خانه » ملزومات اداری » پوشه و پاکت

مشاهده همه 18 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 12 36
پاکت A5 سفید بسته 100 عددی
بستن

پاکت A4 سفید بسته 100 عددی

تومان۵۵,۰۰۰
پاکت A4 سفید بسته 100 عددی یکی از پاکت هایی است که بیشترین موارد مصرف را در مصارف اداری دارد. این پاکت را جهت ارسال پستی، نگهداری مدارک، اسناد، برگه های A4   و عکس های رادیولوژی و سایر موارد استفاده می کنند.  
پاکت A5 سفید بسته 100 عددی
بستن

پاکت A5 سفید بسته 100 عددی

تومان۴۸,۰۰۰
پاکت A5 سفید بسته 100 عددی یکی از پاکت هایی است که بیشترین موارد مصرف را در مصارف اداری دارد. این پاکت را جهت ارسال پستی، نگهداری مدارک، اسناد، برگه های A4   و عکس های رادیولوژی و سایر موارد استفاده می کنند.  
پاکت A5 سفید بسته 100 عددی
بستن

پاکت A3 سفید بسته 100 عددی

تومان۱۴۰,۰۰۰
پاکت A3 سفیدبسته100عددی، یکی از پاکت هایی است که بیشترین موارد مصرف را در مصارف اداری دارد. این پاکت را جهت ارسال پستی، نگهداری مدارک، اسناد، برگه های A4   و عکس های رادیولوژی و سایر موارد استفاده می کنند.  
پاکت زرد ا4
بستن

پاکت مقوایی A3 زرد بسته 100عددی

تومان۱۰۰,۰۰۰
پاکت مقوایی A3 زرد بسته 100عددی پاکت نامه اداری و وسیله‌ای برای نگهداری اوراق و ارسال نامه می ‌باشد. این پاکت بهترین وسیله برای جابه جا کردن مدارک و اسناد به شمار می ‌رود.  
پاکت نخودی a4
بستن

پاکت مقوایی A3 نخودی بسته 100 عددی

تومان۶۰,۰۰۰
پاکت مقوایی A3 نخودی بسته 100 عددی یکی از پاکت هایی است که بیشترین موارد مصرف را در مصارف اداری دارد. این پاکت را جهت ارسال پستی، نگهداری مدارک، اسناد، برگه های A4   و عکس های رادیولوژی و سایر موارد استفاده می کنند.  
پاکت نخودی a4
بستن

پاکت مقوایی A3 نخودی رادیولوژی بسته 100 عددی

تومان۶۵,۰۰۰
پاکت مقوایی A3 نخودی رادیولوژی بسته 100 عددی یکی از پاکت هایی است که بیشترین موارد مصرف را در مصارف اداری دارد. این پاکت را جهت ارسال پستی، نگهداری مدارک، اسناد، برگه های A3  و عکس های رادیولوژی و سایر موارد استفاده می کنند.  
پاکت زرد ا4
بستن

پاکت مقوایی A4 زرد بسته 100عددی

تومان۶۵,۰۰۰
پاکت مقوایی A4 زرد بسته 100عددی، پاکت نامه اداری و وسیله‌ای برای نگهداری اوراق و ارسال نامه می ‌باشد. این پاکت بهترین وسیله برای جابه جا کردن مدارک و اسناد به شمار می ‌رود.  
پاکت نخودی a4
بستن

پاکت مقوایی A4 نخودی بسته 100 عددی

تومان۴۱,۰۰۰
پاکت مقوایی A4 نخودی بسته 100 عددی یکی از پاکت هایی است که بیشترین موارد مصرف را در مصارف اداری دارد. این پاکت را جهت ارسال پستی، نگهداری مدارک، اسناد، برگه های A4   و عکس های رادیولوژی و سایر موارد استفاده می کنند.  
پاکت زرد ا4
بستن

پاکت مقوایی A5 زرد بسته 100عددی

تومان۶۲,۰۰۰
پاکت مقوایی A5 زرد بسته 100عددی، پاکت نامه اداری و وسیله‌ای برای نگهداری اوراق و ارسال نامه می ‌باشد. این پاکت بهترین وسیله برای جابه جا کردن مدارک و اسناد به شمار می ‌رود.  
پاکت نخودی a4
بستن

پاکت مقوایی A5 نخودی بسته 100 عددی

تومان۳۵,۰۰۰
پاکت مقوایی A5 نخودی بسته 100 عددی یکی از پاکت هایی است که بیشترین موارد مصرف را در مصارف اداری دارد. این پاکت را جهت ارسال پستی، نگهداری مدارک، اسناد، برگه های A4   و عکس های رادیولوژی و سایر موارد استفاده می کنند.  
پاکت-نامه-ملخی
بستن

پاکت نامه ملخی بسته 50 عددی

تومان۹,۰۰۰
پاکت نامه ملخی بسته 50 عددی یکی از مهم ترین ابزاری است که برای ارسال مدارک از طریق پست مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از شرکت ها و سازمان ها برای چاپ ست های داری خود از پاکت نامه ملخی استفاده می کنند.
پوشه-دوار
بستن

پوشه دوار مقوایی

تومان۳,۰۰۰
پوشه دوار مقوایی از جمله لوازمی است که برای بایگانی اسناد و مدارک می تواند مورد استفاده قرار گیرد. این پوشه ها از جنس مقوا بوده و به دلیل طراحی خاصی که دارند می توانند به آسانی در فایل ها و کشو ها همه کمد های دوار قرار داده شود.
پوشه دکمه دار
بستن

پوشه دکمه دار A4 پیلاوران

تومان۲,۰۰۰
پوشه دکمه دار A4 پیلاوران با ضخامت بسیار عالی بهترین وسیله برای نگهداری اوراق و اسناد مهم می ‌باشد. این نوع پوشه دارای رنگ‌بندی‌ های زیبا و متنوع است و مناسب کاربری های متفاوت می باشد.  
پوشه-فایل-مقوایی
بستن

پوشه فایل مقوایی

تومان۲,۷۵۰
پوشه فایل مقوایی با آویز فلزی یکی از قدیمی ترین وسایلی است که برای نگهداری اسناد و مدارک مورد استفاده قرار می گیرد. این پوشه ها همان گونه که از نام آن ها پیداست از جنس مقوا بوده و می توان بر روی آن ها اطلاعاتی در خصوص مدارک داخل آن درج نمود و برای مدت ها مورد استفاده قرار داد.
پوشه فایل پلاستیکی پاپکو کد HF-01FC
بستن

پوشه فایل پلاستیکی پاپکو کد HF-01FC

تومان۶,۸۰۰
پوشه فایل پلاستیکی پاپکو کد HF-01FC یکی از محصولات با کیفیت و پر طرفدار به ویژه در سازمان و ادارات بزرگ است، که اصول یک مدیریت صحیح است. لطفا رنگ بندی درخواستی را در سفارش اعلام بفرمایید.
پوشه-پلاستیکی-پاپکو-کد-109
بستن

پوشه پلاستیکی پاپکو کد A4-109

تومان۲,۹۵۰
پوشه پلاستیکی پاپکو یکی از چندین مدل پوشه های رایج در امور بایگانی به شمار می آید. پاپکو را می توان به عنوان بزرگ ترین شرکت تولید کننده آن ها قلمداد نمود. استفاده از پوشه های مختلف در بخش های مختلف بایگانی در ادارات و سازمان امری مرسوم بوده
کاور-کاغذ-A4
بستن

کاور کاغذ سایز A3 بسته 100 عددی

تومان۳۶,۰۰۰
کاور کاغذ سایز A3 بسته 100 عددی ، یزای نگهداری و ارسال برگه های کاغذ A3 ، و یا بایگانی انها در زونکن و کلاسور های مخصوص می باشد.
کاور-کاغذ-A4
بستن

کاور کاغذ سایز A4 بسته 100 عددی

تومان۱۸,۰۰۰
کاور کاغذ سایز A4 بسته 100 عددی، یزای نگهداری و ارسال برگه های کاغذ A4 ، و یا بایگانی انها در زونکن و کلاسور های مخصوص می باشد.

پوشه و پاکت  یکی چر مصرف ترین محصوللات در اداره ها شرکت ها ارگان ها حتی مدارس می باشد  که بیشترین موارد مصرف را دارند. این پاکت را جهت ارسال پستی، نگهداری مدارک، اسناد، برگه ها و عکس های رادیولوژی و سایر موارد استفاده می کنند. این محصول  از جنس مقوا  سبک و در داخل کشور ایران توسط کارخانجات مختلفی ساخته می شود. این محصول یکی از پرفروش ترین محصولات اداری بوده که کاربرد های متفاوتی را نیز دارا می باشد. این محصول جهت ارسال مدارک و یا نامه های محرمانه در ادارات کاربرد دارد، لبه این پاکت به سمت داخل برگردانده شده و اسناد موجود در آن قابلیت رویت نداشته و به وسیله چسب بسته می شود. به این ترتیب مدارک محرمانه ارسال و نگهداری می شوند. این پاکت ها در رنگ های سفید و نخودی در سه سایز A4،A5،A3  را دارا میباشند. پوشه و پاکت دکمه دار A4  بهترین وسیله برای زمانی است که شما بخواهید برگه و اسناد مهم را به چندین سازمان جا به جا کنید. این محصول دارای یک دکمه پلاستیکی بر روی خود می‌باشد که از باز و بسته شدن و افتادن محتویات داخل این محصول جلوگیری می‌کند. همچنین این نوع محصول از مواد درجه یک پلی پروپیلن P.P ساخته شده است که باعث کیفیت بالای آن می شود.