خانه » ملزومات اداری » منگنه رومیزی

نمایش دادن همه 7 نتیجه

مشاهده فیلترها
منگنه اسکروبا المان مدل skre-boy
بستن

منگنه اسکروبا المان مدل skre-boy

تومان295,000
منگنه اسکروبا المان مدل skre-boy، ساخته شده از پلاستیک سخت است که این امتیاز باعث افزایش طول عمر مصرف این وسیله می شود، چرا که در اثر ایجاد ضربه و یا افتادن به راحتی  تخریب  نمی شود. منگنه اسکروبا المان از کیفیت بسیار بالای ساخته شده است،  که می توان سالیان سال از آن استفاده کرد،  

منگنه مکس مدل HD-10

منگنه مکس مدل HD-10، یکی دیگر از دستگاه های دوخت کاغذ موجود در بازار است که از تنوع در رنگ و ظاهر بسیار زیبایی برخوردار می باشد. این منگنه طراحی ارگونومیک داشته و با حداقل نیرو کار می کند.  
منگنه مکس hd-50f
بستن

منگنه مکس مدل HD-50F

تومان165,000
منگنه مکس مدل HD-50F، یکی از جمع و جورترین و مناسب ترین منگنه هایی است که می توانید در منزل یا محل کار خود از آن استفاده کنید. این منگنه به صورت کاملا اورگانیک طراحی شده تا هنگام استفاده حداقل فشار به دست و گردن وارد شود.  
منگنه ماکس hd-50df
بستن

منگنه مکس مدل HD50DF

تومان195,000
منگنه مکس مدل HD50DF یکی از وسایلی است که از آن برای وصل کردن اسناد و مدارک به یکدیگر استفاده می شود. منگنه یا ماشین دوخت ازجمله ابزارهای پر مصرفی است که در کلیه کسب و کارها کاربری دارد. این وسیله دارای اندازه های مختلف بوده و توان کاری مختلفی را نسبت به اندازه خود ارائه می دهد.  
منگنه-نووس-C1
بستن

منگنه نووس مدل novus C1

تومان48,000
منگنه نووس مدل novus C1، یک منگنه پر کار برد و پر مصرف رومیزی برای مصارف اداری و شخصی می باشد، امروزه یکی از بهترین روش ها برای سر و سامان دادن و مرتب کردن ومتصل کرد.
کانگارو 10
بستن

منگنه کانگارو مدل Kangaro 10

تومان38,000
منگنه کانگارو مدل Kangaro 10، یک دستگاه منگنه بسیار مناسب و خوش دست برای استفاده در مراکز مختلف مانند مدارس، ادارات، مهد کودک ها و غیره است.  
منگنه کانگارو b9-1
بستن

منگنه کانگارو مدل Kangaro B9

تومان75,000
منگنه کانگارو مدل Kangaro B9، یک دستگاه دوخت کاغذ بسیار شیک و خوش دست است که می تواند در هر مرحله از کار تعداد زیادی برگه را به هم متصل نماید.  

منگنه رومیزی یکی از جمع و جورترین و مناسب ترین منگنه هایی است که می توانید در منزل یا محل کار خود از آن استفاده کنید. این منگنه به صورت کاملا اورگانیک طراحی شده تا هنگام استفاده حداقل فشار به دست و گردن وارد شود. منگنههای رومیزی یکی از خوش دست ترین منگنه هایی هستند که تنها با 30 درصد نیروی فشاری لازم می توان کاغذهای قرار داده در آن را به هم منگنه کرد. علت این مساله آن است که برخلاف منگنه های قدیمی یک میله دیگر در قسمت لولایی اضافه شده است که با اعمال فشار کم تری هر دو لولا را به حرکت در می آورد و برگه ها را منگنه می کند. جالب است بدانید برخلاف منگنه های قدیمی که بعد از پایان کار دو سمت سوزن به صورت محدب روی کافذ باقی ماند، در این منگنه هر دو انتهای سوزن به طور کامل روی برگه تخت می شود. در واقع زمانی که تعداد زیادی برگه را به هم منگنه می کنید، برگه ها کاملا مرتب به یکدیگر وصل شده و باعث آسیب رساندن یا پاره شدن برگه های دیگر نمی شود. طراحی ارگونومیک دستگاه به گونه ای است که علاوه بر آنکه شما حداقل فشار را وارد می کنید، پوشش لاستیکی روی لبه فشاری باعث می شود کف دست شما کم تر اذیت شده و فشار کم تری به آن وارد شود. در صورتی که می خواهید در هر مرحله تعداد زیادی برگه را به هم منگنه کنید،ظرفیت خشاب سوزن این منگنه ها صد عدد سوزن می باشد