توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

پاکت مقوایی A3 نخودی بسته 100 عددی

پاکت مقوایی A3 نخودی بسته 100 عددی

تومان۵۵,۰۰۰

پاکت مقوایی A3 نخودی بسته 100 عددی یکی از پاکت هایی است که بیشترین موارد مصرف را در مصارف اداری دارد. این پاکت را جهت ارسال پستی، نگهداری مدارک، اسناد، برگه های A4   و عکس های رادیولوژی و سایر موارد استفاده می کنند.

ویژگی ها

جنس پاکت: مقوای گراف | سایز پاکت: A3 | ابعاد:45*25 | وزن پاکت: 18 گرم | گرماژکاغذ: 110 | رنگ پاکت: نخودی | تعداد در هر بسته بندی: 50،100، 250 و 500 عددی

توضیحات

پاکت مقوایی A3 نخودی بسته 100 عددی، از جنس مقوا و در داخل کشور ایران توسط کارخانجات مختلفی ساخته می شود. این محصول یکی از پرفروش ترین محصولات اداری بوده که کاربرد های متفاوتی را نیز دارا می باشد. پاکت مقوایی A3 نخودی بسته 100 عددی جهت ارسال مدارک و یا نامه های محرمانه در ادارات کاربرد دارد. لبه این پاکت به سمت داخل برگردانده شده و اسناد موجود در آن قابلیت رویت نداشته و به وسیله چسب بسته می شود. به این ترتیب مدارک محرمانه ارسال و نگهداری می شوند.

این پاکت در مراکز رادیولوژی نیز کاربرد داشته و عکس های با سایز A3 و یا کوچکتر را برای مشاهده پزشک داخل آن قرار می دهند. البته امروزه برخی از مراکز رادیولوژی این پاکت را به عنوان وسیله تبلیغاتی نیز استفاده نموده و تغییراتی را در این زمینه به چاپخانه ها سفارش می دهند.

سبک بودن این پاکت و رنگ آن باعث می شود تا مدارک و اسناد شما درون این پاکت محافظت شده و به هیچ وجه دیده نشوند. با توجه به سایز مناسب این پاکت برای ارسال کتاب نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت این پاکت ها موارد مصرف بسیاری با توجه به نیازهای افراد مختلف پیدا کرده اند. در لوازم التحریر فروشی ها می توانید به صورت تک عددی نیز این پاکت ها را تهیه نمایید.

برای مشاهده سایر پاکت ها:

پاکت مقوایی A5 زرد بسته 100عددی

پاکت مقوایی A3 زرد بسته 100عددی

پاکت مقوایی A4 زرد بسته 100عددی

پاکت مقوایی A5 نخودی بسته 100 عددی

پاکت مقوایی A4 نخودی بسته 100 عددی

پاکت A3 سفید بسته 100 عددی

پاکت A5 سفید بسته 100 عددی

پاکت A4 سفید بسته 100 عددی

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پاکت مقوایی A3 نخودی بسته 100 عددی”