توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ریبون نیمه رنگی پرینتر Evolis مدل R3013 اصلی

ریبون نیمه رنگی پرینتر Evolis مدل R3013 اصلی

تومان۷۹۰,۰۰۰

ریبون نیمه رنگی پرینتر Evolis مدل R3013 معروف به half panelیکی از مرغوب ترین دستگاه هایی است که چاپ با کیفیت و با طول عمر طولانی را بر روی کارت‌های PVC که چاپ اولیه افست را دارند، ارائه می‌دهد. می‌توان گفت این دستگاه مقرون از به صرفه ترین انواع ریبون‌ها محسوب می‌شود. ریبونهای رنگی این ریبون 1/2 ریبون های اصلی هستند.

ویژگی‌ها:

تعداد پنل: 5 | قابلیت چاپ یک طرفه: دارد | پنل شفاف وارنیشن: دارد | لایه محافظ: دارد | نوع رنگ: 1/2YMCKO | قابلیت چاپ: 400 پرینت

توضیحات

ریبون نیمه رنگی پرینتر Evolis مدل R3013 معروف به  Half panel YMCKO ribbon  قابلیت چاپ با کیفیت، با مدت طول عمر طولانی و ماندگاری بالا بر روی کارت‌های PVC که چاپ اولیه افست دارند را دارا می‌باشد.

برای اینکه بر روی انواع برچسب‌ها قادر به چاپ باشیم باید از جوهر مخصوصی که ریبون نام دارد، استفاده کنیم. لازم به ذکر است که هر نوع لیبل، ریبون مخصوص به خود را می‌خواهد؛ تا بهترین کیفیت چاپ با ماندگاری بالا به دست آید.

ریبون نیمه رنگی پرینتر Evolis 5 پنل – Half Panel را دارا می باشد. لازم به ذکر است که این نوع ریبون برای چاپ‌های یک طرفه رنگی با وضوح بالا که مخصوص عکس و مشخصات می‌باشند قابل استفاده است. معمولا در این نوع ریبون‌ها علاوه بر اینکه پنل، رنگ های زرد، قرمز، آبی و مشکی را دارد.

یک پنل شفاف وارنیش را هم دارا می باشد که بعد از چاپ روی طرح‌های چاپ شده غالبا به صورت یک روکش به کارت‌ها اضافه می‌شود. مزیت این لایه که به صورت روکش به کارت‌ها اضافه می‌شوند این است که باعث افزایش عمر چاپ کارت به مدت سه سال می‌شود.

این خصوصیت در این نوع ریبون باعث شده است که مقرون به صرفه باشند و از محبوبیت خاصی برخوردار شوند. این دستگاه قابلیت چاپ ۴۰۰ پرینت را دارد. همچنین لازم به ذکر است که این نوع از ریبون با پرینترهایی از قبیل Pebble، Pebble 3، Pebble 4، Dualys، Dualys 3، Quantum و Securion بیشترین سازگاری را دارند.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ریبون نیمه رنگی پرینتر Evolis مدل R3013 اصلی”