توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

پایه چسب شهاب مدل 2000

پایه چسب شهاب مدل 2000

تومان۱۶,۰۰۰

پایه چسب شهاب مدل 2000، یک دستگاه بسیار جمع و جور و زیبا است که می تواند گوشه میز کار شما را به خود اختصاص دهد. این پایه چسب بدنه ای محکم و تیغه ای بسیار تیز دارد که می توانید به راحتی از آن استفاده نمایید.

ویژگی ها

جنس بدنه: پلاستیکی | رنگ: سفید و شفاف | جای یادداشت: دارد | جای پاکت نامه: دارد | جای قلم: دارد

توضیحات

پایه چسب شهاب مدل 2000، یک دستگاه چندکاره، بسیار زیبا و پرکاربرد است که می توانید از آن در محل کار خود مانند ادارات، مدارس و البته منزل استفاده کنید. یکی از ویژگی های عالی در این دستگاه چسبندگی مناسب آن به میز است. بنابراین شما هنگام برش چسب نیازی به محکم نگه داشتن دستگاه برای تکان نخوردن آن ندارید.

تیغه برش این پایه چسب بسیار محکم بوده و شما تنها با یک بار حرکت می توانید چسب را از محل مورد نظر خود به صورت صاف برش دهید. در صورتی که زیبایی میز کارتان برایتان مهم است، این وسیله با داشتن ظاهری بسیار فانتزی و زیبا می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد. این دستگاه تنها یک پایه چسب و محصول تک کاربردی نیست. بلکه روی آن محلی برای قرار دادن کاغذ یادداشت و پاکت نامه طراحی شده است.

بنابراین شما به راحتی می توانید کارهای مهم روزانه تان را روی برگه های یادداشت نوشته و در پایه چسب قرار دهید تا در معرض دیدتان باشند. همچنین در پایه چسب شهاب مدل 2000 دو جای قلم تعبیه شده است که می توانید حین کار قلم و خودکارهای خود را داخل آن قرار داده و میز کارتان را مرتب نگه دارید. در واقع با خرید این دستگاه چند منظوره از خرید وسیله های رومیزی دیگری بی نیاز شده و می توانید میزی جمع و جورتر و مرتب تر داشته باشید. استحکام این پایه چسب نیز بسیار بالا بوده و شما تا سال ها می توانید در نهایت کیفیت از آن استفاده کنید.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پایه چسب شهاب مدل 2000”