توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

ماشین حساب رومیزی کاتیگا CD-2730-14RP

ماشین حساب رومیزی کاتیگا CD-2730-14RP

در انبار موجود نمی باشد

ماشین حساب رومیزی برند کاتیگا CD-2730-14RP، در گروه ماشین های حساب تجاری و شرکتی قرار می گیرد. این مدل ماشین حساب رومیزی دارای امکان کنترل و تصحیح محاسبت و همچنین صفحه نمایش گر 14 رقمی می باشد.

ویژگی ها

ابعاد: 40*186*181 ملی متر | وزن: 281 گرم | نوع نمایش گر: یک خطی | تعداد کاراکتر: 14 | منبع: پنل خورشیدی و باتری | کنترل و تصحیح محاسبات: تا 105 مرحله

توضیحات

ماشین حساب رومیزی برند کاتیگا CD-2730-14RP، دارای دو منبع تغذیه پنل خورشیدی و باتری می باشد. این ماشین حساب در گروه ماشین های حساب کم مصرف قرار می گیرد؛ چرا که تنها در صورت نبود نور خورشید کافی، نیاز به باتری برای انجام محاسبات می باشد. نمایش گر یک خطی این ماشین حساب رومیزی تا چهارده رقم را با کیفیت عالی نمایش می دهد.

امکان تصحیح و کنترل محاسبات یکی از امکانات کلیدی و حائز اهمیت این مدل ماشین حساب می باشد که تا صد و پنج مرحله، وجود دارد. به هنگام بروز خطای انسانی در هنگام وارد کردن داده ها، این سیتم بسیار ضروری می باشد و باعث بالا رفتن اطمینان کاربر از صحت محاسبات می شود. این مدل ماشین حساب دارای امکان محاسبه حاشیه سود و همچنین دکمه تغییر علامت نیز می باشد. به هنگام وارد کردن اعداد طولانی و با تعداد بالای صفر، دکمه دو صفر و دکمه سه صفر موجود در این مدل ماشین حساب رومیزی، بسیار مهم می باشند.

دکمه دو صفر و دکمه سه صفر سرعت وارد کردن محاسبات و دقت آن را بلا می برند. همچنین این ماشین حساب رومیزی دارای کلید های حافظه نیز می باشد. کلید های حافظه به هنگام توقف نا خواسته در انجام محاسبات، بسیار ضروری می باشد. در واقع بعد از پایان توقف اجباری در طول انجام محاسبات، کاربر با آرامش خیالایجاد شده توسط دکمه های حافظه، می تواند به ادامه فرایند محاسبات بپردازد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماشین حساب رومیزی کاتیگا CD-2730-14RP”