توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب رومیزی کاسیو Dj 240D plus

ماشین حساب رومیزی کاسیو Dj 240D plus

تومان۱۹۰,۰۰۰

ماشین حساب رومیزی کاسیو Dj 240 Dplus، یک مدل فروشگاهی و تجاری محسوب می شود. امکان نمایش 14 رقم بر روی صفحه نمایش، یکی از ویژگی های خاص این ماشین حساب به شمار می رود. همچنین به منظور پوشش دادن محاسبات تجاری بسیاری از مصرف کنندگان، امکان محاسبه مالیات نیز در این ماشین حساب وجود دارد.

ویژگی ها

ابعاد: 38*146*219 میلی متر | تعداد کاراکتر: 14 عدد | کنترل محاسبات: تا 300 مرحله | منبع تغذیه: باتری و پنل خورشیدی

توضیحات

ماشین حساب رومیزی کاسیو Dj 240D plus، دارای یک نمایش گر تک رنگ و بزرگ می باشد. به منظور این که در اثر اشتباهات انسانی بعد از انجام چندین مرحله، کلیه مراحل از بین نرود، نیاز به قابلیت پاک کردن آخرین ورودی وجود دارد. این ماشین حساب رومیزی، امکان و قابلیت پاک کردن آخرین ورودی را دارد. منبع تغذیه این ماشین حساب، هم به صورت باتری و هم به صورت پنل خورشیدی می باشد. تنها در صورت نبود نور خورشید کافی، انجام محاسبات با باتری صورت می پذیرد.

بنابراین این مدل ماشین حساب، در گروه کم مصرف ها قرار می گیرد. به منظور تسهیل در انجام محاسبات، قابلیت کنترل مجدد تا ۳۰۰ مرحله در این ماشین حساب، وجود دارد. این امکان در محاسبات طولانی و حساس، نکته کلیدی محسوب می شود و اطمینان از نتایج را بالاتر می برد. امکان کنترل مجدد در این ماشین حساب رومیزی، هم به صورت دستی و هم به صورت اتوماتیک صورت می پذیرد. نمایش گر این ماشین حساب، توانایی نمایش اعداد در ۴ حالت را دارد. همچنین این نمایش گر، عملیات در حال انجام را در همان لحظه، نمایش می دهد. روکش فلزی مقاوم، ماشین حساب را در برابر شکستن و ضربه، محافظت می کند. محاسبات سود و هزینه نیز، یکی دیگر از قابلیت های این ماشین حساب، به منظور تسهیل در انجام محاسبات، برای محاسبه گر می باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب رومیزی کاسیو Dj 240D plus”