خانه » ملزومات اداری » نوشت افزار

نمایش 1–36 از 39 نتیجه

مشاهده فیلترها
استامپ نانو
بستن

استامپ نانو

تومان35,000
استامپ نانو این روز ها به سرعت در حال رواج یافتن است و در بسیاری از ادارات و سازمان ها جای استامپ های قدیمی را گرفته.
استامپ نانو شاینی
بستن

استامپ نانو شاینی

تومان65,000
استامپ نانو شاینی این روز ها به سرعت در حال رواج یافتن است و در بسیاری از ادارات و سازمان ها جای استامپ های قدیمی را گرفته است. استامپ نانو شاینی محصول شرکت shiny تایوان با کیفیت بسیار بالا می باشد که اثر ان ان از روی انگشت به راحتی با دستمال کاغذی پاک می شود.
تخته-پاک-کن-وایت-برد-BOHO
بستن

تخته پاک کن وایت برد BOHO

تومان12,000
تخته پاک کن وایت برد BOHO، یا همان پاکن تخته وایت برد وسیله ای ضروری است که تقریبا در تمامی مراکز اداری و آموزشی یافت می شود و به منظور پاک کردن نوشته ها از روی تخته وایت برد مورد استفاده قرار میگیرد
تخته پاک کن وایت برد
بستن

تخته پاک کن وایت برد پلیکان

تومان15,000
تخته پاک کن وایت برد مدل پلیکان یا همان پاکن تخته وایت برد وسیله ای ضروری است که تقریبا در تمامی مراکز اداری و آموزشی یافت می شود و به منظور پاک کردن نوشته ها از روی تخته وایت برد مورد استفاده قرار میگیرد. بر روی این تخته پاک کن جای دو ماژیک وایت برد وجود دارد و خاصیت مغناطیسی ان باعث گردیده تا راحت تر در هر جای تخته وایت برد بتوان ان را قرار داد.
خط کش- فلزی
بستن

خط کش 1متری فلزی

تومان115,000
خط کش 1 متری فلزی وسیله ای ساده و در عین حال ضروری است که تقریبا در هر خانه و اداره ای یافت می شود.

خط کش 20 سانت فلزی

خط کش 20 سانت فلزی وسیله ای ساده و در عین حال ضروری است که تقریبا در هر خانه و اداره ای یافت می شود.
خط کش- فلزی
بستن

خط کش 30 سانت فلزی

تومان32,000
خط کش 30 سانت فلزی وسیله ای ساده و در عین حال ضروری است که تقریبا در هر خانه و اداره ای یافت می شود.
خط کش- فلزی
بستن

خط کش 50 سانت فلزی

تومان45,000
خط کش 50 سانت فلزی وسیله ای ساده و در عین حال ضروری است که تقریبا در هر خانه و اداره ای یافت می شود.
خودکار-سی-کلاس-
بستن

خودکار سی کلاس بسته 50 عددی

تومان80,000
خودکار سی کلاس بسته 50 عددی یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی است که به دنبال خرید یک نوشت افزار با کیفیت و به صرفه هستند. این خودکار ها توسط شرکت سی کلاس طراحی و تولید می شود که دارای سابقه ای طولانی در زمین تولید لوازم التحریر با کیفیت در ایران می باشد.
خودکار کنکو
بستن

خودکار کنکو بسته 50 عددی

تومان135,000
خودکار کنکو بسته 50 عددی یکی از چندین برند خودکار موجود در بازار است که توانسته است با ویژگی هایی مناسب مانند طول عمر بالا و نگارش روان گوی رقابت را از سایر رقیبان خود برباید.  
خودکار کیان مدل صفا بسته 50 عددی
بستن

خودکار کیان مدل صفا بسته 50 عددی

تومان69,000
خودکار کیان مدل صفا بسته 50 عددی یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی است که به دنبال خرید یک نوشت افزار با کیفیت و به صرفه هستند. این خودکار ها توسط شرکتکیان طراحی و تولید می شود.
روان نویس یونیبال چشمی
بستن

روان نویس یونیبال چشمی

تومان29,000
روان نویس یونیبال چشمی یکی از مناسب ترین روان نویس های موجود در بازار برای افرادی است که مدام در حال نگارش متن های مهم و یا امضای قرارداد های کاری هستند. این روان نویس با ویژگی هایی که دارد می تواند یک انتخاب عالی و مناسب برای شما باشد.  

سطل اداری توری

سطل اداری توری یکی از ملزوماتی است که در اکثر اداره ها و شرکت ها مشاهده می شود. به طور کلی انواع مختلفی از سطل های زباله برای استفاده در اداره ها تولید شده است که انتخاب هر کدام بر اساس ویژگی ها و قیمت های آن ها توسط افراد صورت می گیرد.
سطل زباله اداری سایز بزرگ
بستن

سطل زباله اداری سایز بزرگ

تومان35,000
سطل زباله اداری سایز بزرگ از جمله ملزومات اداری به شمار می آید که تهیه آن برای هر موسسه یا اداره ای ضروری به نظر می رسد.
سطل زباله اداری سایز متوسط
بستن

سطل زباله اداری سایز متوسط

تومان23,000
سطل زباله اداری سایز متوسط از جمله ملزومات اداری به شمار می آید که تهیه آن برای هر موسسه یا اداره ای ضروری به نظر می رسد. به طور کلی سطل های زباله فراوانی در بازار وجود دارند اما سطل زباله اداری سایز متوسط از لحاظ کیفیت ساخت و طراحی ساده که ویژه مکان ها اداری طراحی شده است.
سوزن-کش-کانکس
بستن

سوزن کش کانکس مدل SR-L45

تومان12,000
سوزن کش کانکس مدل SR-L45 از جمله لوازمی است که می تواند در بسیاری از موارد کاربرد فراوانی داشته باشد. می توان عملکرد سوزن کش کانکس را در جدا کردن کاغذ هایی دانست که به هم منگنه شده اند.
سوزن کش کانگرو مدل SR-45T
بستن

سوزن کش کانگرو مدل SR-45T

تومان12,000
سوزن کش کانگرو مدل SR-45T  از جمله لوازمی است که می تواند در بسیاری از موارد کاربرد فراوانی داشته باشد. می توان عملکرد سوزن کش کانگرو را در جدا کردن کاغذ هایی دانست که به هم منگنه شده اند.
قیچی-کاغذ-بری-بزرگ
بستن

قیچی کاغذ بری بزرگ

تومان25,000
قیچی کاغذ بری بزرگ، مناسب برای برش کاغذ و مقوا و استفاده در منازل شرکتها و اداره ها می باشد.  
قیچی-کاغذ-بری-بزرگ
بستن

قیچی کاغذ بری متوسط

تومان19,000
قیچی کاغذ بری متوسط، مناسب برای برش کاغذ و مقوا و استفاده در منازل شرکتها و اداره ها می باشد.  
لاک قلمی سی کلاس
بستن

لاک غلط گیر قلمی سی کلاس مدل C.Class

تومان10,000
لاک غلط گیر قلمی سی کلاس مدل C.Class یکی از پر طرفدار ترین لوازم تحریر برند سی کلاس است که بسیار روان و با کیفیت بوده و می توانید به وسیله آن اشتباه های نگارشی خود را به راحتی اصلاح کنید.  
لاک نواری پنتر
بستن

لاک غلط گیر نواری پنتر

تومان10,000
لاک غلط گیر نواری پنتر، یکی دیگر از لوازم تحریر موجود در بازار است که با کیفیت عالی، قیمت مناسب و طراحی بسیار شیک و مناسب می تواند انتخاب مناسبی برای معلمان، دانش آموزان، دانشجویان و یا حتی کارمند ها باشد.  
ماژیک سفید متال مارکر اسنومن
بستن

ماژیک سفید متال مارکر اسنومن

تومان135,000
ماژیک سفید متال مارکر اسنومن یک وسیله بسیار عالی و پر کاربرد در صنعت، ادارات مختلف و حتی مدارس است. این ماژیک قابلیت نوشتن روی سطح های مختلف مانند پلاستیک، فلز و چرم، کاغذ و غیره را دارد و می توان در موارد متنوعی از آن استفاده کرد.

ویژگی ها

کشور مبدا: ژاپن | رنگ ها:سفید | تعداد در بسته:  12 عدد
روان نویس سی دی
بستن

ماژیک سی دی اسنومن 4 رنگ

تومان29,000
ماژیک سی دی اسنومن یکی از لوازم تحریر و اداری موجود در بازار است که با قابلیت نگارش روان و یک دست، طول عمر بالا، داشتن رنگ های مختلف و غیر سمی بودن توانسته است رضایت خرید مصرف کنندگان خود را به دست آورد.  
ماژیک سی دی پنتر
بستن

ماژیک سی دی پنتر

تومان10,000
ماژیک سی دی پنتر یک وسیله بسیار مناسب برای نوشتن متن های مختلف روی لوح های فشرده و سی دی است. جوهر این ماژیک بعد از نوشتن روی سی دی به سرعت خشک شده و به راحتی نیز پاک نمی شود.  
ماژیک طلایی متال مارکر اسنومن
بستن

ماژیک طلایی متال مارکر اسنومن

تومان25,000
ماژیک طلایی متال مارکر اسنومن یک وسیله بسیار عالی و پر کاربرد در صنعت، ادارات مختلف و حتی مدارس است. این ماژیک قابلیت نوشتن روی سطح های مختلف مانند پلاستیک، فلز و چرم، کاغذ و غیره را دارد و می توان در موارد متنوعی از آن استفاده کرد.  
ماژیک علامتزن اسنومن
بستن

ماژیک علامت زن اسنومن

تومان10,000
ماژیک علامت زن اسنومن یکی از پر طرفدار ترین لوازم تحریر ساخته برند اسنومن است که به دلیل رنگ های بسیار زیبا و روان و خوش دست بودن در میان افراد زیادی از جمله دانشجویان و دانش آموزان از محبوبیت بالایی برخوردار است.  
ماژیک متال مارکر Leto
بستن

ماژیک متال مارکر Leto

تومان18,000تومان21,500
ماژیک متال مارکر Leto یک وسیله بسیار عالی و پر کاربرد در صنعت، ادارات مختلف و حتی مدارس است. این ماژیک قابلیت نوشتن روی سطح های مختلف مانند پلاستیک، فلز و چرم، کاغذ و غیره را دارد و می توان در موارد متنوعی از آن استفاده کرد.  
ماژیک معمولی اسنومن
بستن

ماژیک معمولی اسنومن

تومان9,000
ماژیک معمولی اسنومن، یک ماژیک با رنگ بسیار عالی، روان و با قیمتی مناسب است که می توانید برای نوشتن روی پارچه، کاغذ، پلاستیک، فلز، چرم و غیره از آن استفاده کنید.  
ماژیک-معمولی-بیفا-ever-beifa
بستن

ماژیک معمولی بیفا Beifa

تومان8,500
ماژیک معمولی بیفا Beifa یک ماژیک با رنگ بسیار عالی، روان و با قیمتی مناسب است که می توانید برای نوشتن روی پارچه، کاغذ، پلاستیک، فلز، چرم و غیره از آن استفاده کنید.  
ماژیک-نقره-ای-متال-مارکر-اسنومن
بستن

ماژیک نقره ای متال مارکر اسنومن

تومان148,000
ماژیک نقره ای متال مارکر اسنومن یک وسیله بسیار عالی و پر کاربرد در صنعت، ادارات مختلف و حتی مدارس است. این ماژیک قابلیت نوشتن روی سطح های مختلف مانند پلاستیک، فلز و چرم، کاغذ و غیره را دارد و می توان در موارد متنوعی از آن استفاده کرد.

ویژگی ها

کشور مبدا: ژاپن | رنگ : نقره ای | تعداد در بسته : 12 unn
ماژیک وایت برد اسنومن
بستن

ماژیک وایت برد اسنومن

تومان11,000
ماژیک وایت برد اسنومن یک ابزار نوشتاری است که برای استفاده بر روی تخته وایت برد یا شیشه و... استفاده می شود. طرح و یا نوشتار این ماژیک به راحتی قابلیت پاک شدن را دارد.  
ماژیک-وایت-برد-بیفا-Beifa
بستن

ماژیک وایت برد بیفا Beifa

تومان10,000
ماژیک وایت برد بیفا Beifa یک ابزار نوشتاری است که برای استفاده بر روی تخته وایت برد یا شیشه و... استفاده می شود. طرح و یا نوشتار این ماژیک به راحتی قابلیت پاک شدن را دارد.

ویژگی ها

نوک ماژیک: گرد و تخت | قطری نوک ماژیک: 1 میلی متر دارند | جنس نوک: فیبر | رنگ ها : آبی ، مشکی ، قرمز ، سبز  
چسب نواری شیشه ای عرض 2 سانت
بستن

چسب نواری شیشه ای عرض 2 سانت

تومان4,000
چسب نواری شیشه ای عرض 2 سانت یکی از ضروری ترین ابزاری است که در محل کار و منزل باید وجود داشته باشد. گستردگی استفاده از این محصول موجب شده تا همه افراد آن را به عنوان یکی از اقلام مصرفی اصلی خود خریداری نمایند.
چسب-کریستال-5-سانت
بستن

چسب نواری شیشه ای پنج سانت

تومان19,000
چسب نواری شیشه ای پنج سانت یکی از وسایلی است که در زمان بسته بندی کالا و اجناس مورد استفاده قرار می گیرد. چسب نواری شیشه ای پنج سانت از لحاظ ویژگی های کاربردی تا حد زیادی مشابه چسب نواری شیشه ای معمولی عمل می کند اما همان طور که از نامش پیداست جزو چسب های نواری شیشه ای پهن دسته بندی می شود.
چسب همه کاره رازی مدل Allplast حجم 30 میلی لیتر
بستن

چسب همه کاره رازی

تومان18,000
چسب همه کاره رازی  یکی از محصولات با کیفیت و پر کاربرد در خانه و ادارات به شمار می آید. این محصول با قابلیت چسبندگی عالی و کیفیت مناسب توانسته نظر مخاطبان را به خود جلب نماید. به طور کلی چسب ها انواع مختلفی دارند که هر کدام دارای ویژگی های خاصی بوده و برای سطوح خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.
چسب همه کاره رازی مدل Allplast حجم 30 میلی لیتر
بستن

چسب همه کاره رازی مدل Allplast حجم 100 میلی لیتر

تومان30,000
چسب همه کاره رازی مدل Allplast حجم 100 میلی لیتر یکی از محصولات با کیفیت و پر کاربرد در خانه و ادارات به شمار می آید. این محصول با قابلیت چسبندگی عالی و کیفیت مناسب توانسته نظر مخاطبان را به خود جلب نماید. به طور کلی چسب ها انواع مختلفی دارند که هر کدام دارای ویژگی های خاصی بوده و برای سطوح خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

نوشت افزار هرچند نوشت افزارها در همه جا و در بین همه‌ عموم جامعه مورد استفاده قرار می گیرند. ولی باید بدانیم که برای انجام دادن همه امور اداری بدون در اختیار داشتن نوشت افزار قابل انجام نیست. مهم ترین لوازم التحریری که در هر مجموعه‌ اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد، در ادامه مطلب ما تعداد کمی از این ملزومات نوشت افزار را برای شما شرح می دهیم: خودکار در مدل های مختلفی برای استفاده های مختلف طراحی شده و در بازار موجود می باشد. قطر نوشتاری در بیشتر این خودکارها 0.5 تا 1.0 میلی متر بوده و در مدل های مختلفی قابلیت تغییر قطر برای نگارش متن های مختلف وجود دارد. لاک غلط گیر قلمی یک انتخاب بسیار مناسب برای دانشجویان و دانش آموزان و کسانی است که به طور مداوم در حال نگارش متن های مهم هستند، می باشد. یکی از ویژگی های بسیار عالی این لاک غلط گیر نوک قلمی و بسیار روان آن است که باعث می شود به راحتی بتوانید از آن برای غلط گیری متون اشتباه خود استفاده کرده و آن ها را اصلاح کنید. ماژیک علامت زن برای نکته برداری و مشخص کردن مطالب مهم در متن است. یکی از ویژگی هایی که ماژیک های نوت باید داشته باشند، رنگ های خوش رنگ و زیبایی است که بتواند توجه خواننده را به خود جلب کرده و از طریق حافظه دیداری در ذهن تثبیت شوند. این ماژیک ها در رنگ هابی بسیار زیبای سبز، زرد، نارنجی و صورتی موجود بوده و می توانید با توجه به سلیقه تان از میان آن ها انتخاب نمایید. ماژیک وایت برد قابلیت نوشتن بر روی تخته وایت برد، شیشه، فلز و یا سطوح صیقلی را دارد. بنابراین مناسب جهت استفاده در مدارس، ادارات، دانشگاه ها و شرکت ها است. نوشته های این ماژیک به آسانی و راحت پاک می شود و اثری بر روی تخته بر جای نمی گذارند.یک مزیت بسیار عالی این ماژیک  های وایت برد این هست که از جوهر نوع خاصی استفاده شده است که مانند پودر بوده و به سادگی پاک می شود و همچنین ماندگاری بسیار بالایی دارد.