توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب رومیزی شارپ Cs-2130

ماشین حساب رومیزی شارپ Cs-2130

تومان۱۹۹,۰۰۰

ماشین حساب رومیزی شارپ Cs-2130، طراحی مناسبی از نظر ابعاد و دکمه ها دارد. به طوری که در هنگام انجام محاسبات، آسایش کاربر فراهم می شود. حساسیت بالای دکمه به فشار کم، یکی دیگر از ویژگی های ممتاز این ماشین حساب به شمار می آید.

ویژگی ها

ابعاد: 18*175*185 میلی متر | وزن: 260 گرم | منبع تغذیه: پنل خورشیدی و باتری

توضیحات

ماشین حساب رومیزی شارپ Cs-2130، قابلیت نمایش 12 رقم را در صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت خود دارد. این قابلیت در مقایسه با مدل های مشابه با نمایش گر 8 رقمی، سهولت و کاربری بیشتر برای فرد محاسبه کننده را فراهم می کند. منبع تغذیه و برق مصرفی ماشین حساب از باتری و پنل خورشیدی تامین می شود. تنها در صورت نبود نور خورشید کافی، انجام محاسبات به وسیله باتری صورت می پذیرد.

به منظور صرفه جویی در برق مصرفی دستگاه، ماشین حساب در هنگام پایان عملیات محاسبات، به طور خودکار خاموش می گردد. دکمه ها و کلید های این مدل، به منظور بالا بودن دوام دستگاه، از مواد مرغوب ساخته شده اند. امکان جدا شدن اعداد در دسته های سه تایی، باعث سهولت در خواندن و پرهیز از بروز اشتباه می شود. این قابلیت در این مدل ماشین حساب، وجود دارد.

یکی دیگر از ویژگی های این مدل ماشین حساب (Key Rollover) می باشد. با این ویژگی آنالیز اعداد با حساسیت بالایی صورت می پذیرد و در صورت وارد نمودن سریع داده ها، خطایی در انجام محاسبات صورت نمی گیرد. پایه متحرک ماشین حساب، زاویه دید مناسب را برای کاربر به وجود می آورد. به طور کلی سهولت در استفاده و قیمت مقرون به صرفه در مقابل امکانات ارائه شده در این مدل ماشین حساب، از ویژگی های حائز اهمیت در این ماشین حساب می باشد. ماشین حساب شارپ Cs-2130، دارای دو حافظه برای ذخیره داده ها در خود دارد.

توضیحات تکمیلی

گارانتی

یکساله مادیران

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب رومیزی شارپ Cs-2130”