توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب رومیزی کاسیو Mj120D plus

ماشین حساب رومیزی کاسیو Mj120D plus

در انبار موجود نمی باشد

ماشین حساب رومیزی کاسیو Mj120D plus، در گروه ماشین حساب های با کیفیت فروشگاهی و تجاری قرار دارد. این ماشین حساب توانایی انجام محاسبات را با منبع تغذیه باتری و نور خورشید دارد و تنها در صورت نبود نور خورشید، از باتری به منظور انجام محاسبات استفاده می کند.

ویژگی ها

ابعاد: 148*5/126*6/28 میلی متر | وزن: 14 گرم | تعداد کاراکتر: 12 عدد | نوع باتری: 44LR

توضیحات

ماشین حساب رومیزی کاسیو Mj120D plus از منبع تغذیه به صورت باتری و پنل خورشیدی استفاده می کند. این ماشین حساب می تواند پیچیدگی کنترل محاسبات را تا 300 مرحله محاسبه کند. انجام محاسبه تا 300 مرحله، راحتی را برای محاسبه کننده به وجود می آورد. همچنین به منظور کنترل و مرور محاسبات، می توان از ویژگی مرور محاسبات ماشین حساب هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک استفاده نمود.

رصد مرور محاسبات، اطمینان خاطر از مراحل محاسبات را برای افراد مهیا می کند. از دکمه های پر کاربرد در این ماشین حساب می توان به دکمه صحیح، دکمه دو صفر و همچنین دکمه مثبت و منفی اشاره نمود. وارد کردن اعداد در ماشین حساب با تعداد زیاد رقم های صفر، امری وقت گیر و همچنین پر ریسک در بروز اشتباه است. به همین منظور وجود دکمه دو صفر، وارد کردن اعداد پر صفر را به میزان بالایی آسان می کند و میزان بروز اشتباه را کاهش می دهد.

یکی از پر کاربرد ترین دکمه ها در مدل فروشگاهی و تجاری ماشین حساب ها، دکمه محاسبه مالیات می باشد که در این ماشین حساب، وجود دارد. وجود دکمه مالیات در تسریع در انجام محاسبات و صحت اعتبار آن ها، بسیار کاربردی می باشد. محاسبه درصد نیز، از دیگر ویژگی های این ماشین حساب رومیزی به شمار می آید. به منظور محافظت از ماشین حساب، کیس محافظ نیز برای این مدل تعبیه شده است.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب رومیزی کاسیو Mj120D plus”