توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

آلبوم چک

آلبوم چک

(دیدگاه کاربر 1)

البوم چک وسیله ای برای نگهداری اسناد مهم چک مورد استفاده قرار می گیرد و باعث نظم بخشیدن به چک ها و همچنین جلوگیری از پاره شدن انها میگردد. داری 12 خانه بوده که هر خانه معمولا برای یک ماه در نظر گرفته می شود و تمام چک های مربوط به ان ماه داخل آن قرار می گیرد.

توضیحات

 آلبوم چک وسیله ای است که برای نگهداری درست از چک ها مورد استفاده قرار می گیرد و دارای انواع مختلفی بوده که در رنگ ها، طرح ها و جنس های مختلفی عرضه می شود. علاوه بر این می توان از آلبوم چک برای تولید هدایای تبلیغاتی نیز بهره برد.

آلبوم چک ها معمولا دارای جلد هایی از جنس چرم یا پارچه هستند و می توان اطلاعات مربوط به یک شرکت یا سازمان را بر روی آن ها حک نمود و در دسته هدایای تبلیغاتی خاص قرار داد. معمولا نها را به گونه ای طراحی می کنند که دارای وزن سبکی باشد و حمل و نقل آن برای افرادی که قصد نگهداری از چکهای زیادی را دارند به آسانی فراهم گردد.

برای بیان مشخصات آلبوم چک لازم است در ابتدا به این نکته اشاره کنیم، همان طور که از نام این محصول مشخص است آلبوم های چک دارای برگ هایی است که مانند آلبوم عکس عمل کرده و محلی مناسب برای نگهداری از برگه های چک فراهم می کند.  معمولا دارای 12 خانه به تعداد 12 ماه سال هستند تا نگهداری و دسترسی به انها راحت تر باشد. یعنی زمانی که شما قصد دارید یک چک مربوط به یک ماه سال را پیدا کنید می توانید به راحتی دنبال خانه مربوطه رفته و بین همان خانه البوم چک جستجو را انجام دهید.

مزایای استفاده از البوم چک

استفاده از سیستم بایگانی چک می تواند علاوه بر ایجاد نظم و ترتیب در وسایل شما، از تا خوردن و پاره شدن برگ های چک نیز جلوگیری نماید و به گونه ای تولید می شوند که امکان ریختن برگه های چک به بیرون وجود ندارد. تنوع در تولید آلبوم های چک بسیار زیاد است و برخی از آن ها به صورت کیف های دستی طراحی می شوند.  نحوه بسته شدن در انواع مختلف هولدر چک متفاوت است.

برخی از آن ها با استفاده از زیپ بسته شده و برخی دیگر از طریق دکمه یا بند های مخصوصی بسته می شوند. همچنین تنوع رنگ بندی در آلبوم های چک موجب شده تا همه سلایق را پوشش دهد. در بالای هر صفحه معمولا تیکه ای برای قرار داردن کاغذ و یا نوشته تعبیه شده است که در مورد البوم چک ماه سال را به عنوان مثال می توانید یادداشت کنید.

1 دیدگاه برای آلبوم چک

  1. M.T

    ok

دیدگاه خود را بنویسید