خانه » پرینتر و اسکنر » پرینتر سوزنی

مشاهده همه 10 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 12 36
پرینتر سوزنی الیوتی مدل PR4
بستن

پرینتر سوزنی الیوتی مدل PR4

تومان۹,۰۰۰,۰۰۰
پرینتر سوزنی الیوتی مدل PR4 یک دستگاه چاپ تک کاربرده و رومیزی است که دارای ابعاد 150*181*250 میلی متر می
پرینتر سوزنی اولیوتی مدل PR2 plus
بستن

پرینتر سوزنی اولیوتی مدل PR2 plus

تومان۷,۸۰۰,۰۰۰
پرینتر سوزنی اولیوتی مدل PR2 plus یک دستگاه حرفه‌ای و با کیفیت برای انجام کارهای با حجم بالا می ‌باشد. این نوع دستگاه به دلیل داشتن سرعت بالا یک وسیله مناسب و پرکاربرد برای محیط‌ های اداری محسوب می‌ شود.  

پرینتر سوزنی اپسون مدل DFX 9000

پرینتر سوزنی اپسون مدل DFX 9000 یک دستگاه حرفه‌ای و با کیفیت برای انجام کارهای با حجم بالا می ‌باشد. این نوع دستگاه به دلیل داشتن سرعت بالا یک وسیله مناسب و پرکاربرد برای محیط‌ های اداری محسوب می‌ شود.  
پرینتر سوزنی اپسون مدل L Q 2190
بستن

پرینتر سوزنی اپسون مدل LQ 2190

تومان۱۵,۲۰۰,۰۰۰
پرینتر سوزنی اپسون مدل LQ 2190 برای چاپ سوزنی تاریخ، کاراکتر و بارکد مورد استفاده قرار می ‌گیرد. این مدل دستگاه به دلیل داشتن سرعت مناسب برای  استفاده در ادارات و سازمان‌ها بسیار پرکاربرد محسوب می شود.  
پرینتر سوزنی اپسون مدل LQ-300+II
بستن

پرینتر سوزنی اپسون مدل LQ-300+II

تومان۳,۶۵۰,۰۰۰
پرینتر سوزنی اپسون مدل LQ-300+II یک دستگاه چاپ رومیزی است که می توانید از آن در مراکز مختلفی مانند موسسات
پرینتر سوزنی اپسون مدل LQ-350
بستن

پرینتر سوزنی اپسون مدل LQ-350

تومان۴,۹۵۰,۰۰۰
پرینتر سوزنی اپسون مدل LQ-350 یکی از انواع پرینترهای اداری برای چاپ متون به شمار می ‌آید. این دستگاه به دلیل داشتن مزایایی از قبیل زمان آماده به کار طولانی در هر ماه، هزینه نگهداری پایین و بازدهی بالاT وسیله‌ای مناسب برای امور اداری و تجاری محسوب می ‌شود.  
پرینتر سوزنی جولی مارک مدل Julimark BP-900
بستن

پرینتر سوزنی جولی مارک مدل Julimark BP-900

تومان۱۰,۴۰۰,۰۰۰
پرینتر چاپ چک و سوزنی جولی مارک مدل Julimark BP-900 از دسته چاپگرهایی است که علاوه بر پرفراژ چک، برای مراکزی چون درمانگاه‌ ها و داروخانه ‌ها نیز قابل استفاده و پرکاربرد می ‌باشد.  

پرینتر چاپ چک بانکی نانتیان Nantian PR9

پرینتر چاپ چک بانکی نانتیان Nantian PR9 یکی از محصولات شرکت نانتیان بوده که به نظر می رسد در حال حاضر در بسیاری از مراکز جایگزین دستگاه های قدیمی شده است.  
پرینتر چاپ چک بانکی گلوبالیس مدل Globalis PR90 plus
بستن

پرینتر چاپ چک بانکی گلوبالیس مدل Globalis PR90 plus

تومان۹,۷۰۰,۰۰۰
پرینتر چاپ چک بانکی گلوبالیس مدل Globalis PR90 plus یکی دیگر از دستگاه های چاپ چک و اسناد بانکی است که به روش سوزنی چاپ را انجام می دهد.

ویژگی ها

سرعت چاپ: 560 کاراکتر بر ثانیه | طول عمر هد: 400 میلیون کاراکتر | وزن: 10.5 کیلوگرم | توان مصرفی در حال فعالیت: 165 وات

پرینتر چاپ چک و بانکی جولی مارک DP 550

پرینتر چاپ چک و بانکی جولی مارکDP 550 یکی از چاپگرهای بانکی می ‌باشد که برای مصارف تجاری، اداری و در صندوق فروشگاه ‌های کوچک و بزرگ بسیار مناسب و پرکاربرد است. اسناد چاپ شده توسط این مدل دستگاه از ماندگاری بالایی برخوردار هستند.  

پرینتر های سوزنی ، با چاپ ماتریسی و نوع سوزنی بودن باعث گریده تا از میزان جعل نوشته های پرینت شده بر روی اسناد بانکی و یا متن چک و همچنین هر نوشته بر روی برگه را بکاهد که این یکی از بزرگترین مزیت های ان می باشد. این محصولات جزو پرینتر های ارزان و مقرون به صرفه به شمار میروند که قابلیت چاپ با فشار سوزن انها باعث گردیده که اصلا پاک نشوند به همین دلیل از امنیت بالایی برخوردار می باشند. یک سری پرینتر سورنی هستند که به اسلیپ پرینتر  معروف می باشند. چون محل ورود و خروج این پرینتر ها می تواند یک سمت باشد شما می توانید هر نوع دفترچه و یا سندی را با قطر تفریبا معقول داخل ان قرار دهید و چاپ نمایید . یکی دیگر از مصرف های این پرینتر این می باشد که می تواند متن داخل چک را بوسیله ان تایپ نمود و به خاطر بهرمندی این پرینتر ها قابلیت چاپ سوزنی ، امکان جعل وتغییر نوشته های انها در حداقل قرار دارد و از امنیت نسبتا خوبی نیز برخوردار می باشند.