خانه » پرینتر و اسکنر » پرینتر جوهر افشان

نمایش دادن همه 13 نتیجه

مشاهده فیلترها
پرینتر جوهر افشان اپسون مدل L1300
بستن

پرینتر جوهر افشان اپسون مدل L1300

تومان11,700,000
پرینتر جوهر افشان اپسون مدل L1300 پرینتری با کیفیت و جمع و جور است که هم به صورت رنگی و هم به صورت سیاه و سفید قابلیت چاپ دارد.  
پرینتر جوهر افشان اپسون مدل L1800
بستن

پرینتر جوهر افشان اپسون مدل L1800

تومان17,300,000
پرینتر جوهر افشان اپسون مدل L1800 پرینتری رنگی و با کیفیت است که با تکنولوژی جوهرافشان کار می کند.  

پرینتر جوهر افشان اپسون مدل Stylus Photo T50

پرینتر جوهر افشان اپسون مدل Stylus Photo T50 یک پرینتر با کیفیت و پر سرعت است که با استفاده از فاکتور های کاربردی یک انتخاب بسیار ایده آل برای چاپ تصاویر گرافیکی می باشد.  
پرینتر جوهر افشان اچ پی مدل 7110 Officejet
بستن

پرینتر جوهر افشان اچ پی مدل 7110 Officejet

تومان3,500,000
پرینتر جوهر افشان اچ پی مدل 7110 Officejet یکی دیگر از دستگاه های پرینتر موجود در بازار است که از سرعت، کیفیت، ارتباط بی سیم و ویژگی های کاربردی دیگری برخوردار می باشد.  

پرینتر جوهر افشان کانن مدل G1411

پرینتر جوهر افشان کانن مدل G1411 یک دستگاه پرینت تک کاربرده است که می تواند با سرعت و کیفیت مناسب در محیط های اداری و مراکز چاپ و نشر مورد استفاده قرار گیرد.  

پرینتر جوهرافشان اپسون STYLUS PHOTO 1500W

پرینتر جوهرافشان اپسون STYLUS PHOTO 1500W پرینتری مناسب جهت استفاده خانگی و اداری است.  
پرینتر سه کاره جوهر افشان اچ پی مدل Deskjet 2130
بستن

پرینتر سه کاره جوهر افشان اچ پی مدل Deskjet 2130

تومان1,800,000
پرینتر سه کاره جوهر افشان اچ پی مدل Deskjet 2130 یک تجهیز اداری و خانگی است که می تواند از فایل های مختلف پرینت، کپی و اسکن بگیرد.  

پرینتر سه کاره جوهر افشان اچ پی مدل Ink Tank 415w

پرینتر سه کاره جوهر افشان اچ پی مدل Ink Tank 415w یکی از دستگاه های چند منظوره موجود در بازار است که می توانید آن را برای مصارف خانگی و یا ادارات کوچک تهیه کنید.  

پرینتر سه کاره جوهر افشان کانن مدل PIXMA G2400

پرینتر سه کاره جوهر افشان کانن مدل PIXMA G2400 یک دستگاه چند منظوره و بسیار با کیفیت است که توانسته بیش از 90 درصد رضایت خریداران خود را به دست آورد.  

پرینتر سه کاره جوهر افشان کانن مدل PIXMAG3410

پرینتر سه کاره جوهر افشان کانن مدل PIXMAG3410 یکی از محصولات جدید شرکت کانن می ‌باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این دستگاه یک وسیله ایده آل و کارآمد برای چاپ  اسناد متنی و عکس محسوب می ‌شود.  

پرینتر مخصوص چاپ عکس اپسون مدل Stylus Photo 1410

پرینتر مخصوص چاپ عکس اپسون مدل Stylus Photo 1410 یک چاپگر با کیفیت است که می تواند تصاویر و اسناد را بر روی کاغذ های مختلف در ابعاد بزرگ چاپ نماید.  

پرینتر مخصوص چاپ عکس کانن مدل PIXMA IP7240

پرینتر مخصوص چاپ عکس کانن مدل PIXMA IP7240 یک پرینتر جوهر افشان است که با داشتن 5 جوهر مختلف تصاویری با کیفیت چاپخانه ای برای شما پرینت می گیرد.  

پرینتر چهار کاره جوهرافشان کانن مدل 492 PIXMA MX

پرینتر چهار کاره جوهرافشان کانن مدل 492 PIXMA MXیک دستگاه ارزان قیمت چهار کاره است که برای خانه و کسب و کار های کم مصرف بسیار مناسب و قابل استفاده می‌ باشد.  

پرینتر جوهر افشان پرینتر های جوهر افشان عموما به دو دسته تقسیم می شوند  الف: خانگی یا اداری  ب: صنعتی تقسیم می شوند که در مدل های خانگی و اداری کاغذ و هد حرکت می کنند و لی در مدل های صنعتی آن هد ثابت است و کاغذ از زیر ان حرکت می کنند. یک چاپگر جوهرافشان از بخش‌های هد، کلاهک پمپ، پمپ، حامل هد، کاست کاغذ، برد تغذیه و برد اصلی تشکیل شده‌است . یکی از ویژگی های جالب توجه در پرینتر جوهر افشان داشتن نرم افزارهای مختلف جهت تنظیم کیفیت تصاویر است. از یک طرف تمام پرینترهای جوهر افشان این برند از قطرات جوهر بسیار کوچک در درجه بندی های مختلف و ترکیب رنگ ها برای چاپ استفاده می کند. این ویژگی باعث می شود تصاویر چاپ شده بسیار با کیفیت، زنده و عمیق به نظر برسند. یکی از ویژگی های جالب توجه این دستگاه پورت های ارتباطی متعدد از جمله ارتباط بی سیم، کابل شبکه و USB است که به شما این امکان را می دهد که به طور همزمان به دستگاه های مختلف وصل شوید.