توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ریبون مشکی پرینتر فارگو HDP 5000 مدل 84060 اصلی

ریبون مشکی پرینتر فارگو HDP 5000 مدل 84060 اصلی

تومان۱,۲۵۰,۰۰۰

ریبون مشکی پرینتر فارگو HDP 5000 مدل 84060 یکی از انواع دستگاه‌های بسیار مناسب برای چاپ تک رنگ مشکی بر روی کارت‌های پی وی سی می‌باشد و عمدتا برای چاپ متن و یا بارکد قابل استفاده می‌شود.

ویژگی‌ها:

قابلیت چاپ تک‌رو: دارد | ظرفیت چاپ: 3000 پرینت | نوع رنگ: مشکی | غلتک تمیز کننده: دارد | ساخت کشور: آمریکا | قابلیت چاپ لب به لب کارت: دارد | کد فنی یا پارت نامبر : 84060

توضیحات

ریبون مشکی پرینتر فارگو HDP 5000 مدل 84060 بسیار مناسب برای چاپ تک رنگ مشکی بر روی کارت‌های پی وی سی به شمار می رود. این نوع دستگاه از یک پنل مشکی تشکیل شده است و از آن غالبا برای چاپ متن و یا بارکد استفاده می شود.

لازم به ذکر است که در این نوع دستگاه از ریبون مشکی به همراه فیلم فارگو برای چاپ کارت استفاده می‌شود. نکته قابل توجه این است که مکانیزم چاپ این دستگاه غیر مستقیم بوده و به دلیل این که از فیلم و ریبون به صورت همزمان در فرآیند چاپ استفاده می‌شود، ابتدا اطلاعات روی فیلم می‌رود سپس بر روی کارت منتقل می‌شود. لازم به ذکر است که به دلیل اینکه در این نوع ریبون‌ها از فیلم استفاده می‌شود، چاپ کارت لبه به لبه است؛ بنابراین حاشیه سفید در کارت اصلا مشاهده نمی شود.

همچنین می‌توان گفت که این نوع ریبون قادر است 3000 عدد کارت را به صورت یک رو چاپ نماید. ریبون رزین فارگو از پنل مشکی تشکیل شده که عمدتاً برای چاپ متن و یا بارکد مورد استفاده قرار می گیرد.

در کارت پرینترهای HDP 5000 مواد مصرفی مورد نیاز جهت چاپ کارت، ریبون مشکی به همراه فیلم فارگو می باشد. همچنین از این نوع مدل برای چاپ تک رنگ مشکی بر روی کارت‌های پی وی سی که شامل پرینت متن، نام و نام خانوادگی، شماره سریال، شماره عضویت و لوگو یا آرم است، استفاده می شود.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ریبون مشکی پرینتر فارگو HDP 5000 مدل 84060 اصلی”