خانه » تجهیزات و ماشینهای اداری » دستگاهای حضور و غیاب

نمایش دادن همه 9 نتیجه

مشاهده فیلترها

دستگاه حضور غیاب فراتکنو مدل UF300

دستگاه حضور غیاب فراتکنو مدل UF300 یکی از کاملترین و جدیدترین دستگاه‌های حضور غیاب است که دارای دو قابلیت مهم اثر انگشت و تشخیص چهره با قیمت مناسب می‌باشد.  
فراتکنو 400
بستن

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل F400

تومان3,200,000
دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل F400، یکی از بهترین دستگاه های حضور و غیاب خودکار است که با عملکردی در نهایت دقت و سرعت، برای شرکت های کوچک تا اداره های بزرگ مناسب است.  
nf50 ساعت حضور غیاب
بستن

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل NF50

تومان3,200,000
دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل NF50، ظرفیت تردد و ظرفیت شناسایی تعداد چهره های بالا، یکی از جدیدترین و بهترین دستگاه های مورد استفاده در شرکت های مختلف است.  
uf100 ساعت حضور غیاب
بستن

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل UF100

تومان4,500,000
دستگاه حضور و غیاب مدل UF100 فرآورده متفاوت و جدیدی از شرکت فراتکنو بوده که دارای قابلیت ثبت تردد افراد از طریق چهره، اثرانگشت، کارت و رمز عبور می‌باشد.  

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل VF300

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل  VF300 یکی از پرفروش ترین دستگاه های حضور و غیاب است که توسط شرکت فراتکنو طراحی و به بازار عرضه شده است.  
دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل WL50
بستن

دستگاه حضور و غیاب فراتکنو مدل WL50

تومان2,330,000
حضور و غیاب کارکنان مجموعه ها امری مهم می باشد. صرفه جویی در زمان محاسبه ورود و خروج کارکنان به وسیله دستگاه حضور و غیاب ساعت مدل فراتکنو WL 50، بسیار مشهود و مقرون به صرفه می باشد.  

دستگاه حضور و غیاب ویردی virdi FoH02

دستگاه حضور و غیاب ویردی virdi FoH02 مناسب برای مراکزی که به نظم و تردد پرسنل اهمیت میدهند طراحی شده است و مناسب می باشد.  
دستگاه حضورغیاب فراتکنو مدل F70
بستن

دستگاه حضورغیاب فراتکنو مدل F110

تومان2,550,000

دستگاه حضورغیاب فراتکنو مدل F110 سری جدید از محصولات حضور غیاب فراتکنو است که دارای قابلیت شناسایی تردد از طریق اثرانگشت، کارت و رمز عبور، همچنین محاسبه حقوق براساس این اطلاعات می‌باشد. باتری داخلی بک اپ این دستگاه را نسبت به مدلهای دیگر متمایز می کند.

دستگاه حضورغیاب فراتکنو مدل F70
بستن

دستگاه حضورغیاب فراتکنو مدل F70

تومان2,100,000
دستگاه حضورغیاب فراتکنو مدل F70 سری جدید از محصولات حضور غیاب فراتکنو است که دارای قابلیت شناسایی تردد از طریق اثرانگشت، کارت و رمز عبور، همچنین محاسبه حقوق براساس این اطلاعات می‌باشد.  

دستگاه های حضور و غیاب دارای قابلیت ثبت تردد برای کارمندان، کارکنان، پرسنل و… از طریق اثر انگشت، چهره، رمز عبور و کارت می‌باشد. این مدل دستگاه به سری iFace معروف هستند. سنسوری که در این دستگاه به کار رفته است معمولا از نوع سنسور نوری ضد خش می‌باشد که قادر است در کمتر از 0.5 ثانیه تردد را ثبت و ذخیره کند. قابلیت تعریف تعداد بالایی از اثرانگشت را دارد و این دستگاه ها دارای کمترین مقدار خطا در ثبت تردد افراد می‌باشد.  امروزه معمولا این دستگاه های حضور غیاب از طرق USB و شبکه به کامپیوتری که نرم افزار روی آن نصب است وصل می‌شود.در محیط‌های صنعتی و کارگاهی که به دلایلی مانند زخمی و یا کثیف بودن انگشت پرسنل امکان گرفتن اثر انگشت وجود نداشته باشد بهترین گزینه پیشنهادی استفاده از دستگاه های تشخیص چهره می‌باشد. این دستگاه ها به راحتی در هر مکانی قابل نصب بوده و نیازی به کابل کشی نیست و به راحتی می‌توان تخلیه اطلاعات را انجام داد. یکی دیگر از مزایای این دستگاه استفاده ی ترکیبی از سنسورها می‌باشد که بیشتر برای جاهای امنیتی کاربرد دارد. امروزه دستگاهای حضور و غیاب کمک بسیار بالایی را به مدیران و شرکت ها کرده اند و ذیگر اثری از ان دفتر ها و یا کارت ها برای ثبت تردد نیست. این که هر شخصی امکان خرید و مقایسه دستگاههای حضور و غیاب را داشته باشد باعث می شود تا در انتخاب خود بر اساس کارایی و توانایی های دستگاه کمترین اشتباه را انجام دهد. این امر در خرید بهتری شما را یاری می نماید.