توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

فیلم پرینتر فارگو HDP 5000 مدل ۸۴۰۵۳ اصلی

فیلم پرینتر فارگو HDP 5000 مدل ۸۴۰۵۳ اصلی

تومان۱,۲۵۰,۰۰۰

فیلم پرینتر فارگو مدل HDP 5000 یکی از فیلم هایی است که پرینتر چاپ غیر مستقیم داشته و برای چاپ کارت از فیلم و ریبون رنگی استفاده می‌کند.

ویژگی‌ها:

قابلیت تعداد چاپ: 1500 پرینت | رنگ: سفید | نوع: فارگو | کشور سازنده: ژاپن | عرض کاغذ: 54 | نوع چاپ: حرارتی غیر مستقیم | اختصاص: Fargo HDP 5000 | کدفنی یا پارت نامبر : 84053

توضیحات

فیلم پرینتر فارگو HDP 5000 مدل ۸۴۰۵۳ به همراه ریبون تمام رنگی برای چاپ انواع کارت ها قابل استفاده می‌باشد. این نوع فیلم فقط در پرینترهای چاپ غیر مستقیم که برای چاپ کارت هم به فیلم و هم به ریبون رنگی نیاز دارند، قابل استفاده می‌باشد.

فیلم ساده پرینتر Fargo 5000 باعث می‌شود ماندگاری کارت را چندین برابر افزایش دهد. لازم به ذکر است که با توجه به تعداد چاپی که این نوع فیلم دارد می توان از سه عدد ریبون تمام رنگی پرینتر فارگو نیز استفاده کرد.

همچنین می‌توان گفت که قابلیت تعداد چاپ این نوع فیلم ۱۵۰۰ پرینت می‌باشد. نکته قابل توجه این است که پرینترهای چاپ غیرمستقیم علاوه بر ریبون به فیلم هم نیاز دارند؛ بنابراین نیاز به تهیه فیلم فارگو ۵۰۰۰ کاملا محسوس است. همچنین وظیفه فیلم ساده پرینتر Fargo 5000 انتقال تصویر انتخابی برای چاپ بر روی کارت است.

این وظیفه فیلم به این صورت اجرا می‌شود که هد دستگاه تصویر را ابتدا روی فیلم چاپ می‌کند. بعد از آن فیلم تصویر را به روی کارت منتقل می‌کند. لازم به ذکر است که ریبون ‌های فارگو از نظر متریال، کیفیت و نوع رنگ انواع مختلفی دارند. می‌توان گفت ریبونها به چند بخش ریبونهای کره ایی و ارجینال تقسیم بندی می‌شوند. انواع ریبون های فارگو عبارت اند از: ریبون های تمام رنگی ، ریبونهای تک رنگ و ریبون لمینیت که فیلم جزء ریبون های تمام رنگی محسوب می‌شود.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “فیلم پرینتر فارگو HDP 5000 مدل ۸۴۰۵۳ اصلی”