توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب رومیزی شارپ مدل EL-2607P

ماشین حساب رومیزی شارپ مدل EL-2607P

تومان۱,۲۵۰,۰۰۰

ماشین حساب شارپ مدل EL-2607P، یکی از انواع ماشین های حساب رومیزی دارای پرینتر می باشد. این مدل در گروه ماشین های حساب شرکتی و تجاری قرار می گیرد. این مدل قدرتمند، قابلیت ضمیمه کردن هر مرحله از محاسبات را به مدارک و اسناد مربوطه، توسط پرینتر خود، برای کاربر مهیا کرده است.

ویژگی ها

ابعاد: 78*327*221 میلی متر | وزن: 2000 گرم | نوع نمایش گر: 12 MM DIGITRON DISPLAY | تعداد کاراکتر: 12 | قابلیت پاک کردن آخرین ورودی: دارد | ظرفیت پرینت: 1 میلیون خط | رنگ چاپ: قرمز و مشکی | سرعت چاپ: 3/4 خط در ثانیه

توضیحات

ماشین حساب شارپ مدل EL-2607P، دارای صفحه نمایش، با قابلیت نمایش دوازده رقم می باشد. در هنگام وارد کردن محاسبات چند مرحله ای، قابلیت پاک کردن آخرین ورودی، اطمینان و راحتی را برای کاربر، در هنگام بروز خطای انسانی فراهم می کند.

این قابلیت در این مدل ماشین حساب، وجود دارد. پرینتر این ماشین حساب، مجهز به سرعت بالای چاپ ( 3/4 خط در هر ثانیه) و استفاده از دو رنگ متمایز ( قرمز و مشکی ) می باشد. به طور کلی، ظرفیت پرینت این دستگاه، یک میلیون خط می باشد. دکمه دو صفر در این مدل برای راحتی کاربر در هنگام وارد کردن داده ها و همچنین بالا رفتن سرعت، در این مدل، تعبیه شده است.

از دیگر ویژگی های فنی این مدل ماشین حساب، می توان به محاسبه میانگین، قابلیت رند کردن اعداد و محاسبه مالیات، اشاره نمود. به منظور ساده سازی محاسبات و صرفه جویی در انجام محاسبات، دکمه چند کاره (MU) در این مدل، تعبیه شده است. دکمه (MU)، کارایی را بهبود می بخشد. طراحی چهار دکمه مجزا برای عملیت حافظه داده ها در این ماشین حساب، به منظور سهولت در کاربری، می باشد. به منظور خواندن سریع تر اعداد توسط کاربر، چاپ اعداد توسط پرینتر، با تفکیک هر سه رقم صورت می پذیرد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب رومیزی شارپ مدل EL-2607P”