توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

لاک غلط گیر قلمی سی کلاس مدل C.Class

لاک غلط گیر قلمی سی کلاس مدل C.Class

تومان۵,۰۰۰

لاک غلط گیر قلمی سی کلاس مدل C.Class یکی از پر طرفدار ترین لوازم تحریر برند سی کلاس است که بسیار روان و با کیفیت بوده و می توانید به وسیله آن اشتباه های نگارشی خود را به راحتی اصلاح کنید.

ویژگی ها

ابعادجعبه: 160*50*80 میلی متر | نوع: غلط گیر | جنس: مایع | جنس نوک: فلز

توضیحات

لاک غلط گیر قلمی سی کلاس مدل C.Class یک انتخاب بسیار مناسب برای دانشجویان و دانش آموزان و کسانی است که به طور مداوم در حال نگارش متن های مهم هستند، می باشد. یکی از ویژگی های بسیار عالی این لاک غلط گیر نوک قلمی و بسیار روان آن است که باعث می شود به راحتی بتوانید از آن برای غلط گیری متون اشتباه خود استفاده کرده و آن ها را اصلاح کنید.

ویژگی مثبت دیگر این لاک غلط گیر که آن را پر کاربرد نیز می کند، سرعت خشک شدن آن است. متاسفانه بسیاری از لاک های غلط گیر زمان زیادی نیاز دارند تا خشک شده و زمانی که روی آن ها مجددا می نویسید مایع شان روی کاغذ پخش می شود. اما لاک غلط گیر قلمی سی کلاس مدل C.Class تنها چند ثانیه بعد از استفاده خشک شده و می توانید مجددا روی آن متن اصلاح شده را بنویسید.

استفاده از این لاک غلط گیر نیز بسیار ساده است. شما تنها با یک فشار ساده روی بدنه می توانید مایع را از لاک به روی کاغذ آورده و آن ها اصلاح کنید. این لاک غلط گیر می تواند تمام متن های رنگی که با هر نوع خودکاری نوشته شده باشد را به راحتی پوشش داده و آن ها را محو کند. بنابراین متن اصلاح شده به راحتی روی آن نوشته شده و متن زیر آن به چشم نمی آید. این لاک غلط گیر اندازه ای بسیار مناسب داشته و به راحتی در جامدادی شما جای می گیرد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “لاک غلط گیر قلمی سی کلاس مدل C.Class”