خانه » تجهیزات آموزشی » میز نور و نقشه

نمایش دادن همه 11 نتیجه

مشاهده فیلترها
میز نقشه
بستن

میز نقشه کشی سایز 120×80

تومان1,280,000
میز نقشه کشی سایز 120×80 با استفاده از پرو فیل ضخیم تقویت شده در پایه ها جهت دوام و استقامت بیشتر و دارای بست بین پایه ها می باشد.
میز نقشه
بستن

میز نقشه کشی سایز 90×60

تومان1,183,000
میز نقشه کشی سایز 90×60 با استفاده از پرو فیل ضخیم تقویت شده در پایه ها جهت دوام و استقامت بیشتر و دارای بست بین پایه ها می باشد.
میز-نقشه-کشی- شیدکو
بستن

میز نقشه کشی شیدکو سایز 100*70

تومان1,736,000
میز نقشه کشی شیدکو سایز 100*70 با استفاده از پرو فیل ضخیم تقویت شده در پایه ها جهت دوام و استقامت بیشتر و دارای بست بین پایه ها می باشد. در ضمن استفاده از پیچ های تنظیم ارتفاع در کف پایه برای استفاده در سطوح مختلف جهت تنظیم دقیق تر و پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای ( ضد خش ) در تمام بدنه پایه و صفحه ضد خش و قابلیت تنظیم شیب صفحه و لذت کار را برای کاربر دو صد چندان می کند.
میز-نقشه-کشی- شیدکو
بستن

میز نقشه کشی شیدکو سایز 120*80

تومان1,800,000
میز نقشه کشی شیدکو سایز 120*80 با استفاده از پرو فیل ضخیم تقویت شده در پایه ها جهت دوام و استقامت بیشتر و دارای بست بین پایه ها می باشد. در ضمن استفاده از پیچ های تنظیم ارتفاع در کف پایه برای استفاده در سطوح مختلف جهت تنظیم دقیق تر و پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای ( ضد خش ) در تمام بدنه پایه و صفحه ضد خش و قابلیت تنظیم شیب صفحه و لذت کار را برای کاربر دو صد چندان می کند.
میز-نقشه-کشی- شیدکو
بستن

میز نقشه کشی شیدکو سایز 150*100

تومان1,998,000
میز نقشه کشی شیدکو سایز 150*100 با استفاده از پرو فیل ضخیم تقویت شده در پایه ها جهت دوام و استقامت بیشتر و دارای بست بین پایه ها می باشد. در ضمن استفاده از پیچ های تنظیم ارتفاع در کف پایه برای استفاده در سطوح مختلف جهت تنظیم دقیق تر و پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای ( ضد خش ) در تمام بدنه پایه و صفحه ضد خش و قابلیت تنظیم شیب صفحه و لذت کار را برای کاربر دو صد چندان می کند.
میز-نقشه-کشی- شیدکو
بستن

میز نقشه کشی شیدکو سایز 90*60

تومان1,680,000
میز نقشه کشی شیدکو سایز 90*60 با استفاده از پرو فیل ضخیم تقویت شده در پایه ها جهت دوام و استقامت بیشتر و دارای بست بین پایه ها می باشد. در ضمن استفاده از پیچ های تنظیم ارتفاع در کف پایه برای استفاده در سطوح مختلف جهت تنظیم دقیق تر و پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای ( ضد خش ) در تمام بدنه پایه و صفحه ضد خش و قابلیت تنظیم شیب صفحه و لذت کار را برای کاربر دو صد چندان می کند.
میز نور
بستن

میز نور سایز 70*50

تومان1,880,000
میز نور سایز 70*50 به طور کلی به گونه ای طراحی شده است که در آن از یک صفحه نورانی قابل مشاهده است. این صفحه محلی است برای قرار دادن کاغذ ها و طرح های مورد نظر که در این حالت با تابش نور از زیر صفحه می توان جزئیات بسیار ریز طرح ها را به خوبی و به وضوح مشاهده نمود.
میز نور
بستن

میز نور سایز 80*100

تومان2,185,000
میز نور سایز 80*100 به طور کلی به گونه ای طراحی شده است که در آن از یک صفحه نورانی قابل مشاهده است. این صفحه محلی است برای قرار دادن کاغذ ها و طرح های مورد نظر که در این حالت با تابش نور از زیر صفحه می توان جزئیات بسیار ریز طرح ها را به خوبی و به وضوح مشاهده نمود.
میز نور
بستن

میز نور سایز 80*120

تومان2,470,000
میز نور سایز 80*120 محلی است برای قرار دادن کاغذ ها و طرح های مورد نظر که در این حالت با تابش نور از زیر صفحه می توان جزئیات بسیار ریز طرح ها را به خوبی و به وضوح مشاهده نمود.
میز-نور-شیدکو
بستن

میز نور شیدکو سایز 70*100

تومان2,380,000
میز نور شیدکو سایز 70*100 به طور کلی به گونه ای طراحی شده است که در آن از یک صفحه نورانی قابل مشاهده است. این صفحه محلی است برای قرار دادن کاغذ ها و طرح های مورد نظر که در این حالت با تابش نور از زیر صفحه می توان جزئیات بسیار ریز طرح ها را به خوبی و به وضوح مشاهده نمود.
میز-نور-شیدکو
بستن

میز نور شیدکو سایز 70*50

تومان2,190,000
میز نور شیدکو سایز 70*50 به طور کلی به گونه ای طراحی شده است که در آن از یک صفحه نورانی قابل مشاهده است. این صفحه محلی است برای قرار دادن کاغذ ها و طرح های مورد نظر که در این حالت با تابش نور از زیر صفحه می توان جزئیات بسیار ریز طرح ها را به خوبی و به وضوح مشاهده نمود.

میز نور و میز نقشه با استفاده از پرو فیل ضخیم تقویت شده در پایه ها جهت دوام و استقامت بیشتر و دارای بست بین پایه ها می باشد. در ضمن استفاده از پیچ های تنظیم ارتفاع در کف پایه برای استفاده در سطوح مختلف جهت تنظیم دقیق تر و پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای ( ضد خش ) در تمام بدنه پایه و صفحه ضد خش و قابلیت تنظیم شیب صفحه و لذت کار را برای کاربر دو صد چندان می کند. یژگی مهم در طراحی میز نقشه کشی این است که کمترین فشار به ستون فقرات و کمر افراد وارد آید.میز نقشه کشی  با استفاده از پرو فیل ضخیم تقویت شده در پایه ها جهت دوام و استقامت بیشتر و دارای بست بین پایه ها می باشد. در ضمن استفاده از پیچ های تنظیم ارتفاع در کف پایه برای استفاده در سطوح مختلف جهت تنظیم دقیق تر و پوشش رنگ الکترو استاتیک کوره ای ( ضد خش ) در تمام بدنه پایه و صفحه ضد خش و قابلیت تنظیم شیب صفحه و لذت کار را برای کاربر دو صد چندان می نواید. این محصول  در جهت ایجاد شرایط راحت تر برای افرادی است که در این حوزه فعالیت می کنند. استفاده از این میز ها به افراد کمک می کند با کمترین خستگی ساعت های متوالی بر روی پروژه های خود کار کنند. طراحان میز های نقشه کشی هدف اصلی خود را آسایش افرادی در نظر گرفته اند که پشت این میز ها می نشینند. میز نقشه کشی  میزی است با قابلیت تغییر ارتفاع که آن را برای افراد با فیزیک بدنی متفاوت تنظیم می نماید.اهرمی که در این میز ها در نظر گرفته شده است می توانند ارتفاع صندلی افراد را به درستی تعیین نماید.علاوه بر این صفحه اصلی میز نقشه کشی  را نیز می توان بر اساس زاویه مورد نیاز تنظیم نمود. نکته جالب در طراحی این میز این است که برخی از انواع آن، این قابلیت را دارند که به عنوان میز کامپیوتر نیز مورد استفاده قرار گیرند.برای این که حمل و نقل میز های نقشه کشی به آسانی صورت بگیرد معمولا این میز ها دارای قابلیت جمع شدن هستند و به آسانی می توان آن را در بسته بندی های کوچکی قرار داده و در زمان استفاده به سادگی قطعات آن را به هم متصل نمود. علاوه بر این در برخی از انواع میز ها که به آن ها میز نور نیز گفته می شود لامپی در سطح زیرین تعبیه شده که موجب می شود جزئیات دقیق تری از برگه های روی میز مشاهده شود.