توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب رومیزی کاسیو Jj 120 Dplus

ماشین حساب رومیزی کاسیو Jj 120 Dplus

تومان۱۱۰,۰۰۰

ماشین حساب رومیزی کاسیو Jj 120 Dplus، یکی از مدل های فروشگاهی به شمار می رود. امکان بازبینی و کنترل در محاسبات یکی از ویژگی های برتر این مدل ماشین حساب می باشد. به علاوه امکان تصحیح اشتباه در هر یک از مراحل، در صورت بروز اشتباه، به آسانی فراهم شده است.

ویژگی ها

ابعاد: 178*111*9/24 میلی متر | وزن: 147 گرم | تعداد نمایش گر: 1 عدد | تعداد کاراکتر: 12| نوع باتری: 44LR | امکان کنترل و تصحیح محاسبات: تا 300 مرحله

توضیحات

ماشین حساب رومیزی کاسیو Jj 120 Dplus، مجهز به نمایش گر تک رنگ می باشد. منبع تغذیه برای انجام محاسبات در این ماشین حساب، پنل خورشیدی و باتری هستند. تنها زمانی که نور خورشید به صورت کافی در دسترس نباشد، انجام محاسبات با باتری صورت می پذیرد. به منظور صرفه جویی در مصرف باتری، در صورت عدم استفاده از ماشین حساب، دستگاه به طور خودکار خاموش می گردد. کنترل و تصحیح محاسبات، تا 300 مرحله انجام می شود.

به منظور سهولت در کار برای محاسبه گر، رفتن به مرحله ای خاص از محاسبات تنها با فشار یک دکمه ( دکمه Go To) در این ماشین حساب، مهیا شده است. امکان کنترل محاسبات با اعلان صوتی (دکمه Recheck) و محاسبه جمع چندین محاسبه مختلف در این ماشین حساب، وجود دارد. اعلان صوتی در این ماشین حساب، در صورت مغایرت یکی از مراحل نسبت به محاسبات قبلی، فعال می شود.

این ماشین حساب امکان نمایش اعداد در فرمت های مختلف جداسازی را نیز دارد. به منظور سهولت در کاربری، دکمه محاسبه درصد نیز در این ماشین حساب وجود دارد. بر اثر بروز اشتباه انسانی ممکن است بعد وارد نمودن چندین مرحله، کاراکتری اشتباه وارد شود. به همین منظور قابلیت پاک کردن آخرین ورودی در این ماشین حساب، جلوگیری از انجام دوباره کاری و از سر گیری محاسبات را، فراهم می کند.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب رومیزی کاسیو Jj 120 Dplus”