توجه : به علت نوسانات ارز و تغییرات شدید قیمت ها خواهشمند است قبل خرید تماس بگیرید

پانچ کانگورو مدل HDP-2150

پانچ کانگورو مدل HDP-2150

تومان۶۳۵,۰۰۰

دستگاه پانچ کانگورو مدل HDP 2150

Kangaro Heavy Duty Punch HDP-2150

  • اهرم بلند فلزی جهت عملکرد راحت
  • بدنه تمام فلزی به همراه پایه های ضد لغزش
  • خط کش فلزی با قابلیت تنظیم خودکار پانچ در وسط صفحه
  • ظرفیت پانچ 150 برگ یا 15 میلیمتر
  • فاصله دو سوراخ  پانچ 80 میلیمتر و قطر سوراخ پانچ 6 میلیمتر
  • دارای سمبه های قابل تعوض

توضیحات

پانچ کانگورو مدل HDP-2150 ، محصول شرکت کانگورو می باشد و برای پانچ کاغذ تا سایز 15 میلی متر یا 150 برگ در نظر گرفته شده است.دارای یک اهرم بلند فلزی می باشد و به همین دلیل نیروی کمتری را جهت استفاده برای پنچ نیاز دارد. دارای دو عدد سمبه فولادی قوی و همچنین خط کش می باشد.

خط کش طراحی شده روی دستگاه از نوع دو طرفه اتوماتیک می باشد و این به این معناست که هر سایز کاغذ حتی سایزهای غیر استاندارد را می توان به کنمک این خط کش ططوری تنظیم نمد که همیشه  قسمت پانچ شده در وسط ترین نقطه قرار بگیرد .

قطر دو سوراخ پانچ 15 میلیمتر و فاطله مرکز دو سواخ پانچ از همدیگر 80 میلی متر می باشد. بدنه پانچ کانگورو مدل HDP-2150 فلزی و دارای پایه های ضد لغزش می باشد که کار کردن با انرا بر روی میز کار یا ادارات بسیار راحت کرده است.

یک از مزیتهای بسیار عالی این دستگاه این می باشد که اگر در اثر کار بسیار زیاد سمبه های پانچ دچار ایراد و یا شکستگی شد می توان به راحتی سمبه های کهنه را با مدل جدید خودش تعویض نمود و دوباره دستگاه را به حالت روز اول در اورد و استفاده کرد. البته تعویض سمبه ها بهتر هست توسط یک متخصص انجام شود که اگر نیاز به به تنظیم خاصی داشت بتوان ان را انجام داد تا از شکستگی مجدد سمبه به دلیل عدم تنظیم صحیح جلوگیری کرد.

فقط یک نکته که ما همیشه به مصرف کننده ها پیشنهاد می دهیم این هست که برای اینکه عمر دستگاه بسیتر شود لازم است از حداکثر توان پانچ استفاده نشود. معمولا پیشنهاد ما به استفاده از %70 توان دستگاه می باشد، یعنی تقریبا پانچ زیر 100 صفحه عمر دستگاه را بیشتر میکند.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پانچ کانگورو مدل HDP-2150”