توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ریبون وکس 300×110

ریبون وکس 300×110

تومان۴۸,۰۰۰

ریبون وکس 300×110 ، مخصوص چاپ بر روی لیبل های کاغذی با اثر ماندگاری بالا  می باشد. ریبون Wax مناسب چاپ برچسب کاغذی توسط دستگاه های لیبل پرینترهای دارای مکانیزم Thermal Transfer می باشد. نداشتن مقاومت چندان در مقابل نور، مایعات , گرما , شستشو محیطی،

  • متراژ : 300 متر
  • عرض : 110 میلی متر
  • رنگ چاپ : مشکی
  • نوع جنس : وکس
  • موارد مصرف : انواع لیبل های کاغذی 

توضیحات

ریبون وکس 300×110  در واقع نوار رولی است که توسط حرارت هد دستگاه لیبل پرینتر عمل چاپ را انجام می دهد. البته ریبون ها در دستگاه های کارت پرینتر نیز کاربرد دارند. عدد اول ارتفاع ریبون بر حسب میلی متر و عدد دوم متراژ ریبون بر حسب متر می باشد.این نوع ریبون یکی از ارزان ترین ریبون ها می باشد و بیشترین استفاده را روی چاپ بر روی لیبل های کاغذی دارد و مقاومت چندانی از نظر پاک شوندگی ندارد و در مقابل سایش و شستشو و شرایط محیطی و در بعضی مواقع تور و حرارت نیز مقاومت چندانی نداشته، اما در انواع رنگ های مختلف موجود می باشند.

ریبون وکس 300×110 دازای متراژ و ارتفاع های متفاوتی در بازار می باشد که بستگی به میزان مصرف، نوع مصرف متغییر می باشند که با توجه به ابعاد لیبل قابل چاپ می توان سایزهای مختلفی را انتخاب کرد تا هزینه حاشیه کار پایین تر قرار بگیرد.این نوع ریبون ها قابلت استفاده در انواع دستگاههای لیبل پرینتر را دارا می باشند.

ریبون وکس ها معمولا برای چاپ بر روی لیبل های کاغذی که پاک شوندگی انها زیاد مهم نیستند مورد استفاده قرار می گیرند. چون چاپ متون با ریبون ریبون وکس بر روی لیبل های کاغذی در اثر فرسایش رفته رفته کم رنگ خواهد شد. ریبون های وکس با توجه به هزینه ارزان انها در مورد لیبل هی کاغذی با ماندگاهری پایین تا متوسط در صنعت چاپ مورد استفاده قرار خواهد گرفت . اگر برای چاپ لیبل یا بارکد و یا هر چیز دیگر احتیاج به ماندگاری بالا هست حتکا باید از ریون های وکس رزین استفاده نمود . البته برای چاپ بر روی لیبل یا برچسب های PVC که ماندگاری زیادی مد نظر هست و حتی ضد اب بودن انها مورد توجه هست باید از ریبون های وکس رزین با کیفیت مناسب استفاده نمود.

در مجموع هنگام انتخاب ریبون برای چاپ برچسب و لیبل باید به اندازه ان توجه کرد تا سایز ریبون های انتخابی به صورتی انتخاب گردد که ضایعات کار در حداقل باشد.متراژ های متفاوتی از لیبل و ریبون در بازار موجود می باشد که برای انتخاب انها نیز می توانید از بخش مواد مصرفی فروشگاهی همین سایت مورد بررسی و خرید قرار دارد.

سایزهای مختلف ریبون :

ریبون وکس 75×110

ریبون وکس 75×60

ریبون وکس 300×80

ریبون وکس 300×60

ریبون وکس 300×110

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ریبون وکس 300×110”