توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

کیت تمیز کننده پرینتر فارگو HDP 5000

کیت تمیز کننده پرینتر فارگو HDP 5000

در انبار موجود نمی باشد

کیت تمیز کننده پرینتر فارگو HDP 5000 دسته‌ای از تجهیزات نظافت پرینترهای کارت PVC محسوب می‌شود، که با کارایی خود باعث بهبود عملکرد، افزایش عمر مفید، افزایش کیفیت چاپ و همچنین نداشتن تلفات چاپ می‌شود.

ویژگی‌ها:

کارت تمیزکننده: دارد | قلم تمیزکننده: دارد | دستمال تمیزکننده: دارد | تعداد سوآب (قلم) پاک‌کننده هد: 4 عدد | تعدادکارت تمیزکننده: 10 عدد | تعداد پد (دستمال مرطوب) تمیزکننده: 10 عدد | تعداد کارت الکلی پاک کننده: 3 عدد

توضیحات

کیت تمیز کننده پرینتر Fargo 5000 محصولی کامل از شرکت Fargo است که برای نظافت دستگاه‌های پرینتر مورد استفاده قرار می گیرد. این کیت تمیز کننده از تجهیزات نظافت پرینترهای کارت PVC می‌باشد که به طور مداوم برای تمیز کردن دستگاه و ریبون‌های آن قابل استعمال است.

لازم به ذکر است که شرکت فارگو توصیه می‌کند که در زمان‌های خاصی به طور مداوم نسبت به تمیزکردن پرینترهای خود اقدام کنید و حتما بعد از هر بار تعویض ریبون از کیت تمیزکننده استفاده شود. کیت تمیز کننده پرینتر Fargo 500 باعث افزایش طول عمر چاپگر نیز می‌شود.

لازم به ذکر است که برخی از شرکت‌ها گارانتی پرینترهای خود را مستلزم استفاده از کیت تمیز کننده و نظافت دستگاه می‌دانند؛ بنابراین جهت جلوگیری از ابطال گارانتی نظافت پرینتر های خود را در اولویت قرار دهید. همچنین در برخی موارد عدم استفاده از کیت تمیزکننده باعث ایجاد خسارت جبران ناپذیر به دستگاه می‌شود. این کیت های تمیز کننده معمولاً به همراه دستگاه به فروش می‌رسد.

اما نکته قابل توجه این است که زمان استفاده از این کیت‌ها محدود می‌باشد؛ یعنی باید بعد از مدتی دوباره تهیه شود. از مزیت‌های دیگر کیت تمیزکننده پرینتر Fargo هزینه بسیار پایین و مقرون به صرفه بودن آن هاست. به طوری که می‌توان از هر قسمت آن دو بار استفاده کرد. می‌توان نتیجه گرفت که پرینترها بعد از استفاده مداوم کثیف می‌شوند و ممکن است گرد و غبار یا حتی در برخی مناطق احتمال نشستن رطوبت بر سطح آنها وجود داشته باشد. بنابراین استفاده از یک کیت تمیزکننده مرغوب بسیار ضروری می‌باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کیت تمیز کننده پرینتر فارگو HDP 5000”