توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب رومیزی شارپ El-421

ماشین حساب رومیزی شارپ El-421

تومان۱۱۵,۰۰۰

ماشین حساب رومیزی شارپ El-421، در گروه ماشین های حساب اداری و تجاری قرار می گیرد. صفحه نمایش بزرگ قابل تنظیم و قابلیت جدا نمودن هر سه رقم، از ویژگی های برتر این ماشین حساب، به منظور فراهم نمودن راحتی کاربر می باشد.

ویژگی ها

تعداد کاراکتر: 14 | قابلیت پاک نمودن آخرین ورودی: دارد | منبع تغذیه: باتری و نور خورشید

توضیحات

ماشین حساب رومیزی شارپ El-421، با نمایش ۱۴ رقم در صفحه نمایش خود، کاربری و وضوح بیشتری را به افراد محاسبه کننده، نشان می دهد. در انجام محاسبات طولانی، امکان بروز خطای انسانی در مرحله آخر، بسیار بالا می باشد. قابلیت پاک کردن آخرین ورودی، در این ماشین حساب، به منظور رفع خطای انسانی در وارد کردن داده، فراهم شده است.

یکی دیگر از امکانات پر کاربرد در این مدل، امکان درج پیوسته ارقام دو کلید می باشد. به منظور سهولت در خواندن اعداد با رقم های زیاد در نمایش گر، امکان تفکیک هر سه رقم در صفحه نمایش، در این ماشین حساب، وجود دارد. در هنگام وارد کردن اعداد با تعداد بلای رقم صفر، استفاده از دکمه دو صفر، علاوه بر سهولت در وارد کردن داده، بروز خطا را نیز کمتر می کند. دکمه دو صفر تعبیه شده در این مدل، به بالاتر رفتن سرعت وارد کردن داده ها نیز کمک می کند.

نمایش گر این مدل ، قابلیت نمایش آخرین عملکرد را بر روی صفحه خود دارد. منبع تغذیه این ماشین حساب هم با نور خورشید و هم با باتری، به انجام محاسبات می پردازد. استفاده از باتری در انجام محاسبات، تنها در صورت نبود نور خورشید کافی در محیط، صورت می پذیرد. از دیگر ویژگی های این مدل محبوب، می توان به حافظه محاسباتی، اشاره نمود. به هنگام انجام چندین محاسبه به طور هم زمان، داشتن حافظه محاسباتی ماشین حساب، سرعت و سهولت در محاسبات را فراهم می کند.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب رومیزی شارپ El-421”