خانه » تجهیزات فروشگاهی و بانکی » تست اسکناس و ارز

نمایش دادن همه 11 نتیجه

مشاهده فیلترها
تست ارز PD-100
بستن

تست ارز MA مدل PD-100

تومان6,900,000

تست ارز MA مدل PD-100  از کاربردی ترین دستگاه های تست ارزهای بین المللی است که توانایی تشخیص ارزهای تقلبی و اصل دلار، یورو، پوند، درهم و فرانک را دارد و با سرعت و دقت بسیار بالا عمل می کند.

تست ارز MA مدل NC-1200

تست ارز MA مدل NC-1200 یکی از بهترین دستگاه های تست ارز است که می تواند داده ها اطلاعات ضبط شده را به صورت مستقیم ضبط کند و یا داده ها را به وسیله USB به رایانه منتقل کند.  
سورتر ارز NC-7100
بستن

تست ارز MA مدل NC-7100

تومان66,700,000

تست ارز MA مدل NC-7100 ، از جمله پرفروش ترین دستگاه های تست اصالت ارز است که در بسیاری از بانک ها و صرافی ها مورد استفاده قرار می گیرد که توانایی بررسی و تشخیص ارزهای بین المللی مختلفی مانند دلار، پوند، یورو و درهم را دارد.

تست ارز مدل DTECH 106
بستن

تست ارز مدل DTECH 106

تومان5,980,000

تست ارز مدل D.TECH 106 از کاربردی ترین دستگاه های تست ارزهای بین المللی است که توانایی تشخیص ارزهای تقلبی دلار، یورو ، پوند، یوان و درهم  را دارد و با سرعت و دقت بسیار بالا عمل می کند.

تست ارز مدل DTECH 108
بستن

تست ارز مدل DTECH 108

تومان5,450,000

تست ارز مدل DTECH 108 از کاربردی ترین دستگاه های تست ارزهای بین المللی است که توانایی تشخیص ارزهای تقلبی دلار، یورو ، پوند، لیر، روبل و درهم  را دارد و با سرعت و دقت بسیار بالا عمل می کند.

تست ارز مدل DTECH 109
بستن

تست ارز مدل DTECH 109

تومان5,980,000
تست ارز مدل DTECH 109 از کاربردی ترین دستگاه های تست ارزهای بین المللی است که توانایی تشخیص ارزهای تقلبی دلار، یورو ، پوند، لیر، روبل و درهم  را دارد و با سرعت و دقت بسیار بالا عمل می کند.  
-12%
تست ارز کیسان مدل K2
بستن

تست ارز کیسان مدل K2

تومان60,000,000 تومان53,000,000

تست ارز کیسان مدل K2 یکی از بهترین و کاربردی ترین دستگاه های تست ارز است که در بسیاری از صرافی ها، بانک ها و شرکت های بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد ، از ویژگی های منحصر به فرد این دستگاه سرعت شمارش و دقت بالای آن است

تست ارز کیسان مدل NEWTON II plus

تست ارز کیسان مدل NEWTON II plus یکی از بهترین و کاربردی ترین دستگاه های تست ارز است که در بسیاری از صرافی ها، بانک ها و شرکت های بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد.

تست اسکناس پروتک مدل DL-860

تست اسکناس پروتک مدل DL-860 که با آن می توانید صحت و درستی اسکناس و تراول را چک نموده و تجارت خود را ایمن سازید. این کار باعث شده تا شما و مشتریتان با خیال راحت معامله نقدی خود را انجام دهد.

تست اسکناس پروتک مدل DL-880

تست اسکناس پروتک مدل DL-880 که با آن می توانید صحت و درستی اسکناس و تراول را چک نموده و تجارت خود را ایمن سازید. این کار باعث شده تا شما و مشتریتان با خیال راحت معامله نقدی خود را انجام دهد.

تست اسکناس کاتیگا مدل CL-854

تست اسکناس کاتیگا مدل CL -854یکی از بهترین دستگاه های تست اسکناس است که قابلیت تشخیص و شناسایی هرگونه اوراق بهادار، چک های مسافرتی و چک های تضمینی مختلف را در کم ترین سرعت و بالاترین دقت دارد.

تست اسکناس و ارز قابلیت بررسی و تشخیص ارزهای مختلفی همچون دلار، یورو، پند انگلستان، یونگ، رند، لیر، پزو، کوردوبا، سل، زلوتی و کرون دانمارک و….. را نیز دارد و تا شناسایی 30 عدد ارز نیز قابلیت ازتقا دارد. ابعاد مناسب و سایز جمع و جور این دستگاه تست ارز باعث شده است بتوانید آن را به راحتی با خود حمل و جابجا کنید. دقت تشخیص ارز این دستگاه بسیار بالا است به طوری که دستگاه تمامی اجزای تشکیل دهنده اسکناس اعم از جوهر آن را بررسی می کند و در صورت پیدا کردن ارز تقلبی به دو صورت بصری و صوتی به کاربر اطلاع می دهد .دستگاه های تست ارز قابلیت به روز رسانی را دارا می باشد و اگر فرم ارزهای یک کشور تغییر کند به راحتی می توانید دستگاه خود را به اخرین ورژن به روز رسانی نمایید و از خدمات ان به راحتی استفاده کنید از این رو از ویژگی های این دستگاه ها را به صورت رایگان بروز رسانی کرده و بنا به سفارش ارزهای دیگر را به آن اضافه کنید. این دستگاه ها هنگام تشخیص و پیدا کردن یک ارز جعلی به وسیله یک آلارم شما را مطلع کرده و عملیت شمارش را متوقف می کند. در بعضی از مدل های این دستگاه ها علاوه بر برق شهری می توانید از باطری قابل شارژ آن نیز استفاده کنید، بنابراین هنگام قطع برق نیازی نیست کسب و کارتان را متوقف کنید. در بعضی از این دستگاه ها توانایی شمارش اسکناس های مخلوط است که در انتها نیز جمع آن ها را به شما گزارش می دهد.