توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

نمد پرفراژ چک نیپو مدل FX series

نمد پرفراژ چک نیپو مدل FX series

تومان۲۷۵,۰۰۰

نمد پرفراژ چک نیپو مدل FX series , قابل استفاده در تمامی مدل های پرفراژهای چک برقی نیپو می باشد. دارای رنگ چاپ قرمز و مشکی می باشد.

 

 

 

دسته:

توضیحات

نمد پرفراژ چک نیپو مدل FX series , ساخت کشور ژاپن می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. نمد پرفراژ چک نیپو مدل FX series داری رنگ مشکی و قرمز می باشد که به جهت چاپ و برجسته کردن در پرفراژ چکها مورد استفاده می گیرد که به علا حالت نمدی یا اسفنجی و همچنین دوام بالایی که دارد می تواند جوهر پرفراژ را در درون خود برای زمان طولانی نگاه دارد.

همچنین جوهر های استفاده شده در این نمدها به هیچ وجه قابل پاک شدن و دستکاری شدن نی باشد. اگر در هنگام استفاده شکل ضاهری نمد حفظ شده بود و تغییری نکرده بود ولی چاپ کمرنگ بود جوهر این نمد تمام شده و باید با جوهر مخصوص شماره زن یا پرفراز که در بازار موجود می باشد شارژ گردند و شاهد برگشت خاصیت چاپ با کیفیت ان خواهید بود ولی گاهی در اثر مصرف زیاد نمد در دستگاه خورده شده است و به راحتی قابل مشاهده می باشد که در این صورت باید نسبت به تعویض ان اقدام کرد. نکته حائز اهمیت این هست که کیفیت و ماندگاری نمد پرفراز ماکس اصلی بسیار بالا بوده و به هیچ وجه از مدلهای مشابه استفاده نکنید.نمد پرفراژ چک نیپو مدل FX series ، قابل استفاه در تمام مدل های چاپ چک نیپو می باشد. این نمد دارای عم طولانی و کارایی بالایی می باشد.

در ضمن قابلیت شارز این نمد بوسیله جوهر های مخصوص نمد های پرفراز موجود در بازار امکان پذیر می باشد. فقط از جوهر های مخصوص این کار استفاده نمایید و به هیچ وجه از جوهر استام جهت شارز ان استفاده نکنید زیرا جوهر استامپ باعث فاسد شدن و خراب شدن نمد اصلی خواهد شد و به مرور زمان باعث از بین رفتن خود نمد می شود. در صورتیکه اگر از جوهر مناسب این کار استفاده نمایید شاید زینه بیشتری را در بر بگیرد ولی عمر نمد پرفراژ شما را دو صد چندان خواهد کرد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “نمد پرفراژ چک نیپو مدل FX series”