خانه » ملزومات اداری » پانچ رومیزی

نمایش دادن همه 7 نتیجه

مشاهده فیلترها
پانچ چهار سوراخه kw9540
بستن

پانچ 4 سوراخه KW مدل 9540

تومان1,800,000
پانچ 4 سوراخه KW مدل 9540، از دیگر دستگاه های پانچ موجود در بازار است که می تواند به طور همزمان 4 سوراخ در برگه های زیر خود ایجاد کند. این دستگاه با سرعت عملکرد بالا می تواند انتخاب مناسبی برای مراکز انتشارات و چاپ باشد.    
پانچ اپن 3000
بستن

پانچ اپن PU-3000

تومان3,200,000
پانچ اپن PU-3000 یک ابزار مناسب جهت بایگانی و کاربرد های اداری می باشد. این دستگاه قادر است در مدت زمان کوتاهی حجم زیادی از برگه را پانچ کند.  

پانچ اپن pu-4000

پانچ اپن pu-4000 از ابزارهای مناسب جهت آرشیو مدارک و اسناد مهم به شمار می‌رود. این وسیله برای تمامی مکان‌ها قابل استفاده می‌باشد. البته این نوع پانچ کاغذ اهرمی قدرتی در مکان‌های اداری که بایگانی بخش مهم اداره را تشکیل می‌دهد بسیار کاربرد خواهند داشت.  
پانچ کانگارو 520
بستن

پانچ کانگارو مدل Kangaro DP-520

تومان120,000
پانچ کانگارو مدل Kangaro DP-520، یکی دیگر از دستگاه های پانچ موجود در بازار است که با داشتن ویژگی هایی مانند ابعاد و وزن مناسب، طراحی ارگونومیک، ظاهری بسیار شیک و زیبا و ظرفیت مناسب می تواند انتخابی ایده آل برای محل کار شما باشد.  
کانگارو dp-700
بستن

پانچ کانگارو مدل Kangaro DP-700

تومان200,000
پانچ کانگارو مدل 700 وسیله ای است که برای پانچ کردن کاغذ و سایر محصولات مشابه کاغذی به کار برده می شود. هنگامی که پانچ به ورق فشار وارد می کند، قسمتی از آن جدا شده و به شکل دایره یا مربع سوراخی در آن ایجاد می شود. عمل پانچ کردن در صنایع مختلف همچون : صنایع غذایی و نوشیدنی، صنایع شیمیایی، صنایع خودروسازی، صنایع عمران و شهر سازی وصنایع معماری کاربرد دارد.  
پانچ کانگارو مدل Kangaro DP-800
بستن

پانچ کانگارو مدل Kangaro DP-800

تومان345,000
پانچ کانگارو مدل Kangaro DP-800، از مدل دستگاه های پانچ رومیزی است که با داشتن سهولت در استفاده و ظاهری بسیار زیبا توانسته است بیش از 85 درصد رضایت خاطر خریداران خود را به دست آورد.  
پانچ کانگورو مدل HDP-2150
بستن

پانچ کانگورو مدل HDP-2150

تومان1,580,000
پانچ کانگورو مدل HDP-2150  محصول شرکت کانگورو می باشد و برای پانچ کاغذ تا سایز 15 میلی متر یا 150 برگ در نظر گرفته شده است.دارای یک اهرم بلند فلزی می باشد و به همین دلیل نیروی کمتری را جهت استفاده برای پانچ نیاز دارد.

پانچ رومیزی یک دستگاه پانچ خوش دست با سایز بسیار مناسب است که می توانید در مدارس و ادارات و یا حتی مراکز انتشاراتی از آن استفاده کنید. ظرفیت  پانچ رومیزی 20 تا 50 برگه است که در زمان بسیار کوتاه و با دقت این کار را انجام می دهد. بنابراین در صورتی که در طول روز نیاز دارید که تعداد زیادی برگه را پانچ کنید باید سراغ پانچ های قوی تر به اصطلاح عامیانه صحافی بروید این پانچ ها یکی از ابزارهای مهم در هر اداره و شرکت محسوب می‌شود. زیرا بایگانی بخش مهم هر اداره محسوب می‌شود. بنابراین ابزاری که به آرشیو اسناد و مدارک کمک کند مناسب‌ترین ابزار برای ادارات و سازمان‌ها خواهد بود. وظیفه اصلی این دستگاه آرشیو منظم اسناد و مدارک مهم می‌باشد. همچنین باعث افزایش سرعت در بایگانی خواهد شد. این دستگاه دارای بدنه‌ای سنگین و از جنس فلز می‌باشد که باعث می شود در هنگام کار تکان نخورد و ثابت بماند. این ابزار قادر است در هر حرکت تعداد 150 برگه کاغذ  70 گرمی را پانچ کند. کار با این وسیله بسیار راحت و آسان استزیرا دارای اهرم بلندی می‌باشد که سر آن گرد است و به راحتی با حرکت دست به پایین حرکت می‌کند. با پایین آمدن اهرم تیغه‌های دستگاه کاغذ قرار گرفته در آن را سوراخ می‌کنند. سوراخ‌هایی که در کاغذ ایجاد می‌شوند دارای قطر 6 میلی متر هستند و فاصله بین سوراخ‌ها 8 سانتی متر می‌باشد. این دستگاه ها به دلیل دارا بودن لایه غیر لیز در زیر دستگاه باعث می‌شود حین کار کردن با وارد آمدن فشار، دستگاه لیز نخورد. بنابراین این وسیله قادر است در مدت زمان کوتاهی حجم زیادی از برگه‌ها را پانچ و آماده قرار گرفتن در زونکن کند. برای افراد با حجم کار بالا این دستگاه سنگین و پر قدرت گزینه بسیار مناسبی می‌باشد. پانچ اپن برای افرادی که به نظم در محیط کار خود اهمیت می‌دهند نیز وسیله ای بسیار مفید خواهد بود.