خانه » ملزومات اداری » کلیر بوک و کارتابل

مشاهده همه 20 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 12 36
کارتابل چرم
بستن

کارتابل جلد چرمی

تومان۴۵,۰۰۰
کارتابل جلد چرمی از جمله ملزومات اداری می‌باشد که برای نامه‌های در انتظار تایید به کار برده می‌ شود. این ابزار در ادارات و شرکت‌های بزرگ بسیار پرکاربرد است و جهت دسترسی سریع مدیران به مدارک استفاده می‌شود.  
کارتابل رمزدار
بستن

کارتابل رمزدار

تومان۱۲۰,۰۰۰
کارتابل رمزدار ابزاری مناسب جهت نگهداری نامه‌های در انتظار تایید می‌باشد. این نوع کارتابل به دلیل دارا بودن رمز امنیت بیشتری نسبت به نوع غیر رمزدار برای نامه‌ها ایجاد کرده است. قابل توجه اینکه با وجود رمز کناره های این کارتابل باز می باشد و با کارتابل رمز دار محرمانه که کناره های ان نیز بسته می باشد متفاوت است.  
کارتابل رمزدار
بستن

کارتابل محرمانه رمزدار- دو رمز

تومان۱۴۰,۰۰۰
کارتابل محرمانه رمزدار- دو رمز یک کارتابل اسناد محرمانه می باشد که دو طرف ان بسته می باشد و غیر قابل دسترسی بوده و دارای یک قفل دو رمز می باشد.  
کارتابل رمزدار
بستن

کارتابل محرمانه رمزدار- سه رمز

تومان۱۵۰,۰۰۰
کارتابل محرمانه رمزدار- سه رمز یک کارتابل اسناد محرمانه می باشد که دو طرف ان بسته می باشد و غیر قابل دسترسی بوده و دارای یک قفل  سه رمز می باشد.  
کلیربوک 10 برگ پاپکو
بستن

کلیر بوک 20 برگ پاپکو

تومان۱۰,۰۰۰
کلیر بوک 20 برگ پاپکو یک ابزار بسیار مناسب برای سامان دهی و بایگانی برگه‌های مهم شخصی و اداری می‌باشد. این وسیله ساخت برند معروف پاپکو در کشور ایران است که در بین مشتریان از محبوبیت خاصی برخوردار می‌باشد.

ویژگی‌ها

رنگ بندی: 8 رنگ | نوع صحافی: دوخت | جنس جلد: پلاستیکی مات | تعداد برگ: 20 | فرم صحافی: عمودی | نوع جلد: انعطاف پذیر | سایز: A4 | وزن: 647 گرم | طرح: ساده | کاربرد: نگهداری نامه ها، برگه ها، اسناد و مدارک | بسته بندی: بسته 12 عدد  | عطف: 4 سانتی متر | ابعاد: 24.3×31.5 سانتی متر | جنس: پلاستیکی | جای لیبل: دارد
کلیربوک 10 برگ پاپکو
بستن

کلیر بوک 30 برگ پاپکو

تومان۱۷,۰۰۰
کلیر بوک 30 برگ پاپکو  یک ابزار بسیار مناسب برای سامان دهی و بایگانی برگه‌های مهم شخصی و اداری می‌باشد. این وسیله ساخت برند معروف پاپکو در کشور ایران است که در بین مشتریان از محبوبیت خاصی برخوردار می‌باشد.

ویژگی‌ها

رنگ بندی: 8 رنگ | نوع صحافی: دوخت | جنس جلد: پلاستیکی مات | تعداد برگ: 60 | فرم صحافی: عمودی | نوع جلد: انعطاف پذیر | سایز: A4 | وزن: 647 گرم | طرح: ساده | کاربرد: نگهداری نامه ها، برگه ها، اسناد و مدارک | بسته بندی: بسته 12 عدد  | عطف: 3 سانتی متر | ابعاد: 24.3×31.5 سانتی متر | جنس: پلاستیکی | جای لیبل: دارد
کلیربوک 10 برگ پاپکو
بستن

کلیر بوک 40 برگ پاپکو

تومان۱۹,۷۰۰
کلیر بوک 40 برگ پاپکو یک ابزار بسیار مناسب برای سامان دهی و بایگانی برگه‌های مهم شخصی و اداری می‌باشد. این وسیله ساخت برند معروف پاپکو در کشور ایران است که در بین مشتریان از محبوبیت خاصی برخوردار می‌باشد.  
کلیربوک 10 برگ پاپکو
بستن

کلیر بوک 60 برگ پاپکو بدون قاب

تومان۲۹,۰۰۰
کلیر بوک 60 برگ پاپکو بدون قاب یک ابزار بسیار مناسب برای سامان دهی و بایگانی برگه‌های مهم شخصی و اداری می‌باشد. این وسیله ساخت برند معروف پاپکو در کشور ایران است که در بین مشتریان از محبوبیت خاصی برخوردار می‌باشد.  
کلیربوک 40 برگ ایگل
بستن

کلیربوک 10 برگ ایگل

تومان۱۲,۵۰۰
کلیربوک 10 برگ ایگل از ابزارهای مناسب جهت دسته بندی و بایگانی برگه‌های مهم به شمار می‌رود. این وسیله به دلیل ظرفیت برگه‌های کمتر برای نگهداری مدارک درسی نیز گزینه ای بسیار مناسب می‌ باشد.  
کلیربوک 10 برگ پاپکو
بستن

کلیربوک 10 برگ پاپکو

تومان۶,۳۰۰
کلیربوک 10 برگ پاپکو وسیله ای مناسب برای نگهداری مدارک درسی محسوب می شود. کلیر بوک پوشه ای است که از چندین برگ کاور پلاستیکی تهیه شده است و مدارک درسی را می توانید تمیز و مرتب در آن نگهداری نمایید.  
کلیربوک 40 برگ ایگل
بستن

کلیربوک 100 برگ ایگل

تومان۴۵,۰۰۰
کلیربوک 100 برگ ایگل از ابزارهای مناسب جهت دسته بندی و بایگانی برگه‌های مهم به شمار می‌رود. این وسیله به دلیل ظرفیت برگه‌های کمتر برای نگهداری مدارک درسی نیز گزینه ای بسیار مناسب می‌ باشد.  
کلیربوک 100 برگ پاپکو با قاب
بستن

کلیربوک 100 برگ پاپکو با قاب

تومان۵۴,۰۰۰
کلیربوک 100 برگ پاپکو با قاب یک ابزار مناسب جهت نگهداری و بایگانی مدارک و اسناد مهم می‌باشد. بنابراین با این وسیله می‌توانید آرشیو منظمی از برگه‌های خود درست کنید. این وسیله به دلیل دوامی که دارد می‌تواند برای مدت طولانی از اسناد و مدارک شما نگهداری کند.  
کلیربوک 40 برگ ایگل
بستن

کلیربوک 20 برگ ایگل

تومان۱۴,۵۰۰
کلیربوک 20 برگ ایگل از ابزارهای مناسب جهت دسته بندی و بایگانی برگه‌های مهم به شمار می‌رود. این وسیله به دلیل ظرفیت برگه‌های کمتر برای نگهداری مدارک درسی نیز گزینه ای بسیار مناسب می‌ باشد.  
کلیربوک 40 برگ ایگل
بستن

کلیربوک 30 برگ ایگل

تومان۱۸,۵۰۰
کلیربوک 30 برگ ایگل از ابزارهای مناسب جهت دسته بندی و بایگانی برگه‌های مهم به شمار می‌رود. این وسیله به دلیل ظرفیت برگه‌های کمتر برای نگهداری مدارک درسی نیز گزینه ای بسیار مناسب می‌ باشد.  
کلیربوک 40 برگ ایگل
بستن

کلیربوک 40 برگ ایگل

تومان۲۰,۰۰۰
کلیربوک 40 برگ ایگل از ابزارهای مناسب جهت دسته بندی و بایگانی برگه‌های مهم به شمار می‌رود. این وسیله به دلیل ظرفیت برگه‌های کمتر برای نگهداری مدارک درسی نیز گزینه ای بسیار مناسب می‌ باشد.  
کلیربوک 40 برگ ایگل
بستن

کلیربوک 60 برگ ایگل

تومان۲۸,۰۰۰
کلیربوک 60 برگ ایگل  از ابزارهای مناسب جهت دسته بندی و بایگانی برگه‌های مهم به شمار می‌رود. این وسیله به دلیل ظرفیت برگه‌های کمتر برای نگهداری مدارک درسی نیز گزینه ای بسیار مناسب می‌ باشد.  
کلیربوک 100 برگ پاپکو با قاب
بستن

کلیربوک 60 برگ پاپکو با قاب

تومان۳۹,۵۰۰
کلیربوک 60 برگ پاپکو با قاب یک ابزار مناسب جهت نگهداری و بایگانی مدارک و اسناد مهم می‌باشد. بنابراین با این وسیله می‌توانید آرشیو منظمی از برگه‌های خود درست کنید. این وسیله به دلیل دوامی که دارد می‌تواند برای مدت طولانی از اسناد و مدارک شما نگهداری کند.  
کلیربوک 40 برگ ایگل
بستن

کلیربوک 80 برگ ایگل

تومان۴۲,۰۰۰
کلیربوک 80 برگ ایگل از ابزارهای مناسب جهت دسته بندی و بایگانی برگه‌های مهم به شمار می‌رود. این وسیله به دلیل ظرفیت برگه‌های کمتر برای نگهداری مدارک درسی نیز گزینه ای بسیار مناسب می‌ باشد.  
کلیربوک 100 برگ پاپکو با قاب
بستن

کلیربوک 80 برگ پاپکو با قاب

تومان۴۹,۰۰۰
کلیربوک 80 برگ پاپکو با قاب با قاب یک ابزار مناسب جهت نگهداری و بایگانی مدارک و اسناد مهم می‌باشد. بنابراین با این وسیله می‌توانید آرشیو منظمی از برگه‌های خود درست کنید. این وسیله به دلیل دوامی که دارد می‌تواند برای مدت طولانی از اسناد و مدارک شما نگهداری کند.  
کپی-هولدر
بستن

کپی هولدر

تومان۵۹,۰۰۰
کپی هولدر ها وسایلی هستند که برای نگه داشتن کاغذ ها در زاویه صحیح در زمان تایپ مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا افرادی که نوع کار آن ها بر اساس انجام عملیات تایپ است می توانند از این وسایل استفاده نمایند. کپی هولدر ها معمولا دارای امکاناتی هستند که انجام تایپ را آسان تر می کند.

کلیر بوک و کارتابل کارتابل جلد چرمی برای نگهداری نامه‌ها و پرونده‌هایی که قرار است دستور آن ها صادر شود به کار می‌رود. بهتر است بدانید که جنس داخلی کارتابل‌ها معمولا پلاستیک یا مقوای رنگی 120 گرمی می‌باشد. این نوع کارتابل دارای جلد چرمی است و در رنگ‌های متنوع برای سلیقه‌های مختلف در بازار موجود می‌باشد. به عبارتی تفاوت کارتابل‌ ها در روکش آن ها است. کارتابل در دو مدل معمولی و رمز دار  : یک پوشه مخصوص با زیبایی ظاهری منحصر به فرد است که برای نگهداری نامه‌ها و پرونده‌ هایی که در انتظار دستور هستند قابل استفاده می‌باشد. در حقیقت کارتابل در زبان فرانسوی به معنای کیف خورجین مانند است که بر روی شانه آویزان می‌ شود همچنین بر روی این کارتابل‌ها یک جای لیبل تعبیه گردیده که جهت تفکیک و دسته بندی استفاده می شود. به صورت دستی می‌ توان بر روی آن توضیحات مربوطه را نوشت. بنابراین کارتابل جلد چرمی یک ابزار مناسب و با کیفیت است که برای اسناد و مدارک در حال انتظار تایید یک محافظ بسیار مناسب می‌باشد.  کلیر بوک یک پوشه پلاستیکی با ابعاد A4 است که بهترین وسیله برای نگهداری برگه، مدارک، اسناد، قرادادهای مهم و تصاویر به شمار می‌رود. این نوع وسیله جلد پلاستیکی انعطاف پذیری دارد و برای آسانی در سامان دهی از جای لیبل برخوردار است. این کلیربوک قادر است از اسناد و مدارک مهم شما برای مدت طولانی نگهداری کند