توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

کلیپس کاغذ سایز متوسط

کلیپس کاغذ سایز متوسط

تومان۵,۰۰۰

کلیپس کاغذ سایز متوسط از پرکاربرد‌ترین محصولات در ادارات جهت نگهداری و طبقه بندی مدارک به شمار می‌رود. این وسیله علاوه بر سامان دهی به برگه‌ها باعث می‌شود در مواقع ضروری به صورت جداگانه به برگه مورد نیاز خود در اسرع وقت دسترسی داشته باشید.

ویژگی‌ها

طول گیره: 3 سانتی متر | جنس: فلزی با پوشش رنگی | ابعاد بسته بندی: 7 × 7 × 7 سانتی‌متر | بسته‌بندی به شکل یک قوطی کبریت شکل: دارد

توضیحات

کلیپس کاغذ سایز متوسط با رنگ‌های متنوع و زیبا در بازار موجود می‌باشد و برای نگهداری و دسته بندی برگه‌ها کاربرد دارد. همچنین از این کلیپس‌ها برای صاف نگه‌داشتن گوشه برگه‌ها استفاده می‌شود.بسته بندی این کلیپس‌ها به صورتی است که به راحتی می‌توانید گیره‌ها را از داخل آن خارج کنید. بسته بندی این گیره‌ها به صورت کروی شکل است. جنس بسته بندی پلاستیک می‌باشد و روی آن سوراخی قرار دارد تا به راحتی بتوانید گیره‌ها را از آن خارج کنید. در اینصورت دیگر احتیاجی به باز کردن درب قوطی نخواهید داشت. همچنین در صورت تمام شدن این کلیپس‌ها می‌توانید مجددا از قوطی بسته بندی استفاده کنید.

کلیپس ‌های کاغذ در رنگ‌های مختلفی در بازار موجودند که جهت تشخیص سریع نامه، اسناد یا مدارک خود می‌توانید از رنگ‌های مختلف آن استفاده کنید. بنابراین این ابزار یک وسیله مناسب جهت آرشیو برگه‌های شما خواهد بود.با استفاده از این گیره‌ها می‌توانید به طور موقت برگه‌ها را به هم وصل کنید. بهتر است بدانید که این کلیپس‌ها را می‌توان چند بار استفاده کرد. به کمک کلیپس کاغذ برگه‌ها طوری وصل می‌شوند که در صورت لزوم می‌توان برگه مورد نظر خود را جدا کرد.

بنابراین استفاده از این کلیپس‌ها برای افرادی که به نظم بسیار اهمیت می‌دهند در اولویت می‌باشد. کلیپس کاغذ سایز متوسط کاربرد های متنوعی دارد و چه در منزل یا چه در ادارات و سازمان ها جهت سامان دهی برگه ها ابزار ی ضروری است. این وسیله به دلیل بسته بندی مناسب، با کیفیت و ایجاد بایگانی راحت و آسان از محبوبیت خاصی برخوردار می‌باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کلیپس کاغذ سایز متوسط”