توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

فکس پاناسونیک FX-FT 981

فکس پاناسونیک FX-FT 981

در انبار موجود نمی باشد

فکس پاناسونیک FX-FT 981 دارای گوشی و ID Caller دارد. سرعت بالا و حافظه تا 100 شماره تلفن.

ویژگی ها

منشی تلفنی: ندارد | دستگاه تلفن با سیم: دارد | تکنولوژی چاپ: حرارتی | سرعت مودم: kbps9.6 | حافظه فاکس: 25 برگ | ظرفیت تغذیه اتوماتیک (ADF): دارد 10 برگ

سایر مشخصات: این مدل فکس دارای درگاه اتصال به هدست، دارای پردازشگر تصاویر جهت چاپ یا تکثیر، ذخیره 100 شماره تماس، ارسال فکس به 20 شماره به طور هم زمان، وجود ID caller ، بلندگوی دیجیتال.

توضیحات

فکس پاناسونیک FX-FT 981 ، یکی از بهترین فاکسهای ارائه شده توسط پاناسونیک می باشد،تکنولوژی به ما کمک های بسیاری نموده است از جمله اینکه کاهش رفت و آمد و سرعت ارتباطات را برای مان افزایش داده است.

یکی از وسایلی که در این مسیر کارایی بسیاری داشته و به ما در ارسال مدارک و سرعت بخشیدن به کارها تاثیر بسیاری داشته است فاکس می باشد.فاکس پاناسونیک مدل FX-FT981  یکی از این بهترین وسایلی است که جهت ارسال مدارک و کپی بوجود آمده است.

سرعت بالای فاکس در ارسال مدارک و نامه ها باعث می شود تا بتوانید کارهای خود را از این طریق با سرعت خوبی ارسال نموده و جهت ارسال و ارائه چنین کارهایی نیاز به مراجعه و صرف وقت و هزینه اضافه نداشته باشیم.

یکی از ویژگی های فکس پاناسونیک FX-FT 981 دارا بودن ID caller است که شما می توانید هم زمان متوجه شوید که فاکس را به چه شماره ای ارسال می نمایید و در صورت اشتباه بودن بلا فاصله اقدام به اختتام آن بنمایید.

وجود تلفن همراه این فاکس یک امکان دیگری است که این شرکت به شما عرضه نموده است.دارا بودن حافظه شماره گیری تا 100 شماره تلفن می تواند به داشتن یک حافظه شماره گیر بدون نیاز به دفتر تلفن به یاری تان بیاید.

اگر در محل کارتان نیاز به ارسال هم زمان فاکس به چند جای مختلف دارید فاکس پاناسونیک FX-FT 981 قادر است به طور هم زمان به 20 شماره بدون نیاز به این که برای هریک در کنار دستگاه بوده و یکی یکی بخواهید مطلب خود را ارسال کنید فاکس پاناسونیک هم زمان ارسال می نماید.

قابلیت تغذیه ی خودکار اسناد (ADF)  تا 10 برگ را داراست یعنی شما می توانید تا 10 برگ مطلب را در دستگاه قرار داده و دستگاه به طور خودکار قادر است تا ارسال نماید.همچنین در صورتی که کاغذ موجود در دستگاه تمام شده باشد و برای تان فاکس برسد دستگاه قادر است تا 28 برگ فاکس را در خود ذخیره نماید. و شما بعد از تهیه کاغذ پرینت خود را بگیرید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “فکس پاناسونیک FX-FT 981”