توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ریبون مشکی پرینتر نیسکا مدل Nisca 5350

ریبون مشکی پرینتر نیسکا مدل Nisca 5350

تومان۴۹۰,۰۰۰

ریبون مشکی پرینتر نیسکا مدل Nisca 5350 , با وجود تنها یک رنگ چاپ محصول بسیار کاربردی و پر استفاده می باشد. این ریبون با قابلیت پرینت 1200 رو کارت PVC یکی از پر مصرف ترین ریبون ها و مقرون به صرفه ترین ریبون به جهت چاپ تک رنگ می باشد.

پارت نامبر: NGBK

تعداد چاپ : 1200 چاپ

دستگاه سازگار:  PR53LE-PR5300-PR5350-PR5310

 

توضیحات

ریبون مشکی پرینتر نیسکا مدل Nisca 5350  ، جهت چاپ تک رنگ مشکی قابل استفاده می‌باشد. برای استفاده از پرینترهای چاپ کارت پی وی سی از این نوع ریبون بهره می برند. ریبون نوع مشکی نیسکا به جهت چاپ در چاپگرها به جای استفاده از جوهرهای معمولی از نوعی ریبون مخصوص که حاوی نوعی جوهر می باشد استفاده می‌کند.

لازم به ذکر است که ریبون مشکی پرینتر نیسکا مدل Nisca 5350 تک رنگ برای شخصی سازی کارت‌های از پیش چاپ شده بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. می‌توان گفت که ریبون مشکی پرینتر نیسکا مدل Nisca 5350 به عنوان یک راه حل ایده آل برای کارت هایی که عناصر شخصی چند رنگ مانند یک تصویر نیاز ندارد بسیار مناسب می‌باشد. بنابراین مقرون به صرفه بودن این نوع ریبون تک رنگ مشکی و همچنین سرعت بالای چاپ با این ریبون تک رنگ کاملا محسوس است.  به علت قیمت مناسب و تعداد بالای چاپ این ریبون معمولا از این ریبون در پرینت متن ، نام و نام خانوادگی ، شماره سریال ، شماره عضویت ، لوگو یا آرم ، … در کارتها استفاده می گردد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ریبون مشکی پرینتر نیسکا مدل Nisca 5350”