توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب رومیزی کاسیو Dj 220D plus

ماشین حساب رومیزی کاسیو Dj 220D plus

تومان۲۰۰,۰۰۰

ماشین حساب رومیزی کاسیو Dj 220 Dplus، در گروه ماشین های حساب اداری و تجاری قرار می گیرد. قابلیت جدا کردن اعداد ماشین حساب، در 4 حالت مختلف در این دستگاه وجود دارد. همچنین روکش فلزی روی دستگاه، به مقاومت ماشین حساب در برابر ضربه، بسیار کمک می کند و باعث دوام بالای آن می شود.

ویژگی ها

تعداد کاراکتر: 12 | قابلیت پاک کردن آخرین ورودی: دارد | منبع تغذیه: باتری و خورشیدی | کنترل محاسبات: تا 300 مرحله | نوع نمایش گر: تک رنگ

توضیحات

ماشین حساب رومیزی کاسیو Dj 220D plus، با فراهم نمودن امکانات محاسباتی مختلف مانند، محاسبه سود، محاسبه مالیات، محاسبه درصد و محاسبه هزینه، سهولت در کاربری را برای مصرف کننده، فراهم آورده است. منبع تغذیه در این ماشین حساب به صورت باتری و استفاده از نور خورشید در پنل خورشیدی می باشد. تنها در صورت نبودف نورخورشید کافی، انجام محاسبات ماشین حساب، با باتری صورت می پذیرد.

دکمه های پلاستیکی با کیفیت، برای کاربری طولانی مدت، در این دستگاه تعبیه شده است. این ماشین حساب، قابلیت کنترل محاسبات را تا 300 مرحله دارد. این قابلیت باعث بالا رفتن اطمینان فرد محاسبه کننده، می شود. صفحه نمایش این مدل، می تواند تا 12 رقم را با کیفیت عالی به نمایش بگذارد.

نمایش عملیات در حال انجام، یکی دیگر از قابلیت های این ماشین حساب می باشد. این قابلیت در صورت وقفه در وارد کردن داده ها توسط کاربر، می تواند مانند کاغذ اعلانات محاسبات انجام شده بعد از وقفه، به اطلاع کاربر برساند. به منظور آن که محاسبه ای از قلم نیفتد ( به ویژه هنگام محاسبات طولانی)، مرور محاسبات با فشار یک دکمه در این مدل ماشین حساب، تعبیه شده است. یکی دیگر از ویژگی های این مدل، قابلیت پاک کردن آخرین ورودی می باشد. این قابلیت، در زمان بروز خطا در وارد کردن داده های طولانی، بسیار مهم می باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب رومیزی کاسیو Dj 220D plus”