توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

فکس پاناسونیک مدل KX-FT 711 cx

فکس پاناسونیک مدل KX-FT 711 cx

تومان۱,۳۲۰,۰۰۰

فکس پاناسونیک مدل KX-FT 711 cx برای استفاده راحت و به کارگیری آسان برنامه ها طراحی شده است. حافظه جانبی و بلندگوی دیجیتال از ملزومات این دستگاه فاکس پر کار مناسب محیط های اداری و منازل می باشد؛ البته این مدل غالبا در محیط اداری مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی ها

تعداد شماره تلفن های قابل ذخیره: 100 عدد | سایز کاغذ مورد استفاده: A4 | میزان گنجایش کاغذ: 50 عدد | تعداد صفحات ذخیره در نبود کاغذ: 28 صفحه

توضیحات

فکس پاناسونیک مدل KX-FT 711 cx ، به منظور استفاده در محیط اداری طراحی شده است. ابعاد و اجزای آن ها، طوری طراحی شدهاند که فضای زیادی را اشغال نکنند. کیفیت ساخت، زیبایی دستگاه و همچنین کیفیت چاپ دستگاه بر خاص بودن دستگاه نسبت به مدل های مشابه می افزاید. تکنولوژی این دستگاه از نوع کاربنی است و به همراه آن گوشی تلفنی نیز برای پاسخ به پیام ها، تعبیه شده است.

از ویژگی های این دستگاه فاکس می توان به اسکن سریع مدارک به وسیله یک مودم 14.4 kbps اشاره کرد. تنظیم برنامه ها و اجرای عملیات در دستگاه، به کمک یک کلید فشاری که چهار دارد، اجرا می شود. یکی از بزرگترین ایرادات فاکس های مشابه، تمام شدن کاغذ در هنگام دریافت پیام می باشد که باعث دوباره کاری و صرف هزینه برای کاربر را فراهم می کند.

فکس پاناسونیک مدل KX-FT 711 cx ، می تواند تا 28 صفحه محتوای فاکس را، بعد از اتمام کاغذ در خود ذخیره کند. در واقع با اضافه کردن کاغذ در زمان مناسب می توان محتوای فاکس های قبلی را به راحتی دریافت نمود. اسکن سریع و آسان مدارک با فشردن تنها یک دکمه و چاپ آن ها، یکی دیگر از ویژگی های برتر این دستگاه فاکس، محسوب می شود. سایز کاغذ استفاده شده دستگاه A4 می باشد. همچنین تعداد 50 صفحه کاغذ A4، گنجایش سینی کاغذ این دستگاه فاکس است.

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “فکس پاناسونیک مدل KX-FT 711 cx”