توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب کاتیگا مدل CD-2592-14 RP

ماشین حساب کاتیگا مدل CD-2592-14 RP

تومان۹۹,۰۰۰

ماشین حساب کاتیگا مدل CD-2592-14 RP ابزاری بسیار مناسب برای تمامی حسابدار ها می باشد. این ماشین حساب مستحکم کاتیگا، هر آنچه نیاز داشته باشید را در اختیارتان قرار داده است.

ویژگی ها:

جنس سطح دستگاه: فلزی | منبع تغذیه ماشین حساب: باطری و نور | تعداد ارقام قابل نمایش: 14 | تعداد کاراکتر: 14 | بررسی ارقام: 105 مرحله | دکمه صفر: یک، دو و سه صفر | امکان محاسبات مثلثاتی: ندارد

توضیحات

ماشین حساب کاتیگا مدل CD-2592-14 RP را از جمله دستگاه هایی می شناسند که برای امور حسابداری کاربرد فراوانی دارد. وجود سطح زیرین فلزی در این دستاه باعث شده است تا از جهت استحکام، ماشین حساب بسیار قدرتمند باشند. با کلید های یک، دو و سه صفر می توانید برای محاسبات مالی خود سریعتر عمل کنید. امروزه وجود سه نوع صفر در ماشین حساب ها را می توان یک ضرورت برای هر حسابداری دانست. این دستگاه دارای یک صفحه نمایش بسیار بزرگ بوده که در هنگام کار با آن به خوبی می توانید تمام ارقام را مشاهده کنید.

برند کاتیگا در ساخت ماشین های حساب به عنوان یک مجموعه شناخته شده است. نام این برند کافی است تا شما نسبت به کیفیت محصول خریداری شده اطمینان کامل کسب کنید. وجود چهارده رقم در این ماشین حساب، خیال شما را از بابت انجام تمامی محاسبات راحت خواهد کرد. می توان این وسیله را یک محصول با قیمت و کیفیت بسیار مناسب نامید. با توجه به اینکه دستگاه دو منبع تغذیه (باطری و نور) دارد هیچ گاه در وسط کار با مشکل روبرو نخواهید شد. اگر نیاز به بررسی محاسبات خود داشته باشید تا 105 مرحله به شما امکان بازگشت خواهد داد. این موضوع برای کسانی که محاسبات زیاد دارند بسیار کاربردی می باشد. دکمه های کیبورد آن بسیار نرم بوده و کار کردن را برای شما آسوده کرده است.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب کاتیگا مدل CD-2592-14 RP”