خانه » ملزومات اداری » کاغذ » رول کاغذ حرارتی

نمایش دادن همه 9 نتیجه

مشاهده فیلترها
رول کاغذ حرارتی 8 سانت
بستن

رول کاغذ حرارتی 8 سانت 40 متری

تومان8,950
رول کاغذ حرارتی 8 سانت 40 متری کاغذی رولی است که برای فیش پرینتر و  پرینتر های رسید مشتری و فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.
رول کاغذ حرارتی 8 سانت
بستن

رول کاغذ حرارتی 8 سانت 40 متری ایرانی

تومان8,000
رول کاغذ حرارتی 8 سانت 40 متری کاغذی رولی ایرانی محصول کارخانجات ایران است که برای فیش پرینتر و  پرینتر های رسید مشتری و فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.
رول کاغذ حرارتی 8 سانت
بستن

رول کاغذ حرارتی 8 سانت 40 متری هانسول کره

تومان9,700
رول کاغذ حرارتی 8 سانت 40 متری هانسول کره برای رول فیش پرینتر و رول کاغذی پرینتر های رسید مشتری و فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.
رول کاغذ حرارتی 8 سانت
بستن

رول کاغذ حرارتی 8 سانت 45 متری

تومان9,950
رول کاغذ حرارتی 8 سانت 45 متری کاغذی رولی است که برای فیش پرینتر و  پرینتر های رسید مشتری و فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.
رول کاغذ حرارتی 8 سانت
بستن

رول کاغذ حرارتی 8 سانت 45 متری ایرانی

تومان9,000
رول کاغذ حرارتی 8 سانت 45 متری ایرانی محصول کارخانجات ایران است که برای فیش پرینتر و  پرینتر های رسید مشتری و فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.
رول کاغذ حرارتی 8 سانت
بستن

رول کاغذ حرارتی 8 سانت 45 متری هانسول کره

تومان10,700
رول کاغذ حرارتی 8 سانت 45 متری هانسول کره برای رول فیش پرینتر و رول کاغذی پرینتر های رسید مشتری و فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.

رول کاغذ حرارتی 8 سانت 50 متری هانسول کره

رول کاغذ حرارتی 8 سانت 50 متری هانسول کره رول کاغذی پرینتر های رسید مشتری و فروشگاهی مورد استفاده قرار میگیرد.
رول کاغذ حرارتی پوز بانکی
بستن

رول کاغذ حرارتی پوز بانکی

تومان3,500
رول کاغذ حرارتی پوز بانکی برای استفاده در دستگاههای  کارتخوان مناسب می باشد در دستگاه های  پوز بانکی استفاده می شود . بعضی از ترازوها نیز از این رول برای چاپ اوزان و قیمت ها استفاده میکنند.
رول کاغذی ماشین حساب
بستن

رول کاغذی ماشین حساب

تومان3,500
رول کاغذی ماشین حساب از جنس کاغذ میباشد و برای چاپ اعداد و ارقام و محاسبات توسط ماشین حساب های لامپی نواری که دارای قابلیت چاپ محاسبات میباشند کاربرد دارد و مناسب است.  

رول کاغذ حرارتی یا Thermal roll کاغذی است که چاپ آن بر اثرگرمایی که توسط هد فیش پرینتر تولید می شود بر روی کاغذ عمل چاپ انجام میشود. این کاغذ حرارتی درمتراژهای مختلفی در بازار عرضه می گردد که فروشگاهها معمولی ترین و پرفروش ترین متراژ را عرضه می کنند.  این نوع کاغذ، برای چاپ ها  مقرون به صرفه و کم هزینه در دستگاههای چاپ فیش پرینتر مورد استفاده قرار می گیرد . داری انواع چاپ مشکی و ابی می باشد.

جدیدا شرکت های تولید رول کاغذ حرارتی در دنیا چاپ ابی را به علت سازگار بودن مواد شیمیایی ان با محیط زیست جایگزین چاپ مشکی کرده اند. چاپ این رول ها از ماندگاری تقریبا 6 ماه برخوردار می باشند. البته شرایط محیطی از جمله رطوبت و دما در ماندگاری چاپ در این رول ها نقش بسیار مهمی را ایفا میکند. در چاپ با این نوع کاغذهای حساس به دما از هیچ  نوع مواد مصرفی استفاده نمی شود و به همین دلیل بسیار مقرون به صرفه می باشند. معمولا چاپ هایی را با این نوع کاغذها انجام می دهند که نیز به ماندگاری بالا نداشته باشند و همچنین مطالب چاپ شده روی ان از ارزش بالایی برخوردار نباشد و بیشتر جنبه اطلاع رسانی را داشته باشد.