توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

زونکن ایگل 8 سانت

زونکن ایگل 8 سانت

تومان۲۵,۰۰۰

زونکن ایگل 8 سانت وسیله ای است برای حفظ و نگهداری اوراق و اسناد و بایگانی نمودن آن ها. یکی از مواردی که در انجام کارهای اداری دارای اهمیت بسیاری است، بایگانی اسناد و مدارک است. استفاده از زونکن در زمانی که حجم زیادی از اوراق و اسناد موجود باشد بسیار کارآمد خواهد بود.

ویژگی ها

جنس: مقوایی | ابعاد زونکن: طول 29 سانتی متر، عرض 8 سانتی متر و ارتفاع 32 سانتی متر | وزن: 415 گرم | قفل فلزی: دارد | رنگ بندی: زرد، آبی، سبز، خاکستری و قهوه ای

توضیحات

زونکن ایگل 8 سانت یک زونکن با کیفیت و زیباست که می تواند به خوبی پاسخگوی نیاز های اداری و آموزشی مصرف کنندگان باشد. قطر مناسب برای نگهداری اوراق با سایز A4 می باشد. این محصول دارای جای انگشت برای خارج ساختن آسان آن از قفسه می باشد. ضخامت زونکن 8 سانت بوده و دارای ظرفیت حفظ 450 برگ کاغذ را دارد.
لبه فلزی این زونکن باعث می شود تا هنگام خارج ساختن از قفسه های فلزی بایگانی از ساییده شدن لبه آن جلوگیری شود. و طول عمر آن افزایش یابد.

تنوع رنگ این زونکن نیز در طبقه بندی مدارک و همچنین زیبایی محل نگهداری آن ها نقش مهمی دارد. شما می توانید با استفاده از رنگ زونکن ایگل موضوعات اسناد بایگانی خود را طبقه بندی نموده و در هنگام نیاز به راحتی آنها را بیابید.

وزن مناسب زونکن ایگل و سایز آن نیز در طبقه بندی و طراحی محل بایگانی نقش مثبتی را ایفا می کند. قفل زونکن ایگل و محل قرار گرفتن آن کار با آن را بسیار راحت و آسان نموده است.
زونکن ایگل در رنگ های متفاوتی موجود است و این امر علاوه بر زیبایی، می تواند در بهتر طبقه بندی کردن اوراق کمک کند. زونکن ایگل با اینکه وزن نسبتا کمی دارد، از استحکام بالایی برخوردار است و این امر باعث افزایش طول عمر آن می شود.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “زونکن ایگل 8 سانت”