توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

کلیربوک 10 برگ پاپکو

کلیربوک 10 برگ پاپکو

تومان۶,۳۰۰

کلیربوک 10 برگ پاپکو وسیله ای مناسب برای نگهداری مدارک درسی محسوب می شود. کلیر بوک پوشه ای است که از چندین برگ کاور پلاستیکی تهیه شده است و مدارک درسی را می توانید تمیز و مرتب در آن نگهداری نمایید.

ویژگی ها

سایز: A4 | جنس: براق | وزن: 136 گرم | رنگ: 8 رنگ | ساخت کشور: ایران | ابعاد: 1* 24.5* 31.5 سانتی متر

توضیحات

کلیربوک 10 برگ پاپکو ابزاری است برای حفظ و نگهداری اسناد و قراردادهای مهم، اوراق، بریده جراید و مجلات، تصاویر وگواهینامه ها. از این وسیله در ادارات، شرکت ها، سازمان ها، وزارتخانه ها، مهدهای کودک، کارهای پژوهشی دانش آموزان و دانشجویان استفاده می شود.کیفیت کلیر بوک پاپکو نسبت به سایر کلیر بوک ها بسیار بالاتر می باشد.
رنگ بندی کلیر بوک متنوع بوده و شامل رنگ های: شفاف، آبی، قرمز، بنفش، زرد، سبز و صورتی است .

تنوع رنگ کلیر بوک باعث شده تا برای هر سلیقه ای رنگ مناسب وجود داشته باشد و حتی شفاف بودن آن نیز یک ویژگی محسوب می شود. شما می توانید از این وسیله به عنوان آلبوم کارهای تان استفاده نمایید.تا هم کارهای تان را به آسانی ورق بزنید و هم طول عمر آن ها را افزایش داده و آن ها را تمیز و مرتب نگه دارید.

کاورهای پلاستیکی موجود در این کلیر بوک این امکان را می دهد تا در هر کاور بتوانید 2 برگه (سند، عکس و..) قرار دهید و در واقع در این کلیر بوک 20 برگ قرار داده می شود. این پوشش پلاستیکی از اوراق تان محافظت نموده و مانع کثیف و تا شدن و آلودگی آن ها می شود. برخی از کلیر بوک ها با دوخت و برخی نیز با حلقه های کلاسوری کاورها را در خود جای داده اند که در موارد کلاسوری امکان افزایش و یا کاهش برگ های پوشه ای پلاستیکی وجود دارد.

برای دیدن سایر کلیر بوک های پاپکو:

کلیر بوک 20 برگ پاپکو 

کلیر بوک 30 برگ پاپکو

کلیر بوک 40 برگ پاپکو 

کلیربوک 60 برگ پاپکو با قاب

کلیر بوک 60 برگ پاپکو بدون قاب 

کلیربوک 80 برگ پاپکو با قاب

کلیربوک 100 برگ پاپکو با قاب

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کلیربوک 10 برگ پاپکو”