توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب کاتیگا مدل CD-2729-12 RP

ماشین حساب کاتیگا مدل CD-2729-12 RP

تومان۹۸,۰۰۰

ماشین حساب کاتیگا مدل CD-2729-12 RP با داشتن امکان نمایش 12 رقم عدد ابزاری کاربردی در دستان هر حساب داری خواهد بود.

ویژگی ها:

ابعاد: 190 * 140 *32 | تعداد ارقام: 12 رقم | جنس کلید ها: پلاستیک | محاسبه مالیات: دارد | امکان بررسی محاسبات: 105 مرحله | منبع تغذیه ماشین حساب: نور و باطری | تعداد کاراکتر: 12 | امکان انجام محاسبات مثلثاتی: ندارد

توضیحات

ماشین حساب کاتیگا مدل CD-2729-12 RP را می توانید همین اکنون سفارش دهید. این محصول دارای قابلیت نمایش 12 رقم می باشد. این تعداد ارقام را می توان برای بیشتر مشاغل مناسب دانست. البته اگر شما اعداد بزرگتری دارید، می توانید از ماشین حساب های 14 رقمی نیز استفاده کنید. اما برای کاربردهای عمومی، شاید هیچ نیازی به صرف هزینه بیشتر برای خرید ماشین حساب 14 رقمی نداشته باشید. کاتیگا این محصول را بسیار زیبا و در عین حال کاربردی طراحی کرده است. تنها کافی است یکبار از این ماشین حساب استفاده کنید تا این موضوع را به خوبی درک کنید.

این محصل در دسته ماشین حساب های رومیزی قرار می گیرد و امکان محاسبات مثلثاتی را دارا نمی باشد. اما برای کاربرد اصلی خود، که استفاده برای امور حساب داری و مالی معمول است بسیار مناسب می باشد. به عنوان مثال فرض کنید اعداد بسیار زیادی را با یکدیگر می خواهید جمع بزنید. برای اطمینان از محاسبه خود، می توانید از کلید هایی که به شکل فلش رو به بالا و پایین هستند استفاده کنید. این دستگاه تا 105 مرحله را به شما نشان خواهد داد. این موضوع برای هر فردی که محاسبات طولانی داشته باشد بسیار ضروری می باشد. از دیگر امکانات این دستگاه می توان به قابلیت محاسبه مالیات اشاره کرد. می توانید از کلید مربوط به TAX برای همین منظور استفاده کنید. با یک صفحه نمایشگر نسبتا بزرگ و این امکانات، دیگر هیچ دلیلی برای تاخیر شما در خرید این محصول زیبا باقی نخواهد ماند.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب کاتیگا مدل CD-2729-12 RP”