خانه » تجهیزات آموزشی » پرده نمایش

نمایش دادن همه 15 نتیجه

مشاهده فیلترها
پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ سایز 4*3 متری
بستن

پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ سایز 1.5 متری

تومان1,200,000
پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ سایز 1.5 متری ، یک محصول ویژه و کارآمد برای نمایش کلیپ های تصویری و مجموعه تصاویر از طریق اتصال به ویدیو پروژکتور می باشد. این مدل پرده نمایش با استفاده از یک موتور الکتریکی و از طریق ریموت کنترل به حرکت در می آید.
پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ سایز 4*3 متری
بستن

پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ سایز 1.8 متری

تومان1,300,000
پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ سایز 1.8متری ، یک محصول ویژه و کارآمد برای نمایش کلیپ های تصویری و مجموعه تصاویر از طریق اتصال به ویدیو پروژکتور می باشد. این مدل پرده نمایش با استفاده از یک موتور الکتریکی و از طریق ریموت کنترل به حرکت در می آید.
پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ سایز 4*3 متری
بستن

پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ سایز 2 متری

تومان1,550,000
پرده نمایش برقی  پروژکتور اسکوپ سایز 2 متری ، یک محصول ویژه و کارآمد برای نمایش کلیپ های تصویری و مجموعه تصاویر از طریق اتصال به ویدیو پروژکتور می باشد. این مدل پرده نمایش با استفاده از یک موتور الکتریکی و از طریق ریموت کنترل به حرکت در می آید.
پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ سایز 4*3 متری
بستن

پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ سایز 2.5 متری

تومان2,550,000
پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ سایز 2.5 متری ، یک محصول ویژه و کارآمد برای نمایش کلیپ های تصویری و مجموعه تصاویر از طریق اتصال به ویدیو پروژکتور می باشد. این مدل پرده نمایش با استفاده از یک موتور الکتریکی و از طریق ریموت کنترل به حرکت در می آید.
پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ سایز 4*3 متری
بستن

پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ سایز 3 متری

تومان2,450,000
پرده نمایش برقی  پروژکتور اسکوپ سایز 3 متری ، یک محصول ویژه و کارآمد برای نمایش کلیپ های تصویری و مجموعه تصاویر از طریق اتصال به ویدیو پروژکتور می باشد. این مدل پرده نمایش با استفاده از یک موتور الکتریکی و از طریق ریموت کنترل به حرکت در می آید.
پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ سایز 4*3 متری
بستن

پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ سایز 4*3 متری

تومان6,500,000
پرده نمایش برقی پروژکتور اسکوپ سایز 4*3 متری ، یک محصول ویژه و کارآمد برای نمایش کلیپ های تصویری و مجموعه تصاویر از طریق اتصال به ویدیو پروژکتور می باشد. این مدل پرده نمایش با استفاده از یک موتور الکتریکی و از طریق ریموت کنترل به حرکت در می آید.

پرده نمایش دستی پروژکتور اسکوپ سایز 1.5 متری

پرده نمایش دستی پروژکتور اسکوپ سایز 1.5متری، همانطور که از نامش پیداست، برای باز و بسته شدن بعد از اتصال سقفی یا بر روی دیوار به صورت دستی کار می کند.  
پرده نمایش سقفی دیواری 2
بستن

پرده نمایش دستی پروژکتور اسکوپ سایز 1.8 متری

تومان750,000
پرده نمایش دستی پروژکتور اسکوپ سایز 1.8 متری، همانطور که از نامش پیداست، برای باز و بسته شدن بعد از اتصال سقفی یا بر روی دیوار به صورت دستی کار می کند.  
پرده نمایش سقفی دیواری 2
بستن

پرده نمایش دستی پروژکتور اسکوپ سایز 2 متری

تومان800,000
پرده نمایش دستی پروژکتور اسکوپ سایز 2 متری، همانطور که از نامش پیداست، برای باز و بسته شدن بعد از اتصال سقفی یا بر روی دیوار به صورت دستی کار می کند.  
پرده نمایش سقفی دیواری 2
بستن

پرده نمایش دستی پروژکتور اسکوپ سایز 2.5 متری

تومان1,550,000
پرده نمایش دستی پروژکتور اسکوپ سایز 2.5 متری ، همانطور که از نامش پیداست، برای باز و بسته شدن بعد از اتصال سقفی یا بر روی دیوار به صورت دستی کار می کند.  
پرده نمایش سقفی دیواری 2
بستن

پرده نمایش دستی پروژکتور اسکوپ سایز 3 متری

تومان1,950,000
پرده نمایش دستی پروژکتور اسکوپ سایز 3 متری، همانطور که از نامش پیداست، برای باز و بسته شدن بعد از اتصال سقفی یا بر روی دیوار به صورت دستی کار می کند.  
پرده نمایش پایه دار
بستن

پرده نمایش پایه دار پروژکتور اسکوپ سایز 150cm

تومان900,000
پرده نمایش پایه دار پروژکتور اسکوپ سایز 150cm، یکی از رایج ترین انواع پرده های نمایش نوع پایه دار و قابل جابجایی آن است که به طور گسترده در کنفرانس ها، مدارس، دانشگاه ها و مراکز دیگر می­توانید مورد استفاده قرار دهید.
پرده نمایش پایه دار
بستن

پرده نمایش پایه دار پروژکتور اسکوپ سایز 180cm

تومان1,030,000
پرده نمایش پایه دار پروژکتور اسکوپ سایز 180cm، یکی از رایج ترین انواع پرده های نمایش نوع پایه دار و قابل جابجایی آن است که به طور گسترده در کنفرانس ها، مدارس، دانشگاه ها و مراکز دیگر می­توانید مورد استفاده قرار دهید.
پرده نمایش پایه دار
بستن

پرده نمایش پایه دار پروژکتور اسکوپ سایز 2 متری

تومان1,100,000
پرده نمایش پایه دار پروژکتور اسکوپ سایز 2 متری، یکی از رایج ترین انواع پرده های نمایش نوع پایه دار و قابل جابجایی آن است که به طور گسترده در کنفرانس ها، مدارس، دانشگاه ها و مراکز دیگر می­توانید مورد استفاده قرار دهید.
پرده نمایش پایه دار
بستن

پرده نمایش پایه دار پروژکتور اسکوپ سایز 2.5 متری

تومان1,650,000
پرده نمایش پایه دار  پروژکتوراسکوپ سایز 2.5 متری، یکی از رایج ترین انواع پرده های نمایش نوع پایه دار و قابل جابجایی آن است که به طور گسترده در کنفرانس ها، مدارس، دانشگاه ها و مراکز دیگر می­ توانید مورد استفاده قرار دهید.  

پرده نمایش  پرده برقی ، یک محصول ویژه و کارآمد برای نمایش کلیپ های تصویری و مجموعه تصاویر از طریق اتصال به ویدیو پروژکتور می باشد. این مدل محصول با استفاده از یک موتور الکتریکی و از طریق ریموت کنترل به حرکت در می آید. این قابلیت موجب شده است از فاصله دور بتوان پرده را باز و بسته کرد. پرده دستی  همانطور که از نامش پیداست، برای باز و بسته شدن بعد از اتصال سقفی یا بر روی دیوار به صورت دستی کار می کند.در نتیجه شما می توانید آن را به هر اندازه ای که لازم دارید، تنظیم کنید. این اندازه بسته به سایز تصویر مورد نظر، می تواند کاملا متغیر عمل کند. کار کردن با این محصول بسیار آسان است؛ و نمونه هایی از آن را عمدتا می توانید در کنفرانس ها و یا کلاس های آموزشی پیدا کنید. این محصول  به علت ویژگی ها و مزایای فنی ذکر شده برای نگهداری و استفاده فضای بسیار محدودی را اشغال می نماید.امکانی که این پرده  دستی را در حالت های مختلف به شکلی انعطاف پذیر نگه می دارد، غلافی است که ضامن پرده را در هنگام باز و یا بسته کردن حفظ می کند. پرده  پایه دار  که از مزایای خاص این نوع محصول قابل حمل بودن آن می‌باشد. همچنین در صورت لزوم می‌توان پایه‌های فلزی این پرده را به راحتی جمع کرد. لازم به ذکر است در صورتی که پروژکتور بر روی میز یا پایه قرار داشته باشد از این نوع پرده نمایش پایه‌دار قابل حمل استفاده می‌شود. این مدل پرده نمایشی به دلیل کیفیت بالایی که دارد از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرف می‌باشد.