نمایش دادن همه 5 نتیجه

مشاهده فیلترها
کشوی پول ZEC مدل ZE40
بستن

کشوی پول ZEC مدل ZE40

تومان1,050,000

کشوی پول ZEC مدل ZE40 دارای چهار محفظه جهت نگهداری اسکناس ها و هشت محفظه جهت نگهداری سکه های فلزی تعبیه شده است.

کشوی پول ZEC مدل ZE410
بستن

کشوی پول ZEC مدل ZE410

تومان1,080,000
کشوی پول ZEC مدل ZE410 چهار خانه بهترین وسیله ایده آل جهت نظم بخشیدن به اسکناس های دریافتی از مشتریان در محیط های مختلف مانند محیط های فروشگاهی و رستورانی به شمار می آید.  
کشوی پول ZEC مدل ZE-50
بستن

کشوی پول ZEC مدل ZE50

تومان1,270,000
کشوی پول ZEC مدل ZE50 دارای چهار محفظه جهت نگهداری اسکناس ها و هشت محفظه جهت نگهداری سکه های فلزی و دو محفظه ورودی اسناد و چک تعبیه شده است.  
کشویپول 4 خانه
بستن

کشوی پول ای پوز مدل ECH-410

تومان1,780,000
کشوی پول ای پوز مدل ECH-410 چهار خانه بهترین وسیله ایده آل جهت نظم بخشیدن به اسکناس های دریافتی از مشتریان در محیط های مختلف مانند محیط های فروشگاهی و رستورانی به شمار می آید.

ویژگی ها:

تعداد خانه اسکناس: 4 عدد | تعداد خانه سکه: ۸ عدد | جنس بدنه: فلزی | ابعاد: ۱۱۵× ۴۵۶× ۴۶۰ میلی متر | وزن: ۸.۹۵۵ کیلوگرم
کشوی پول ای پوز مدل ECH-460
بستن

کشوی پول ای پوز مدل ECH-460

تومان1,790,000تومان1,800,000
کشوی پول ای پوز مدل ECH-460 پنج خانه بهترین وسیله ایده آل جهت نظم بخشیدن به اسکناس های دریافتی از مشتریان در محیط های مختلف مانند محیط های فروشگاهی و رستورانی به شمار می آید.

ویژگی ها:

تعداد خانه اسکناس: ۵ عدد | تعداد خانه سکه: ۸ عدد | جنس بدنه: فلزی | ابعاد: ۱۱۵× ۴۵۶× ۴۶۰ میلی متر | وزن: ۸.۹۵۵ کیلوگرم

کشوی پول معمولا دارای چهار یا پنج محفظه جهت نگهداری اسکناس ها می باشد. همچنین در این صندوق پول  هشت خانه جهت محافظت و نگهداری از سکه ها در نظر گرفته شده است. در واقع این وسیله فلزی بهترین گزینه جهت نگهداری و امنیت اسکناس ها به شمار می آید. همچنین این صندوق فلزی پول فضای کمی از محیط کاری را اشغال می کند. به طوری که در ابعاد مختلف ساخته و به بازار عرضه شده است. همچنین از وزن قابل قبولی برخوردار می باشد. یکی از قابلیت های مهم و قابل توجه این صندوق این است که به راحتی به فیش پرینتر متصل می شود. از دیگر خصوصیات مهم و بارز این صندوق های پول  مجهز شدن آن به درگاه RJ11 می باشد.  که کاربران با خیالی آسوده می توانند اسکناس های خود را در آن نگهداری کنند. زیرا این مدل صندوق پول به دلیل ساختاری که دارند از امنیت بسیار بالایی برخوردار هستند بدنه و ریل فلزی آن ها از یک ماده بسیار مقاوم ساخته شده و دارای یک قفل امینی با کیفیت می باشد. همچنین این کشوی پول شامل یک زنگ باز کردن درب دستگاه است که امنیت صندوق را دو چندان می کند. تمام این کشوهای پول  با اسکناس های ایرانی به بهترین شکل سازگاری دارد. از اینرو به راحتی می توان برگه های اسکناس رایج در کشور را در آن به خوبی نگهداری نمود. به جرات می توان گفت این نوع صندوق های پول یک وسیله مناسب و ایده آل برای استفاده در محیط های مختلف و شلوغ به شمار می آید. لازم به ذکر است که این صندوق ها دارای یکسری گیره های فلزی نگهدارنده می باشد. وجود این گیره ها به نوعی باعث نظم بخشیدن به کشوی پول می شود