند که از درصد خلوص بسیار بالا برخوردار است. همچنین این محصول بسیار سبک بوده و به خاطر فریم آلومینیومی آن در برابر هر گونه زنگ زدگی و نورآفتاب مقاوم می‌باشد.

ضمنا گوشه پلاستیکی آن دارای یک طراحی خاص و شکیل می‌باشد، به طوری که متناسب با هر نوع دکوراسیون است. همچنین لازم به ذکر است که در تولید این نوع از تابلو اعلانات ساده از پارچه پولیشی مقاوم با رنگ‌های متنوع و گوناگون و از مرغوب‌ترین فوم با تراکم بالا استفاده شده است.

لازم به ذکر است که در این نوع از تابلوهای اعلانات از یک روکش پارچه مخملی ضدآفتاب نیز استفاده شده است که به دوام این محصول بسیار کمک می‌کند. بهتر است بدانید که این تخته اعلانات در مدرسه‌ ها، دانشگاه‌ ها، اداره‌ ها، آموزشگاه‌ ها، هنرستان‌ ها، آپارتمان ‎ها و مساجد و ادارات کوچک و بزرگ بسیار پرکاربرد و قابل استفاده می‌ باشد.

همچنین این تابلو اعلانات ساده به دلیل وزن پایینی که دارد به راحتی قابل حمل بوده و می‌ توان آن را به آسانی بر روی دیوار نصب کرد زیرا دارای یک آویز و پیچ و رول پلاک می‌ باشد که در نصب راحت آن بسیار موثر می‌ باشد.

در تابلو اعلانات سایز با استفاده از سنجاق ته گرد، پونز به راحتی می‌ توان اطلاعیه‌ ها، قبض‌ ها و سایر موارد مهم دیگر را در تابلو به راحتی نصب کرد. این تابلو اعلانات با قطر بسیار کم بسیار سبک می‌باشد که به راحتی قابل نصب است.

یکی از ویژگی‌ های قابل توجه این نوع تابلو اعلانات این است که در ساخت آن از یک نوع فوم سرد استفاده شده که در هنگام نصب اطلاعیه‌ها و قبوض هیچ اثری از سوزن و سنجاق تگرد بر روی آن باقی نمی‌ماند. جالب است بدانید که در پشت این نوع تابلو اعلانات از یک نوع ام دی اف خام استفاده شده است که باعث دوام بالای این نوع تابلو اعلانات ساده می‌ شود. همچنین گوشه پلاستیکی این نوع تابلو اعلانات ساده به صورت کشویی وارد پروفیل آلومینیم شده و بعد از آن به راحتی به پروفیل پیچ می‌ شود. این عمل علاوه بر زیبایی خاصی که به تابلو اعلانات می‌دهند، باعث استحکام و دوام بالای آن نیز می‌شود.

تابلو اعلانات شیشه خور

اعلانات شیشه خور سطحی بسیار مناسب جهت نمایش پیام‌ های عمومی به شمار می‌آید. با استفاده از این تابلو اعلانات می‌توانید پیام‌ های مهم خود را در فضایی امن و به دور از ایجاد هر گونه صدمه و آسیب در معرض عموم قرار دهید. تابلو اعلانات یکی از ابزارهای قدیمی اطلاع رسانی عمومی می‌باشد که در ادارات، مجتمع‌های مسکونی و مراکز آموزشی کاربرد دارد.

تابلو اعلانات شیدکو شیشه خور

خصوصیات اعلانات شیشه خور

این تابلو اعلانات در ابعاد با قطر 7 سانتی متر ساخته شده‌ است. این تابلو اعلانات را می‌توان بر روی دیوارهای مختلف نصب نمود. همچنین به دلیل دارا بودن فریم آلومینیومی سبک از قابلیت حمل آسانی برخوردار می‌ باشد.

استفاده از فریم آلومینیومی در ساختار اعلانات شیشه خور مانع از زنگ زدگی تابلو در مقابل رطوبت خواهد شد. این نوع تابلو اعلانات جهت محافظت بیشتر از اطلاعیه‌ها از فریم ریل گونه بهره برده است.

کاربر می‌تواند شیشه را به راحتی بر روی ریل حرکت دهد. بنابراین از این نوع تابلو اعلانات به دلیل ایجاد حفاظت بالا برای نمایش اطلاعیه‌های مهم استفاده می‌شود.

جنس شیشه استفاده شده در این نوع از تابلو اعلانات از شفافیت بالایی برخوردار است. بنابراین بیننده به صورت واضح می‌ تواند محتوای نوشته شده در اطلاعیه‌ها را مطالعه کند. استفاده از ورق ضخیم ضد آب در پشت تابلو اعلانات باعث شده است استفاده از این نوع تابلو اعلانات در مناطق باز، رطوبت و پر باران بیشتر شود.

بهتر است بدانید که در ساختار این نوع تابلو اعلانات از پارچه ضد آفتاب استفاده شده است. به دلیل استفاده از متریال با کیفیت در ساختار این نوع تابلو اعلانات استفاده از آن از طول عمر بالایی برخوردار می‌باشد.

همچنین وجود گوشه‌ های پلاستیکی در ساختار اعلانات شیشه خور باعث زیبایی منحصر به فردی در این نوع تابلو شده است. جنس این گوشه‌ های پلاستیکی از نوع پلاستیک تزریقی می‌باشد. این گوشه‌ های پلاستیکی در رنگ‌های متفاوتی در بازار موجود هستند.

خرید تابلو اعلانات شیشه خور

تابلو اعلانات شیشه خور بیشتر در محیط‌هایی مانند مراکز خدماتی، دانشگاه‌ ها، خوابگاه‌ ها، ورودی آپارتمان‌ ها، راهروها، کیوسک‌ های تبلیغاتی و لابی‌ها پرکاربرد و قابل استفاده می‌باشد. بهتر است بدانید که این نوع از تابلوها بر روی انواع‌ مختلف دیوار قابل نصب هستند که باعث می شود دیگر در این خصوص نگرانی نداشته باشید. معمولا از این نوع تابلو اعلانات‌ شیشه خور در فضای باز یا در جایی که بخواهند تغییر شرایط آب و هوایی بر روی مطالب نصب شده تاثیر نداشته باشد، استفاده می شود. به علاوه از تابلو اعلانات شیشه خور، در مکان هایی است که حفظ مطالب مورد نظر مهم باشند یا لازم باشد که از نصب مطالب متفرقه جلوگیری شود، استفاده می شود.

در این نوع از تابلو های اعلانات به آسانی می‌توان اعلامیه مورد نظر خود را توسط سوزن، پونز و یا پین نصب کرد. یکی دیگر از مزیت های قابل توجه این محصول این است که از یک ورق ضخیم ضد آب در پشت این تابلو اعلانات استفاده شده است، که بیشتر برای مناطق و نواحی پر باران و مرطوب مناسب می‌باشد. از دیگر ویژگی‌ های قابل توجه اعلانات شیشه خور این است که شیشه به آسانی روی ریل حرکت می‌کند.

لازم به ذکر است که تمامی تخته های اعلانات شیشه خور به علت مشکلات و خطرات هنگام حمل بدون شیشه ارائه می گردد و نصب شیشه این مدل کالا به عهده مشتری می‌باشد. بهتر است بدانید که راهنمای نصب و محاسبات مربوط به اندازه شیشه آن در بسته بندی محصول توسط شرکت تولیدی قرار داده شده و در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. تابلو اعلانات سایز در استخرها و در فضاهای باز و همچنین در مناطق شرجی زیر بارش مستقیم باران به راحتی قابل استفاده می‌باشد. دلیل این امر این است که قاب این نوع از تابلو اعلانات از جنس آلومینیم می‌باشد که مقاومت بسیار بالایی در برابر باران و هرگونه زنگ زدگی را دارد.

همچنین جنس گوشه‌ های این نوع از تابلو اعلانات از پلاستیک تزریقی می‌باشد که در رنگ‌های مختلف در بازار موجود و قابل عرضه است. این تابلو به دلیل اینکه قطر کمی دارد بسیار سبک می‌باشد.

توجه مهم: مشتریان محترم توجه داشته باشند تمامی تخته اعلانات شیشه خور به علت مشکلات و خطرات هنگام حمل بدون شیشه ارائه می گردد و نصب شیشه  این مدل کالا به عهده مشتری می باشد.

سایز (ابعاد) تابلو اعلانات شیشه خور:

تابلو اعلانات شیشه خور سایز 200×100  ، تابلو اعلانات شیشه خور سایز 170×90  ، تابلو اعلانات شیشه خور سایز 150×90  ، تابلو اعلانات شیشه خور سایز 120×90  ، تابلو اعلانات شیشه خور سایز 80×100  ، تابلو اعلانات شیشه خور سایز 90×60  ، تابلو اعلانات شیشه خور سایز 70×50  ، تابلو اعلانات شیشه خور سایز 60×40

سایز (ابعاد) تابلو اعلانات:

تابلو اعلانات 60×40  ،تابلو اعلانات 70×50  ، تابلو اعلانات 90×60  ، تابلو اعلانات 120×90 ، تابلو اعلانات 200×100 ، تابلو اعلانات 150×90

سایز (ابعاد) تخته وایت برد مغاطیسی شیدکو:

تخته وایت برد مغناطیسی شیدکو سایز 40*30            تخته وایت برد مغناطیسی شیدکو سایز 50*30

 تخته وایت برد مغناطیسی شیدکو سایز 60*40           تخته وایت برد مغناطیسی شیدکو سایز 70*50

تخته وایت برد مغناطیسی شیدکو سایز 90*60           تخته وایت برد مغناطیسی شیدکو سایز 80*100

تخته وایت برد مغناطیسی شیدکو سایز 120*90         تخته وایت برد مغناطیسی شیدکو سایز 150*100

 تخته وایت برد مغناطیسی شیدکو سایز 180*100      تخته وایت برد مغناطیسی شیدکو سایز 200*100

سایز های تخته وایت برد های مغناطیسی :

تخته وایت برد مغناطیسی 90×60               تخته وایت برد مغناطیسی 40×30

 تخته وایت برد مغناطیسی 50×30             تخته وایت برد مغناطیسی 60×40

 تخته وایت برد مغناطیسی 70×50             تخته وایت برد مغناطیسی 80×100

 تخته وایت برد مغناطیسی 120×90           تخته وایت برد مغناطیسی 150×100

 تخته وایت برد مغناطیسی 180×100         تخته وایت برد مغناطیسی 200×100