توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-330 ll

پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-330 ll

تومان۲,۴۰۰,۰۰۰

پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-330 ll، در گروه پرینترهای فروشگاهی قرار می گیرد. یکی از موارد پر کاربرد استفاده این مدل پرینتر، چاپ فیش و رسید در فروشگاه می باشد. از دیگر ویژگی های طراحی شده در این دستگاه که سهولت برای کاربر را ایجاد می کند، می توان به درگاه اتصال به کشوی پول در این دستگاه اشاره نمود.

ویژگی ها

ابعاد: 145*198*146 ملی متر | وزن: 1370 گرم | سرعت چاپ: 220 میلی متر بر ثانیه | عرض چاپ: 72 میلی متر | درگاه ارتباطی: USB | میزان برش اتوماتیک: 1500000 برش

توضیحات

پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-330 ll، دارای درگاه اتصال به صندوق پول می باشد. این قسمت با حروف dk مشخص می شود و در این مدل، در پشت دستگاه تعبیه شده است. به منظور سهولت در کار حسگرهایی برای زمان باز بودن درب دستگاه و همچنین تمام شدن کاغذ در نظر گرفته شده است.

در واقع هنگامی که موارد بالا اتفاق می افتند، این حسگر، کاربر را مطلع می سازد. همچنین این دستگاه مجهز به برش دهنده اتوماتیک می باشد، که تا ۱۵۰۰۰۰۰ برش را پشتیبانی می کند. به منظور سهولت در استفاده و اتصال این پرینتر با رایانه، دو درگاه پارالل و USB، برای این کار در نظر گرفته شده است.

سرعت چاپ این دستگاه پرینتر بسیار سریع تعبیه شده است؛ به طوری که می تواند ۲۲۰ میلی متر را در هر ثانیه، چاپ نماید. وضوح چاپ در این دستگاه مطابق با DPI 180 می باشد. همچنین عرض چاپ کاغذ در پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-330 ll، به هفتاد و دو میلی متر می رسد. در کلیه چاپ های این دستگاه، از انتقال حرارت، استفاده شده است. این مدل پرینتر نسبت مدل های مشابه و با توجه به قیمت خرید در نظر گرفته شده برای آن، مدلی معمولی تلقی می شود. استفاده از این دستگاه بسیار آسان طراحی شده و همچنین نصب آن بسیار سریع صورت می پذیرد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پرینتر حرارتی بیکسولون مدل SRP-330 ll”