نمایش دادن همه 6 نتیجه

مشاهده فیلترها

پرفراژ ماکس مدل EC 310

دستگاه پرفراژ ماکس ژاپن مدل MAX EC 310 محصولی سبک و قابل استفاده حتی در مواقع قطعی برق است. این دستگاه یکی از ملزومات کاری در حوزه کسب و کار به شمار می‌رود.  
پرفراژ ماکس ژاپن مدل MAX EC90
بستن

پرفراژ ماکس ژاپن مدل MAX EC90

تومان10,800,000
پرفراژ ماکس ژاپن مدل MAX EC90 یک دستگاه برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی به صاحبان حساب می‌باشد. این دستگاه همچنین برای چاپ عمیق و غیر قابل تقلب و جلوگیری از دستکاری اعداد چک و سندهای مهم استفاده می‌شود.  

پرفراژ پروتک مدل EC 140

پرفراژ پروتک مدل PROTECHE EC 140 یکی از تجهیزات فروشگاهی است که از وسایل ضروری و مهم در بانک‌ها، سازمان‌ها و ادارات به شمار می رود. این دستگاه دارای امکانات امنیتی بسیار بالایی مانند چاپ عمیق و غیر قابل جعل بوده و قادراست امنیت بسیار بالایی را برای چک‌های صادر شده ایجاد ‌کند.

توجه : توجه : این محصول در حال حاظر به صورت موقت با برند wintech توسط شرکت ارائه خواهد شد. 

 
پرفراژ پروتک مدل EC 140
بستن

پرفراژ پروتک مدل PROTECH EC 160

تومان3,500,000
پرفراژ پروتک مدل PROTECH EC 160، علاوه بر جلوگیری از جعل چک و تغییر در متن آن، قابلیت درج شاخص شعب بانک ها را تا 5 رقم و نمایش چک های صادر شده را نیز دارد
Cl-458 پرفراژ کاتیگا
بستن

پرفراژ چک مدل کاتیگا CL-458

تومان1,880,000
پرفراژ چک مدل کاتیگا CL-458 از جمله ماشین های اداری محسوب می شود که جهت حفظ امنیت و جلوگیری از سوء استفاده از چک مورد استفاده قرار می گیرد.  
پرفراژ مهر مدل MX-14 
بستن

پرفراژ چک مهر مدل MX-14

تومان1,780,000
پرفراژ چک مهر مدل MEHR MX-14 یک وسیله پر کاربرد جهت حفظ امنیت و جلوگیری سوء استفاده از چک و اسناد.  

پرفراژ چک برای جلوگیری از جعا اسناد بانکی و یا همان چک به کار می روند. پرفراز های چک معمولا دارای جوهر چاپ بوده که از این طریق از جعل حروف روی چک جلوگیری می‌کند. وزن مناسب و راحتی جابجایی ، آنها را به دستگاهایی جمع وجور وبا حجم کم تبدیل ساخته است. دلار، ریال، درهم امارات، یورو و پوند انگلیس واحدهای پول قابل چاپ در پرفراژهای چک هستند. در واقع این دستگاه ها می‌تواند ارز های مختلف پشتیبانی کنند. همچنین دارای صفحه کلید دو منظوره برای وارد کردن اعداد بوده و دارای یک ماشین حساب 14 رقمی برای انجام عملیات ریاضی می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های بارز این دستگاه قابلیت چاپ عمیق و پر رنگ است که برای چاپ اسناد چند نسخه‌ایی و ضمانت نامه‌های بانکی بسیارکاربردی می‌باشد. این دستگاه ها معمولا چاپ ارقام را در کمتر از 8 ثانیه چاپ می‌کند که حاکی از سرعت بالای این دستگاه ها می‌باشد. سعی کردیم بررسی و قیمت مناسب این دستگاه ها  درکنار امکانات مطلوب و مشخصات ان ها را در سایت قرار دهیم تا شما عزیزان راحت تر به بررسی ان ها بپردازید. پرفراژ های چک دارای قابلیت چاپ کردن اعداد، حک بالا بر روی چک می‌باشد. از اقلام همراه این دستگاه می‌توان به کابل برق نمد غلطکی و یک جوهر برای شارژ دستگاه اشاره کرد. بعضی از این دستگاه ها می‌تواند کد ورودی 4 رقمی (رمز) را برای دستگاه فعال سازد همچنین دارای قابلیت نمایش چک‌های صادر شده و جمع مبالغ آنها می‌باشد در صورت تمایل می‌توان آرم بانک خود را نیز بر روی چک پرفراژ کرد. این دستگاه ها دارای قابلیت‌ها و رنگ مناسب برای چاپ می‌باشد.