توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب مهندسی کاسیو مدل fx-9860G II SD

ماشین حساب مهندسی کاسیو مدل fx-9860G II SD

تومان۹۷۵,۰۰۰

ماشین حساب کاسیو مدل fx-9860G II SD، در گروه ماشین هاس حساب مهندسی قرار می گیرد. تفاوت اصلی این مدل با مدل های ساده تر، اضافه شدن کارت SD به این ماشین حساب می باشد. صفحه نمایش این ماشین حساب گرافیکی و مهندسی، از فناوری Natural V.P.A.M استفاده می کند.

ویژگی ها

ابعاد: 184*5/91*2/21 میلی متر | وزن: 225 گرم | دارای کیس محافظ: می باشد | رزولوشن نمایش گر: 64*128 پیکسل | تعداد رنگ نمایش گر: 1 رنگ | منبع تغذیه: باتری | قابلیت انجام محاسبات مثلثاتی: بله | قابلیت انجام محاسابت آماری: بله

توضیحات

ماشین حساب کاسیو مدل fx-9860G II SD، دارای نمایش گر ماتریس نقطه ای به همراه نور پس زمینه می باشد. رزولوشون نمایش گر این مدل در حد قابل قبول و مطلوب در نظر گرفته شده است. رنگ اسفاده شده در صفحه نمایش گر این مدل ماشین حساب، تنها رنگ مشکی می باشد.با توجه به ویژگی های نمایش گر این مدل، نمودار های ستونی و دایره ای با کیفیت بالا می توانند در این ماشین حساب در اختیار کاربر قرار بگیرند.

منبع تغذیه این مدل، به صورت استفاده از باتری می باشد. از قابلیت های فنی این مدل می توان به تبدیل واحد ها، انتخاب عدد تصادفی صحیح، محاسبه توابع احتمال، انجام محاسبات آماری و مثلثاتی اشاره نمود. به منظور حفظ و انتقال داده ها در این مدل، کارت حافظه SD در نظر گرفته شده است.قابلیت پاک شدن آخرین ورودی یکی دیگر از ویژگی های برتر این مدل ماشین حساب می باشد.

این قابلیت برای سهولت بیشتر کاربری در هنگام انجام محاسبات طولانی، در نظر گرفته شده است. به منظور محافظت از این ماشین حساب در برابر ضربه و گرد و خاک، کیس محافظتی، در پکیج این ماشین حساب تعبیه شده است. بازیابی فرمول های اجرا شده قبلی، ویرایش داده های ورودی به صورت لیست از قابلیت های جذاب این مدل می باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب مهندسی کاسیو مدل fx-9860G II SD”