توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

تخته وایت برد مغناطیسی 90×60

تخته وایت برد مغناطیسی 90×60

تومان۱۵۹,۰۰۰ تومان۱۴۷,۰۰۰

تخته وایت برد مغناطیسی 90×60 با دارا بودن خاصیت مغناطیسی (آهنربایی) بهترین و پر مصرف ترین تخته وایت برد می باشد که با دارا بودن چنین خاصیتی امکان چسباندن برگه جهت نمایش یا اطلاع رسانی بر روی تخته وایت برد را فراهم می کند. سایزهای مختلف تخته وایت به جهت کاربردهای متفاوتی دارند برای کارهای متفاوتی بر اساس نیاز استفاده می شوند.

ویژگی ها:

نوع: تخته وایت برد | کاربرد: اداری | ابعاد: 90×60 سانتی‌متر | قطر: 2 سانتی‌متر | قابلیت اتصال به دیوار: دارد | جنس: فلزی با روکش پلاستیک | ملزومات نصب بر روی دیوار: دارد | صفحه‌ی مغناطیسی با قابلیت جذب مگنت: دارد | ضخامت قاب دور آلومینیوم نقره ای: 2 سانتی‌متر

توضیحات

تخته وایت برد مغناطیسی 90×60 یکی از استانداردترین تخته های وایت برد موجود در بازار است. تخته های وایت برد در اندازه ها و مدل های مختلفی طراحی و ساخته می شوند. تخته وایت برد در مکان های مختلفی از جمله محیط های آموزشی، اداری، آموزشگاه های مختلف و حتی منازل مختلف استفاده می شود. تخته وایت برد مغناطیسی از تخته وایت بردهای جدید است که با وبژگی ها و مزایایی که دارد کم کم جای تخته وایت بردهای معمولی را گرفته است.

اطراف تخته وایت برد مغناطیسی 90*60 سانتی متری یک قاب دور آلمینیوم نقره ای 2 سانتی متری نصب شده است. این قاب به استحکام تخته کمک بسیار زیادی می کند و آن را در مقابل ضربه و زمین خوردن تا حد زیادی مقاوم کرده است. سطح تخته وایت برد به شکلی طراحی شده است که رنگ های مختلف به راحتی روی تخته نمایان باشد و حتی از فاصله های دور نیز خوانا باشد. پاک کردن مطالب نوشته شده از تخته نیز بسیار راحت است و بعد از پاک شدن مطالب اثری از سیاهی یا رنگ روی تخته نمی ماند. جنس ورق رویی تخته وایت برد مغناطیسی فلزی با یک روکش پلاستیکی است.

سطح رویی تخته بسیار صاف و یکدست است و مانند بسیاری از سایر تخته وایت بردها تو رفتگی یا فرورفتگی ندارد. قطر این تخته وایت برد مغناطیسی تنها 2 سانتی متر است که باعث می شود هنگامی که تخته وایت برد را در اتاق خاصی نصب می کنید بیرون زدگی زیادی نداشته باشد.

از دیگر ویژگی های این نوع تخته وایت برد مغناطیسی آن است که به شما این امکان را می دهد که به شکل های مختلف از آن استفاده کنید. این تخته وایت برد مغناطیسی دارای ملزومات نصب به دیوار است.

سایز (ابعاد) تخته وایت برد مغاطیسی:

تخته وایت برد مغناطیسی 90×60

تخته وایت برد مغناطیسی 40×30

تخته وایت برد مغناطیسی 50×30

تخته وایت برد مغناطیسی 60×40

تخته وایت برد مغناطیسی 70×50

تخته وایت برد مغناطیسی 80×100

تخته وایت برد مغناطیسی 120×90

تخته وایت برد مغناطیسی 150×100

تخته وایت برد مغناطیسی 180×100

تخته وایت برد مغناطیسی 200×100

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تخته وایت برد مغناطیسی 90×60”