توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ریبون تمام رنگی پرینتر فارگو HDP 5000 مدل ۸۴۰۵۱ کره ای

ریبون تمام رنگی پرینتر فارگو HDP 5000 مدل ۸۴۰۵۱ کره ای

تومان۷۳۸,۰۰۰

ریبون تمام رنگی پرینتر فارگو HDP 5000 مدل 84051 کره ای از مناسب ترین ریبون های بازار برای چاپ تمام رنگی بر روی کارت‌های PVC به شمار می‌آید.

همچنان نسبت به نمونه اصلی خود کیفیت را حفظ کرده و با قیمت مناسب تر همان کیفیت چاپ را دارد.

ویژگی‌ها:

تعداد چاپ: 500 پرینت | قابلیت چاپ عکس، متن و بارکد: دارد | تکنولوژی چاپ دیجیتال: غیر مستقیم | ساخت کشور: کره | قابلیت چاپ دو رو: دارد | قابلیت چاپ تک‌رو: دارد

توضیحات

ریبون تمام رنگی پرینتر فارگو HDP 5000 مدل ۸۴۰۵۱ کره ای یکی از ریبون‌های مناسب برای چاپ متن، عکس و بارکد و چاپ بر روی کارت‌های PVC می‌باشد. لازم به ذکر است که مکانیزم این نوع از ریبون به صورت غیر مستقیم بوده و به این صورت می‌باشد که فیلم و ریبون به صورت همزمان در فرآیند چاپ قابل استفاده می‌باشند.

همچنین ریبون تمام رنگی Fargo 5000 YMCK از پنل های زرد، آبی، قرمز و پنل (K) تشکیل شده است. کاربر با استفاده از این رنگ‌ها می‌تواند یک طیف کامل از رنگ‌ها را چاپ نماید. این نوع از ریبون قابلیت چاپ ۵۰۰ عدد کارت در صورتیکه به صورت یک رو درخواست شود و ۲۵۰ عدد کارت در صورتی که به صورت دو رو درخواست شود را دارا می‌باشد. طول عمر مفید این دستگاه در شرایط مطلوب به مدت یکسال است.

لازم به ذکر است که ریبون‌های چاپگر فارگو ۵۰۰۰ درصورتیکه در بسته بندی خود شرکت و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شوند به مدت ۲ سال ماندگاری خواهند داشت، و اگر این موارد رعایت نشود، کیفیت چاپ این ریبون ها به مرور زمان کاهش خواهد یافت.

نکته قابل توجه این است که باید این محصول را از نمایندگی‌ها و فروشگاه‌های معتبر خریداری کرد؛ زیرا کیفیت ریبون‌ها بر چاپ کارت اثرگذار می‌باشد. ریبون تمام رنگی Fargo 5000 YMCK برای چاپ تمام رنگی بر روی کارت های پی وی سی برای مثال چاپ کارت شناسایی، چاپ گارانتی، چاپ کارت عضویت مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع ریبون برای کارت های دو رویی که یک رو رنگی و روی دیگر کارت مشکی است نیز مناسب می‌باشد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ریبون تمام رنگی پرینتر فارگو HDP 5000 مدل ۸۴۰۵۱ کره ای”