خانه » ملزومات اداری » ست رومیزی و مدیریتی

نمایش دادن همه 7 نتیجه

مشاهده فیلترها
ست رومیزی 13 تیکه
بستن

ست رومیزی 13 تکه چوب و فلز

تومان1,100,000
ست رومیزی 13 تکه چوب و فلز ترکیب زیبایی از لوازم التحریر را در اختیارتان قرار می دهد. این ترکیب ضمن تامین کلیه نیازهای کاری اداری بر روی میز نظم و ترتیب و جلوه پر شک.هی را به محل کار شما ارائه می دهد.  

ست رومیزی 6 تیکه با کازیه چوب و فلز

ست رومیزی 6 تیکه با کازیه چوب و فلز، یک وسیله بسیار پر کاربرد و عالی برای کارمندان و دانشجویان است که می توانید با قیمت مناسب برای میز کار خود تهیه کنید.  

ست رومیزی 7 تیکه چوب و فلز

ست رومیزی 7 تیکه چوب و فلز، یک مجموعه بسیار کاربردی و عالی برای میز کار شما در منزل و یا اداره است. در صورتی که به زیبایی محیط کار خود اهمیت می دهید، این مجموعه زیبا می تواند انتخابی عالی برای شما باشد.

ویژگی ها

جنس: فلز و چوب | اجزا: جا پاکتی، جا کارتی، لیوان گرد، پانچ، جا یادداشتی، زیر تقویم

ست رومیزی ایگل TY330S

ست رومیزی ایگل TY330S، جزو سرویس رومیزهای کارمندی، محصلی، دانش اموزی و مناسب یک میز کار کوچک با کلیه اجزای ضروری می باشد.
سرویس چرمی کد 3 برند چرم چوب
بستن

سرویس چرمی کد 3 برند چرم چوب

تومان570,000
سرویس چرمی کد 3 برند چرم چوب مجوعه‌ای از ابزار های بسیار عالی و با کیفیت برای میز کار شما می‌باشد. این نوع سرویس چرمی به خاطر جنس چرمی که دارد بسیار شکیل بوده و برای منزل یا محیط کار قابل استفاده می‌باشد.  
کازیه دو طبقه پلاستیکی
بستن

کازیه دو طبقه پلاستیکی امیران

تومان65,000
کازیه دو طبقه پلاستیکی امیران تقریبا در هر اداره ای و روی میز هر کارمندی یافت می شود. این محصول پر کاربرد می تواند نظم محیط کاری را چند برابر کند.در هنگام سفارش رنگ مد نظر خود را در توضیحات وارد نمایید 
کازیه سه طبقه پلاستیکی
بستن

کازیه سه طبقه پلاستیکی امیران

تومان85,000
کازیه سه طبقه پلاستیکی امیران تقریبا در هر اداره ای و روی میز هر کارمندی یافت می شود. این محصول پر کاربرد می تواند نظم محیط کاری را چند برابر کند.در هنگام سفارش رنگ مد نظر خود را در توضیحات وارد نمایید 

ست رومیزی و مدیریتی یک مجموعه بسیار زیبا و پر کاربرد است که شما را از خرید لوازم نگه دارنده متفرقه بی نیاز می کند. یکی از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های این مجموعه ست بودن ظاهر و رنگ آن ها است که ظاهری بسیار شیک و زیبا به میز کار شما می دهد. شما دیگر نیازی به خرید جداگانه لیوان، جای کارت و یادداشت، پایه چسب، جای پاکت و جای سوزن نخواهید داشت. در واقع به جای آنکه هر کدام از وسایل بالا را با قیمت بالا و در رنگ ها و طرح های متفاوت بخرید، می توانید همگی آن ها را با قیمت مناسب و البته بسیار شیک، زیبا و ست استفاده کنید.هر کدام از این دستگاه ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که به تنهایی می توانند گزینه ای بسیار عالی برای استفاده باشند. برای مثال جا چسبی این ست بسیار استوار بوده و روی میز قرار می گیرد و استفاده از آن را بسیار ساده می کند. کیفیت ساخت این وسایل نیز بسیار بالا بوده و با داشتن ترکیبی از فلز و چوب هم ظاهری بسیار شیک و زیبا به مجموعه داده است و هم آنکه کیفیت و طول عمر آن را بسیار بالا برده است. ست رومیزی و مدیریتی چرمی آن که مدیریتی می باشد علاوه بر زیبایی ظاهری و کیفیت بسیار بالا از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. بنابراین انتخاب این سرویس چرمی نشان دهنده دقت و اهمیت شما به محل کار است که شما را فردی منظم و وظیفه شناس نشان خواهد داد. این سرویس چرمی برای ساعت‌ها حضور در محل کار به دلیل ایجاد محیط زیبا و افزایش کارایی فرد بسیار ضروری می‌باشد. طول عمر این سرویس چرمی بسیار بالا است. این بدان معنا می‌باشد که سال ها می‌توانید از این مجموعه بسیار زیبا استفاده نمایید.