خانه » تجهیزات فروشگاهی و بانکی » تست اسکناس و ارز

مشاهده همه 9 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 12 36

تست ارز MA مدل PD-100

تست ارز MA مدل PD-100  از کاربردی ترین دستگاه های تست ارزهای بین المللی است که توانایی تشخیص ارزهای تقلبی و اصل دلار، یورو، پوند، درهم و فرانک را دارد و با سرعت و دقت بسیار بالا عمل می کند.  
تست ارز NC-1200
بستن

تست ارز MA مدل NC-1200

تومان۲۳,۵۰۰,۰۰۰
تست ارز MA مدل NC-1200 یکی از دستگاههای پر مصرف برای تشخیص اصالت ارز به کار می رود.  
سورتر ارز NC-7100
بستن

تست ارز MA مدل NC-7100

تومان۴۶,۴۵۰,۰۰۰
تست ارز MA مدل NC-7100 ، از جمله پرفروش ترین دستگاه های تست اصالت ارز است که در بسیاری از بانک ها و صرافی ها مورد استفاده قرار می گیرد.  
تست ارز مدل DTECH 106
بستن

تست ارز مدل DTECH 106

تومان۶,۵۰۰,۰۰۰
تست ارز مدل D.TECH 106 از کاربردی ترین دستگاه های تست ارزهای بین المللی است که توانایی تشخیص ارزهای تقلبی دلار، یورو ، پوند، یوان و درهم  را دارد و با سرعت و دقت بسیار بالا عمل می کند.

ویژگی ها:

کم حجم بودن با کارایی بالا | نمایش مجموع ارزهای تست شده | اعلام تصویری تقلبی بودن اسکناس | قابلیت استفاده از برق و باتری | تشخص ارز از چهر جهت ( مادون قرمز ، ماورا بنفش ، مغناطیسی و اندازه اسکناس ) | دارای 18 ماه گارانتی | دارای صفحه نمایش LCD |
تست ارز مدل DTECH 108
بستن

تست ارز مدل DTECH 108

تومان۷,۲۰۰,۰۰۰
تست ارز مدل DTECH 108 از کاربردی ترین دستگاه های تست ارزهای بین المللی است که توانایی تشخیص ارزهای تقلبی دلار، یورو ، پوند، لیر، روبل و درهم  را دارد و با سرعت و دقت بسیار بالا عمل می کند.  
تست ارز مدل DTECH 109
بستن

تست ارز مدل DTECH 109

تومان۷,۲۰۰,۰۰۰
تست ارز مدل DTECH 109 از کاربردی ترین دستگاه های تست ارزهای بین المللی است که توانایی تشخیص ارزهای تقلبی دلار، یورو ، پوند، لیر، روبل و درهم  را دارد و با سرعت و دقت بسیار بالا عمل می کند.  
تست اسکناس کاتیگا DL - 860
بستن

تست اسکناس پروتک مدل DL-860

تومان۲۷۰,۰۰۰
تست اسکناس پروتک مدل DL-860 که با آن می توانید صحت و درستی اسکناس و تراول را چک نموده و تجارت خود را ایمن سازید. این کار باعث شده تا شما و مشتریتان با خیال راحت معامله نقدی خود را انجام دهد.  
تست اسکناس کاتیگا DL - 860
بستن

تست اسکناس پروتک مدل DL-880

تومان۳۰۰,۰۰۰
تست اسکناس پروتک مدل DL-880 که با آن می توانید صحت و درستی اسکناس و تراول را چک نموده و تجارت خود را ایمن سازید. این کار باعث شده تا شما و مشتریتان با خیال راحت معامله نقدی خود را انجام دهد.  

تست اسکناس کاتیگا مدل CL-854

تست اسکناس کاتیگا مدل CL -854یکی از بهترین دستگاه های تست اسکناس است که قابلیت تشخیص و شناسایی هرگونه اوراق بهادار، چک های مسافرتی و چک های تضمینی مختلف را در کم ترین سرعت و بالاترین دقت دارد.  

تست اسکناس و ارز قابلیت بررسی و تشخیص ارزهای مختلفی همچون دلار، یورو، پند انگلستان، یونگ، رند، لیر، پزو، کوردوبا، سل، زلوتی و کرون دانمارک و….. را نیز دارد و تا شناسایی 30 عدد ارز نیز قابلیت ازتقا دارد. ابعاد مناسب و سایز جمع و جور این دستگاه تست ارز باعث شده است بتوانید آن را به راحتی با خود حمل و جابجا کنید. دقت تشخیص ارز این دستگاه بسیار بالا است به طوری که دستگاه تمامی اجزای تشکیل دهنده اسکناس اعم از جوهر آن را بررسی می کند و در صورت پیدا کردن ارز تقلبی به دو صورت بصری و صوتی به کاربر اطلاع می دهد .دستگاه های تست ارز قابلیت به روز رسانی را دارا می باشد و اگر فرم ارزهای یک کشور تغییر کند به راحتی می توانید دستگاه خود را به اخرین ورژن به روز رسانی نمایید و از خدمات ان به راحتی استفاده کنید از این رو از ویژگی های این دستگاه ها را به صورت رایگان بروز رسانی کرده و بنا به سفارش ارزهای دیگر را به آن اضافه کنید. این دستگاه ها هنگام تشخیص و پیدا کردن یک ارز جعلی به وسیله یک آلارم شما را مطلع کرده و عملیت شمارش را متوقف می کند. در بعضی از مدل های این دستگاه ها علاوه بر برق شهری می توانید از باطری قابل شارژ آن نیز استفاده کنید، بنابراین هنگام قطع برق نیازی نیست کسب و کارتان را متوقف کنید. در بعضی از این دستگاه ها توانایی شمارش اسکناس های مخلوط است که در انتها نیز جمع آن ها را به شما گزارش می دهد.