توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب کاسیو مدل DR-240TM

ماشین حساب کاسیو مدل DR-240TM

در انبار موجود نمی باشد

ماشین حساب کاسیو مدل DR-240TM، یکی از مدل های فاخر ماشین حساب، به شمار می آید. سرعت چاپ پرینتر این ماشین حساب، 4/4 خط بر ثانیه می باشد؛ که برای مصارف زیاد و طولانی، مناسب می باشد. این مدل ماشین حساب دارای پرینتر، در گروه ماشین های حساب تجاری و فروشگاهی قرار می گیرد.

ویژگی ها

ابعاد: 109*214*382 | تعداد کاراکتر: 14 | نوع نمایش گر: ساده | تعداد رنگ نمایش گر: 1 رنگ | منبع تغذیه: باتری | رنگ چاپ: مشکی و قرمز

توضیحات

ماشین حساب کاسیو مدل DR-240TM، یکی از ماشین های حساب قدرتمند دارای پرینتر می باشد که به هنگام مصرف طولانی و زیاد کاربری فراوان دارد. نمایش گر ساده این مدل، قابلیت نمایش چهارده کاراکتر را دارد. در این مدل ماشین حساب، پرینتری با سرعت چاپ بسیار بالا نسبت به مدل های مشابه، تعبیه شده است.

همین امر بر متمایز بودن این مدل می افزاید. سرعت چاپ پرینتر این ماشین حساب، 4/4 خط در ثانیه و ارائه رنگ مشکی و قرمز می باشد.

منبع تغذیه این مدل ماشین حساب، باتری در نظر گرفته شده است. ابعاد این ماشین حساب طوری طراحی شده است که بر روی میز، فضای زیادی را اشغال نکند.
همچنین طراحی زیبای دکمه ها و همچنین وجود دکمه سه صفر، بر سهولت وارد کردن داده ها به هنگام انجام محاسبات می افزاید.

از دیگر قابلیت های این مدل ماشین حساب دارای پرینتر، به محاسبه قیمت خرید، محاسبه قیمت فروش و محاسبه حاشیه سود، می توان اشاره کرد. با داشتن دو مورد از این سه مورد، مورد سوم از محاسبات ماشین حساب، به آسانی مشخص می شود. از دیگر قابلیت های فنی این مدل، می توان به محاسبه خودکار جنس مورد نظر با در نظر گرفتن محاسبه مالیات، قیمت بدون مالیت، قیمت فروش و تخفیف، اشاره نمود. همچنین محاسبه نرخ تخفیف و نرخ مالیات نیز در این مدل ماشین حساب، میسر می باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب کاسیو مدل DR-240TM”