مشاهده همه 13 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 12 36
اسپری خشک ناهید
بستن

اسپری خشک ناهید مدل TUNER کد 600

تومان۲۰,۰۰۰
اسپری خشک ناهید مدل TUNER کد 600 ، برای تمییز کردن قطعات الکتریکی مناسب می باشد. اسپری خشک ناهید مدل Contact کد 600 ساخت ایران با خجم 300 میلی لیتر می باشد.
اسپری چرب ناهید
بستن

اسپری چرب ناهید مدل Contact کد 60

تومان۲۰,۰۰۰

اسپری چرب ناهید مدل Contact کد 60، یک اسپری چرب با حجم 300 میلی لیتر جهت روانکاری و تمیز کردن سطوح متحرک مورد استفاده قرار می گیرد .

 

اسپری کف امبرسیل AMBERCLENS

اسپری کف امبرسیل AMBERCLENS ، با قدرت پاک کنندگی، دارای 400 میلی لیتر کف یا فوم تمییز کننده و محصول کشور انگلیس می باشد.

موارد مصرف اسپری کف امبرسیل AMBERCLENS :

در طیف وسیعی از جمله تجهیزات الکترونیکی، صنعتی، هوا فضا، تجاری ، راه اهن ، اتومبیل ، صنایع الکترونیکی و بسیاری دیگر از موارد مورد استفاده قرار گرفته و از محبوبیت بسیار بالایی در بین مصرف کنندگان برخوردار می باشد.

زیر-مانیتوری
بستن

زیر مانیتوری

تومان۸۸,۰۰۰
زیر مانیتوری وسیله ای است که برای تنظیم ارتفاع مانیتور بر روی میز کار استفاده می شود تا مانیتور در دید مستقیم قرار بگیرد تا از خم شدن سر جلوگیری کند.
لاک آب کن برقی نویس
بستن

لاک آب کن برقی نویس

تومان۱۶۰,۰۰۰
لاک آب کن برقی نویس وسیله ای ضروری جهت استفاده از لاک برای مهر و موم کردن نامه ها به شمار می رود.
نرم افزار-چک-چاپ-نسخه-7.2
بستن

نرم افزار چک چاپ نسخه اداری 7.2

تومان۱۶۰,۰۰۰
نرم افزار چک چاپ نسخه اداری 7.2 نرم افزاری است برای چاپ متن نوشتاری چک و یکی از پر مصرف ترین نرم افزارها در خصوص چاپ متن چک با پرینترمی باشد. امروزه استفاده روز افزون ازچک میان تجار، بازرگانان، ادارات، شرکت های دولتی و خصوصی وبسیاری ار افراد جامعه، برای خرید و فروش کالا به وفور مشاهده میشود.  
نرم افزار-چک-چاپ-نسخه-8
بستن

نرم افزار چک چاپ نسخه اداری 8

تومان۲۲۰,۰۰۰
نرم افزار چک چاپ نسخه اداری 8 نرم افزاری است برای چاپ متن نوشتاری چک و یکی از پر مصرف ترین نرم افزارها در خصوص چاپ متن چک با پرینترمی باشد. امکان تغییر طراحی بر اساس چک های مختلف با طرح های مختلف.  
ویژه
نرم افزار-چک-چاپ-سازمانی
بستن

نرم افزار چک چاپ نسخه سازمانی

تومان۲۸۰,۰۰۰
رم افزار چک چاپ نسخه سازمانی نرم افزاری است برای چاپ متن نوشتاری چک و یکی از پر مصرف ترین نرم افزارها در خصوص چاپ متن چک با پرینترمی باشد. این نرم افزار مناسب برای چاپ با پرینتر های سوزنی می باشد.
نمد پرفراژ چک پروتک
بستن

نمد پرفراژ چک مهر

تومان۱۱۰,۰۰۰
نمد پرفراژ چک مهر , نمد غلطکی است که برای چاپ در دستگاهای پرفراژ برقی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع نمد در حال حاضر برای چند دستگاه موجود در بازار قابل استفاده می باشد. دستگاههای سازگار : پرفراژ چک برقی مهر
نمد پرفراژ ماکس
بستن

نمد پرفراژ چک مکس ژاپن

تومان۳۵۰,۰۰۰
نمد پرفراژ چک مکس ژاپن , قابل استفاده در تمامی مدل های پرفراژهای چک برقی ماکس می باشد. دارای رنگ چاپ قرمز و مشکی می باشد. دستگاههای سازگار عبارت هستند از مدلهای MAX EC90  | MAX EC70 | MAX EC310| MAX CE30 که از اینجا می توانید دستگاهها راملاحظه فرمایید. پارت نامبر : Max R50  

نمد پرفراژ چک نیپو مدل FX series
بستن

نمد پرفراژ چک نیپو مدل FX series

تومان۲۷۵,۰۰۰
نمد پرفراژ چک نیپو مدل FX series , قابل استفاده در تمامی مدل های پرفراژهای چک برقی نیپو می باشد. دارای رنگ چاپ قرمز و مشکی می باشد.      

نمد پرفراژ چک پروتک
بستن

نمد پرفراژ چک پروتک

تومان۱۲۰,۰۰۰
نمد پرفراژ چک پروتک , نمد غلطکی است که برای چاپ در دستگاهای پرفراژ برقی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع نمد در حال حاضر برای چند دستگاه موجود در بازار قابل استفاده می باشد. دستگاههای سازگار : پرفراژ چک برقی مهر
نمد پرفراژ چک پروتک
بستن

نمد پرفراژ چک کاتیگا مدل458

تومان۱۱۰,۰۰۰
نمد پرفراژ چک کاتیگا , نمد غلطکی است که برای چاپ در دستگاهای پرفراژ برقی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع نمد در حال حاضر برای چند دستگاه موجود در بازار قابل استفاده می باشد. دستگاههای سازگار : پرفراژ چک برقی کاتیگا

تجهیزات اداری اسپری خشک یک اسپری چند منظوره جهت استفاده در قطعات الکترونیکی می باشد که به خاطر داشتن ترکیبات خاص خود باعث از بین بردن چربی ها و همچنین کثیفی ها در قطعات الکترونیکی می باشد.همچنین می توان از اسپری خشک در تمیز کردن بردهای الکتریکی یا خازن ها، رله ها، بردهای الکتریکی، سوییچ ها و دیگر قطعات که حساسیت های خاص خود را از نظر الکتریکی دارند استفاده کرد.بعضی مواقع امکان از بین بردن چربی ها در قطعات الکتریکی به صورت فیزیکی امکان پذیر نمی باشد که به راحتی می توان از اسپری خشک  کمک گرفت و به تمییز کاری محل مورد نظر پرداخت . از نظر کیفیت و همچنین قیمت در مقایسه با موارد مدلهای خارجی می توان گفت از کیفیت و قیمت نسبتا قابل قبولی برخوردار است. برای دیدن اطلاعات اسپری چرب ناهید با خاصیت روانکاور می توانید با کیلک کردن اسپری چرب اطلاعات انرا مطالعه بفرمایید. لاک آب کن برقی همان طور که از نامش پیداست، به کمک نیروی برق، حرارت ایجاد نموده و این حرارت لاک مهر و موم را آب می کند. این دستگاه بدنه فلزی داشته و وزن آن کم تر از یک کیلوگرم است. این دستگاه دارای دکمه روشن و خاموش است. بنابراین تنها اتصال به برق دستگاه را به راه نخواهد انداخت. این امر ایمنی کار را نیز افزایش می دهد. واشر تعبیه شده در دستگاه به کمک ضامن مخصوص کنترل می شود و می توان به کمک آن لاک آب شده را به مقدار مورد نظر روی نامه ریخت. سپس مهر روی لاک قرار می گیرد و طرح مربوطه را به آن منتقل می نماید. نرم افزار چک چاپ نسخه اداری  نرم افزاری است برای چاپ متن نوشتاری چک و یکی از پر مصرف ترین نرم افزارها در خصوص چاپ متن چک با پرینترمی باشد. امروزه استفاده روز افزون ازچک میان تجار، بازرگانان، ادارات، شرکت های دولتی و خصوصی وبسیاری ار افراد جامعه، برای خرید و فروش کالا به وفور مشاهده میشود.زیر مانیتوری وسیله ای است که برای تنظیم ارتفاع مانیتور بر روی میز کار استفاده می شود تا مانیتور در دید مستقیم قرار بگیرد تا از خم شدن سر جلوگیری کند. در کل تجهیزات اداری طیف گسترده ای دارد.