توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل WL50

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل WL50

تومان۱,۳۸۰,۰۰۰

حضور و غیاب کارکنان مجموعه ها امری مهم می باشد. صرفه جویی در زمان محاسبه ورود و خروج کارکنان به وسیله دستگاه حضور و غیاب ساعت مدل فراتکنو WL 50، بسیار مشهود و مقرون به صرفه می باشد.

ویژگی ها:

ظرفیت محاسبه تردد: 50000 | ظرفیت ذخیره اثر انگشت: 1000 | ابعاد دستگاه: 37*125*173 میلی متر  | سایز نمایشگر: 8/2 اینچ  | نوع سیستم عامل: internal OS | ولتاژ منبع تغذیه: 5 ولت | جریان منبع تغذیه: 8/0 آمپر | زمان تشخیص: کمتر از 5/0 ثانیه

توضیحات

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل WL50 با ارائه امکانات جدید و به روز، محاسبه ورود و خروج کارکنان را تسهیل نموده است. برای بسیاری از صاحبان شرکت ها و کارخانه ها، نظم در رفت و آمد کارکنان از اهمیت بالایی برخوردار است و این وسیله می تواند نیازشان را به خوبی برطرف سازد. نمایشگر آن دارای منوی فارسی می باشد. زمان تشخیص افراد در این دستگاه بسیار سریع می باشد و به هیچ وجه کندی دستگاه های مشابه را ندارد.

این وسیله به دو صورت می تواند افراد مختلف را از هم تفکیک و شناسایی نماید. در واقع از طریق اثر انگشت و همچنین رمز عبور منحصر به هر فرد، شناسایی توسط دستگاه امکان پذیر می شود. پشتیبانی فنی مناسب از مشخصات ویژه دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل WL 50 می باشد. سایز نمایشگر دستگاه به نحوی طراحی شده است که اطلاعات آن به خوبی نمایان باشند.

صدای تعبیه شده در این دستگاه به صورت زبان فارسی می باشد. ارتباطات دستگاه به وسیله اینترنت Wifi و USB صورت می پذیرد. منبع تغذیه استفاده شده در دستگاه به صورت مستقیم می باشد و جریان بسیار کمی برای روشن بودن دستگاه لازم می باشد. دمای استانداردی که دستگاه به صورت صحیح عمل می کند، بین صفر تا چهل و پنج درجه سانتی گراد می باشد. محدوده عملکرد صحیح آن در رطوبت، مابین بیست تا هشتاد درصد رطوبت می باشد.

برای مشاهده و مقایسه سایر مدل های دستگاهای حضور غیاب فراتکنو به ادرس های زیر مراجعه نمایید:

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل F400

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل VF300

دستگاه حضور غیاب فراتکنو مدل UF300

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل NF50

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل UF100

دستگاه حضورغیاب فراتکنو مدل F110

دستگاه حضورغیاب فراتکنو مدل F70

 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل WL50”